İstanbul'da büyük spot mağazası bilen varmı?

sewengirl

Kuru Boya
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009
759
0
İstanbul anadolu yakasında beyaz eşya için büyük spot mağazası öneren varmı? yer ve isim olarak bilgi verirmisiniz
anadolu yakası tercihim ama avrupa yakasıda olabilir...

anadolu yakasında henüz bulamadım bende senin gibi araştırma içindeyim
benim bulduklarım
bu siteye bakabilirsin
sirkeci - doğubank web siteside burda
topkapı ülker fabrikasının yanında - spotcum
işyerimdede ajandamda birşeyler daha yazmıştım. yarın akşam yazarım inşallah.

canım üsküdarda 2 dükkan var. biz önce oraya baktık ama çok büyük degiller. sonra dogu banka gittik orası daha büyük. avrupa yakasında bide top kapıda baktık. Üsküdardakı dükkanlar cumartesı pazarı var ya o tarafta sorarsınız ama büyük degil. markasına göre istediğinizi getirebiliyoruz demişlerdi.

Pekı arkadaŞlar bı kaÇ yerı gezmıŞsınız fıyat ve ÇeŞıt olarak Şurayı Önerırım dedıĞınız yer neresı acaba

maltepeye yeni açıldı bitane ama nedir fiyatları bilmem
eğer yakınsan yerini tarif edebilirim :nazar:

merhaba arkadaşlar bildiğiniz uygun ev eşyası satan yerler bişliyomusunuz istanbulda spotçularda olur.?

İst.yenibosna'da spotçular çarşısı var hatta orası çobançeşme diye de geçiyo güzel eşyalar vardı bi bakının derim.

Bizim pndikte de var .. gebzedeki spotcular carsısının devamı gibi.. kalite spotcular çarşısı..
cok güzel esyalar var.. uygunda.

benim ablam buradan bir çok eşya almıştı kağıthane civarında oturuyorsan ücretsiz nakliye yapıyorlar belki yardımcı olur sana konuyu tesadüfen gördüm ve kayıt oldum umarım işine yarar:KK61:

X