Saç Rengi ve Saç Boyama Organik sarı boya yada organik röfle

qsd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
330
3
Saçlarım şimdiye kadar defalarca boyandığı için çok yıprandı.
Kendi saç rengimin çoğu çıktı uçlarında hala biraz boya var birkaç cm
Daha fazla yıpranmasını istemediğim için mezuniyetime de sarışın gitmek istediğim için organik olanlardan röfle yada külli sarı boya yaptırmayı düşünmeye başladım
Diğer normallerden renk farkı oluyormu? kullanışlı oluyormu ?renk değişiyormu akıyormu sonradan?
Yaptıran varsa lütfen paylaşabilirmi?:uhm::uhm:

organik açıcıyı hiç duymadımmirmirmirmir
ben yıllardır röfle yaptırırım hiç yıpranmadı benim saçlarım yaptırdığınız yerle ilgili bir şey sanırım

Saçlarım şimdiye kadar defalarca boyandığı için çok yıprandı.
Kendi saç rengimin çoğu çıktı uçlarında hala biraz boya var birkaç cm
Daha fazla yıpranmasını istemediğim için mezuniyetime de sarışın gitmek istediğim için organik olanlardan röfle yada külli sarı boya yaptırmayı düşünmeye başladım
Diğer normallerden renk farkı oluyormu? kullanışlı oluyormu ?renk değişiyormu akıyormu sonradan?
Yaptıran varsa lütfen paylaşabilirmi?:uhm::uhm:

bana kuaförüm organik boyayla,röfleyi yaptığını söyler.. oryal kullanmıyorum der. artık bilemiyorum. ne derece doğru ama,saçımda yıpranma yok. akmıyor.ve renk değişmiyor....

organik boyayla röfle nasıl oluyor?
birde markası na boyanın?

organik boyayla röfle nasıl oluyor?
birde markası na boyanın?

bilemiyorum. kuaförüm yapıyor. ona sordum oryal varmı diye. organik boya, artık en açık tona kadar organik boyayla ,oryalsiz,açabiliyoruz dedi. onun dediği bu. bilemem artık. doğrumu yalanmı söylüyor ama saçım son derece sağlıklı. bu kadar açık ton röfleye, en ufak bir yıpranma yok...

Son düzenleyen: Moderatör:
ORGANıC AÇICIMI? aman uzak olsun internetten kendim aldım güvenemedim kuaförede o kadar özendim ...noldu oda yaktı kendim aldığım halde mahfetti saçımı organic falan değil onlar kızlar pakette öle yazıo okadar :KK43: kuaför uyguladı ben değil yani bide

X