Ense kalınlığı ve amniyosentez sorunu

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım gebeliğimin 13. haftasındayım bebeğimin ense kalınlığı 1.1 çıktı yalnız ikili tarama sonuçlarım riskli çıktı.doktorum amniosentez yaptırmam gerektiğini söyledi.içimi rahatlatmak için yaptırıcam ama amniosentezinde riskleri olduğunu söylüyolar.bu benim ilk gebeliğim maalesef eşimin işi dolayısıyla hakkarideyim doktorum ankarada sadece telefonla görüşebiliyorum ama 16.haftamda amniosentez için ankaraya gidicem bana önerebileceğiniz biryer daha doğrusu hastane varmı maalesef özeller inanılmaz fiyatlar istiyolar feda olsun ama şuan veremem.bebeğimin oldukça hareketli gelişimide normalmiş ne diyeceğimi bilemiyorum sanırım desteğe ihtiyacım var burada yalnızım :KK43:

aaah ah ne bu ya benim tarama testleri,m normal çıkmıştı,ense kalınlığı normaldi,ama bu hafta ense kalınlığı 2 mm fazla die amniosentez istediler kabul etmedim bir sorun olması düşük bir riskmiş bu yüzden önemsemedim sonraki haftalarda benim gibi böyle ense kalınlığından dolayı bu duruma düşen var mı :KK43:

ademir maalesef bize ankarada sadece gata ve hava hastanesi bakıyor özele gitmem gerek bu durumda,fiyatları konusunda bilgi sahibi değilim artık mecbur kalırsam giderim tabi

canım ben ankara mesa hastanesinde yaptırdım ikili testin kan değerlerinin fiyatı 90 tl bilgin olsun...

X