Balık tutmayı seven, balık tutan bayanlar hadi paylaşalım

fatolina

2 MAYISTA 68 OLİİİCİMMM:)
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2009
4.201
0
küçüklüğümden beri bayılırım balık tutmaya geçen yaz babamın sayasinde her hafta sonu balık tutuyoduk,eşim ve benide tam bağımlı yaptı valla ne büyük bi zevk nasıl bi sters attırıyo anlatamam sizde balık tutarmısınız hadi paylaşalım arkadaşlar, yaz geliyo hadi hazırlayalım oltalarımızı,kamışlarımızı inelim sahile kaydirigubbakcemile3

yahu hiç mi küçüklüğünüzde olta almadınız elinize, kimse tutmamış anlaşılan.......

ben değilde nişanlım çok sever balığı bende sayesınde cok eğlenıyorum çok zevklı

eşim karadenızlı olduna izinlerde hep denızdedır teknesı var acılır uzaklara bı suru balıkla doner ..
bazende gece çıkarlar sabaha karsı 4gibi gelırler..
kefal filan avlıyorlar onlarda zor yakalanan balık nede olsa..
bende hayatımda bi defa balık tuttum ,oda 18yasında filandım .. acemi sansı benımkısı :roflol:

eşim karadenızlı olduna izinlerde hep denızdedır teknesı var acılır uzaklara bı suru balıkla doner ..
bazende gece çıkarlar sabaha karsı 4gibi gelırler..
kefal filan avlıyorlar onlarda zor yakalanan balık nede olsa..
bende hayatımda bi defa balık tuttum ,oda 18yasında filandım .. acemi sansı benımkısı :roflol:

heheheh acemilerde daha çok şans oluyo :roflol: bzide zaman zaman sandalla açılıp tutardık balık ama depremden sonra korkar oldum binmedim hiç

sohbet canım adı üstünde sadece evlilik mi konuşuyuyo burda

sohbetin kelime anlamını biliyorum meraklanmayın..
evlilik topiğindeki bir sohbet alanı sonuçta.
farklı bir yere açsanız daha fazla paylaşımda bulunabilirdiniz, onun için söyledim.
ama tercih sizin, nasıl isterseniz canım...

offf ooffffffffffffffffff selam kızlarrrrrrrrrrrrrrr :dance:
desenize burası tam benim kafadan olanların topiğiiiiiiiiiiiiiiihihoyyyt
biz ailecekk balık tutma hastasıyızz yazın her pazar balıktayızz ayrıcana bazı haftasonalrı da cumartesi gecesinden kamp kurar pazar gecesi geliriz süper bişey yaaaaaaaaaa o balığın oltaya takılıp gelmesiiiiiiiiiii.:teytey:
biz eşimle yeni evlendiğimizde gece 12 de yazlıkta iskeleye gider sabah 7 de dönerdik şimdide havaların ısınmasını bekliyoruzzz:1hug: gece dörtde gidip sabah balığını yakalacağızzzzzzzzzz offfffffff şu yaz gelseeeeeeeeeeeeee:dance::dance:

sohbetin kelime anlamını biliyorum meraklanmayın..
evlilik topiğindeki bir sohbet alanı sonuçta.
farklı bir yere açsanız daha fazla paylaşımda bulunabilirdiniz, onun için söyledim.
ama tercih sizin, nasıl isterseniz canım...

ozaman söyleyelim taşısınlar konuyu ben evlilik topiği olduğunu bilmiyodum sohbet adı altında her konu konuşula bilir diye düşünüyodum

offf ooffffffffffffffffff selam kızlarrrrrrrrrrrrrrr :dance:
desenize burası tam benim kafadan olanların topiğiiiiiiiiiiiiiiihihoyyyt
biz ailecekk balık tutma hastasıyızz yazın her pazar balıktayızz ayrıcana bazı haftasonalrı da cumartesi gecesinden kamp kurar pazar gecesi geliriz süper bişey yaaaaaaaaaa o balığın oltaya takılıp gelmesiiiiiiiiiii.:teytey:
biz eşimle yeni evlendiğimizde gece 12 de yazlıkta iskeleye gider sabah 7 de dönerdik şimdide havaların ısınmasını bekliyoruzzz:1hug: gece dörtde gidip sabah balığını yakalacağızzzzzzzzzz offfffffff şu yaz gelseeeeeeeeeeeeee:dance::dance:

sende benim kafadansın delikafadulden canım o balığın oltaya takılıpta o titreşim yokmu hastayım ona bizde sabahlarız hafta sonları sahilde piknik falan süper oluyo hanalar iyice ısınsada insek gene iskeleye yahu hihoyyyt

sende benim kafadansın delikafadulden canım o balığın oltaya takılıpta o titreşim yokmu hastayım ona bizde sabahlarız hafta sonları sahilde piknik falan süper oluyo hanalar iyice ısınsada insek gene iskeleye yahu hihoyyyt

aynen aynen hele o gelirken debelenmesiiiiiiiiii offffffff süper oluyooo inankiii benim koca şimdi balıkta ben kuduruyorum evdee oğluşumu tiyatroya götürdüm bugün o yüzden biz evde kaldıkk nerelere gidiyosunuz balık tutmayaa.s

aynen aynen hele o gelirken debelenmesiiiiiiiiii offffffff süper oluyooo inankiii benim koca şimdi balıkta ben kuduruyorum evdee oğluşumu tiyatroya götürdüm bugün o yüzden biz evde kaldıkk nerelere gidiyosunuz balık tutmayaa.s

ohh ohh sende gitseydin yahu, biz daha sezonu açmadık canım ya ben gölcükte oturuyorum, gölcük sahilinde tutuyoruz canım sen nerdensin tatlım

ohh ohh sende gitseydin yahu, biz daha sezonu açmadık canım ya ben gölcükte oturuyorum, gölcük sahilinde tutuyoruz canım sen nerdensin tatlım

günaydın canım ben oğlumu tiyatroya götürüdüm o yüzden katılamadık biza.s
bizim için farketmiyo o dönemde nerde çıkıyosa baraj ,gölet, deniz ,dere hiç farketmez yani ama kamp için gidersek iznik gölünün kıyısına gidyoruz. orda sabahlıyoruz

günaydın canım ben oğlumu tiyatroya götürüdüm o yüzden katılamadık biza.s
bizim için farketmiyo o dönemde nerde çıkıyosa baraj ,gölet, deniz ,dere hiç farketmez yani ama kamp için gidersek iznik gölünün kıyısına gidyoruz. orda sabahlıyoruz

ohh ne güzel bizim evimiz sahilde olduğu için kamp kurmaya gerek kalmıyo ama kampta çok zevkli olur işin garibi ben balık yemem ama tutmaya hastalım bekle beni körfez ben geliiyorummmmm delikafadulden delikafadulden delikafadulden

Ah Fatolinacığım. Alın ben dende okadar. Hiçbir aktiviteden bu kadar zevk almam. Bayılırım ben. O balığın yakalandığı an, o mantarın suya batması rüyalarıma bile girer.

Ah Fatolinacığım. Alın ben dende okadar. Hiçbir aktiviteden bu kadar zevk almam. Bayılırım ben. O balığın yakalandığı an, o mantarın suya batması rüyalarıma bile girer.

demi ya feci zevkli yok böyle bişey zaman nasıl geçiyo anlamıyorum,

Evet ne yürüyüş, ne temizlik ... Mesela bi sorunun olduğunda ne yapsan boş..
Ama ben balığa gidince başka hiç bişi düşünmüyorum.

X