Mutfak perdesi

yasevmin

Guru
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2008
130
1
45
arkadaşlar mutfak perdesi yaptıracağım sizin mutfak perdelerinizin ya da beğendiğiniz modellerin resimlerini ekler misiniz? fikirlerinizi de bekliyorum.

benim mutfağımda yalnızca balkon kapısı var.annem bana delikişi mutfak takımı yaptırmıştı.kapıya da o takımdan katlamalı perde yaptırdık.ama daha sonra onu çıkarıp jaluzi yaptırdım.jaluziyi tavsiye ederim.kulanımı rahat ve şık duruyo

cnm ben mutfakta ahşap store perdeleri begeniyorum..zaten stere perde çeşitlerini bi mutfaga yakıştırıyorum diger yerlerin perdeleri tavandan yere kadar olmalı daha şık ve modası geçmez...
neyse begendigim ahşap store perde ekliyeyim..bide begenmeessen normal store perdede güzel oluyo..

ya bende mutfaga bu tarz katlamalı istiyorum ama camı ve balkon kapısını açarken sorun olmazmı?kullanımı zor gibi geliyo.bide biraz karanlık duruyo sanki

ben düz tül tülün üstüne desenli bi kumaştan desenli ama spor kumaş farbela yaptık

evet mutfak için güzel oluyor ama o katlamalıların yıkaması daa asması daaa balkona çıkması daa bi problem..
kendi evimde büyük mutfağım olursa atıcam onu...

arkadaşlar mutfak perdesi yaptıracağım sizin mutfak perdelerinizin ya da beğendiğiniz modellerin resimlerini ekler misiniz? fikirlerinizi de bekliyorum.

mutfak camının resmini koyarsan yada tarif edersen daha iyi olur.
cam nerde balkon kapısı varmı bu detaylar önemli ne desek boş olur şimdi.
:nazar:

canım bende ev yaptırıyorum mutfağıma bu perdelerden aldım
bambustor.jpg

camın yanında kapı var yanı ayrı degıl cam ve balkon kapısı yan yana. fotoğraf ekleyecektım ama çekmemişim fotoğrafını mutfağın.

camın yanında kapı var yanı ayrı degıl cam ve balkon kapısı yan yana. fotoğraf ekleyecektım ama çekmemişim fotoğrafını mutfağın.

Benimde mutfağım aynı canım.
Şİmdi bende değiştirmeyi düşünüyorum ve model arayışındayım.
Ya boydan yapıcam balkon kapısını yan camada daha kısa olur ortadan bağlarım onu diye düşündüm.

Yada şu resimlerdeki gibi yapayım diyorum. Bi oraya çek bi butarafa çekme derdi yok.
33333s.jpg

44444v.jpg

5555tje.jpg

Ayy bende çok kararsızım.fisfisfis

X