Köpeklerim..

Paris.. Vişne... Pasta..
ısimlere bak.. Süper :roflol: :roflol:

Çok tatlılar.. Goldenler özel ilgi alanıma girdiği için daha da tatlılar tabii..

Hepsine uzun ve sağlıklı ömürler dilerim.. :nazar:

Bu başlığı "Dostlarımız" bölümünde açmış olsanız daha iyi olacaktı.. Yeri orası çünkü.. Bizler dostlarımızın fotoğraflarını o bölümde paylaşıyoruz..

Bol bol paylaşım rica ediyorum bir de kendi adıma.. :asigim:

Bi'de ilk fotoyu biraz küçültebilirseniz, sayfa kaymadan görme imkanımız olacak..

çok teşekkür ederim:))bu arada konuyu yanlış yere açtığım için özür dilerim:)yeni resimler gelicek.

pasta:)

paris ve vişnenin yeni fotolarını çekince koyacağım şuan deli şekilde mama yiyorlar:))

Vişne ve Paris daha büyük olamaz mı acaba? :nazar:
Ne çok şey istiyorum değil mi? yerimseniben
Ama ne yapayım böyle olunca da algım düşüyor..
Sizin foto ölçüleriniz de her telden çalıyor maşallah.. Ya çok büyük ya da çok minnak..
Gelin ortada anlaşalım.. :roflol:

Not: Paris'in çıktığı merdivenin sonunda ne var?

yok canım ne çok şeyi..bencede ortada anlaşalım:))paris'in çıktığı merdivenin sonu ahşaptan balkon gibi biryerdi yarıda geri döndüğü için tam bilemiyorum:S

:roflol: :roflol:
Ya hakikaten boyut işinde problem var..

Lınkleri hangi siteden indiriyorsunuz bilemiyorum ama "resize" diye bir seçenek mutlaka olmalı..
Oradan 640x480 seçeneğini alabilirsiniz..

Bu arada fotolar nefis.. :nazar: :asigim:

ya canım bulamadım onu yaa:S
neyse arayacağım şimdi papinin(bu takma adı yani paris:))resimlerini koyacağım:KK70:

devam edeceğim buarada resimleri beğendiğin için sevindim püsküüt:))

arkadaslar buarada belirtmek istiyorum paris köpek nezlesi diğer adıyla(Canine Parainfluenza)
denen hastalığa yakalandı:KK43:çok halsiz ve bu hastalık konusunda araştırma yaptım şöyle birşey buldum:
Köpek Nezlesi : (Canine Parainfluenza)

Bu viral enfeksiyon solunum sisteminde orta dereceli bir yangıya neden olur.Ancak CAV-2 virüsü ve Bordetalla bronchiseptica bakterisi ile kombine halde çok şiddetli ve ölümcül enfeksiyonlara neden olurlar.
veterinere götürdüm ilaç verdi pek bir değişiklik yok bilgisi olanlar yardım edebilirmi lütfenn:KK43:(((

Paris'e geçmiş olsun.. a.s. :nazar: Bir an önce iyileşsin inşallah..
Ne kadar oldu ilaç kullanmaya başlayalı..?

Hastalıkla ilgili tecrübe ettiğim bir bilgi yok.. Veteriner nasıl anladı hemen basit bir nezle olmadığını? Bakarak mı? Yoksa tahlil yaptı mı? Yazdığın virüsleri veteriner mi tespit etti?

Tahlil yaptı canım.ben bu hastalıkla araştırma yaparken buldum.ilaçı kullanalı bugünle birlikte 2 gün oldu burunda hafif ıslaklık var.ınşallah iyileşir çabucak meleğim

Ama daha çok yeni başlamışsın ilaca.. Olumlu tepki verir, çabucak da iyileşir akıllı Paris.:nazar:

tam söylediğin gibi oldu bugün biraz daha iyi sabahın 6sında dışarı çıkmak için zıplıodu camda:KK70:

spa1939.jpg
gal.php

Son düzenleme:
ayyhh........ çok uğraştım walla sonunda ekleyebildim kızlarımın resmini ..şükürr..........:)).....canlarım benim yaa ne tatlılar değil mi.............Şeniz

X