Bebek Beslenmesi Süt saklama poşetlerinimi tavsiye edersiniz? Süt saklama kaplarını mı?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

aysun444

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
1.547
21
Ben karar veremedim, birini alıcam ama hangisini bilmiyorum aventin göğüs pompasını almaya karar verdim, ama dondurucuda sütü neyle muhafaza edeceğime karar veremedim...
Set saklama poşetleri aslında aklıma daha çok yatıyor ama onlarda tek kullanımlık mı bilmiyorum, sanki öyle bişey okudum bir ara... Tek kullanımlık mı;?
Siz kaplarımı tavsiye dersiniz poşetlerimi.

poşetler tek kullanımlık diye biliyorum bende.Süte saklayacağın kap vb...kesinlikle cam olmasın çünkü vitaminler,minareller cama yapışıyor.

poşetler tek kullanımlık ve bir pakette 25 adet oluyo fiyatları 25 tlden başlıyo.yani sürekli sağıp atacaksan kap alman daha akıllıca.

canım ben süt saklama poşetlerinden kullandım,çünkü hemen sağmaya başladım ve buzlukta depoladım.Poşetler tek kullanımlıktır.Ama sen birgün öncesinden sağıp da gideceksen süt saklama kaplarından alabilirsin.Hem daha ekonomik olur.

kesinlikle saklama kabı..ben de süt saklama kabı aldım..ebebekten medela nın 10 lu saklama kabı 29,90 aldım..poşetten çok daha iyi..kullanımı rahat,tekrar tekrar kullanabiliyorsun..

bende saklama kabı kullandım avent ve nuk marka sonradan biberona dönüştürebiliyorsun yada mama saklamak içinde kullanabilirsin

medelanın 10 lu saklama kaplarının ambalajında tek kullanımlık olduğu yazıyor. şu 80 cclik plastik bardaklardan bahsediyorum.

X