bebeğine kefir veren var mı

gulizgul

gulizgul.blogspot.com
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
4.581
9
kızlar gaz için kefir ver diyorlar ama ben tereddütte kaldım.versemmiki.bebeğim pek bi gazlı bugünlerdeee

hiç duymadım canım ama ben bile zor içiyorum kefiri ağır olmaz mı acaba..

güliz doktoruna sor hayatım , bebişler daha çok küçük bu tarz şeyler için..

bende okumustum kefir verilebilir bebege diye ama simdi siz yazana kadar hic aklima bile gelmedi.

güliz doktoruna sor hayatım , bebişler daha çok küçük bu tarz şeyler için..

Haklısın canım en güzeli doktora sormak. ama bizim doktora diyom çok gazı var diye hiç bişi yapmıyo sağolsun..habire geçecek geçecek diyo ama geçmiyyyyyyyyyyoooooooooooo:1no2::1no2::1no2:

canım rezene içir , rezene fayda etmiyorsa gaz söktürücü şurup al , ben çok zorda kalınca neo baby kullanıyorum fena diil bide bi ara sub simplex denemiştim o da iyiydi , ilaç kullanmak istemiyorum diyosan benim gibi rezene çayı içir bizde çok işe yarıyo , o da olmaz diyosan karnına sıcak su torbası koy :nazar:

canım rezene içir , rezene fayda etmiyorsa gaz söktürücü şurup al , ben çok zorda kalınca neo baby kullanıyorum fena diil bide bi ara sub simplex denemiştim o da iyiydi , ilaç kullanmak istemiyorum diyosan benim gibi rezene çayı içir bizde çok işe yarıyo , o da olmaz diyosan karnına sıcak su torbası koy :nazar:

Neler yapmadım ki. hepsini yaptım bi ara rahatlamıştı son 1 aydır tekrara başladı. ne yapsam fayda etmiyo.her geçen gün düzeleceğimize bizimk i bozuluyo..bazen acaba bağısaklarına bişimi yaptım ki diye korkuyorum..ama o kadar acı çekiyo ki acısını dindirmek için elimden geleni yapıyommmm..rezene içiredim, dut kurusu suyu, hindistan cevizi, sub simplex,metsil,anason,elma yağı, en son nurse diye bir gaz ilacı var onda rahatlamıştık ama artık oda fayda etmiyo.geçende bi arkadaşta kefir içir hemen geçiyomuş dedi ama kefiri cesaret edemedimmm.ben bile içerken zorlanıyommmfisfisfisfisfisfisfisfisfis

X