kızlarr doymayan bebek 2 günde bi kaka yaparmı????????

esin58

2 kız anasi:)
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2008
1.895
6
kızlar ya hep endişe ediyorum sütüm azmı geliyor bebegim doymuyormu diye.ama düzenli kakasını yapıyor.memem yumusayinca hep endise ediyorum.ucunu sıktıgımda sütüm gayet iyi geliyor.ama meme yumusayinca süt azalirmiki?10 günde 100 gram almiş kizim 4 aylik kilosu 6.600.nolur bana cevap yazın.cevaplarınıza ihtiyacim var...yardım meleklerim ya sizde olmasaniz napardim.şimdiden tskler....

ona kalırsa benım oğlum 4-5 gunde bır kaka yapıyo. kilo alıyosa doyuyodur merak etme

benim kızın kakası bazen 8 günü buluyor, ama gelişimi güzel demekki doyuyor... kilo alımına bak iyiyse doyuyordur korkma.

benim bildiğim 4-5.aylarda yada 3-4. aylarda yanlış olmasın ama kilo alımı çok yavaş oluyormuş..dert etme derim...doyuyordur o sen merak etme..

cnm kakayı çok sık yapmaması daha ii.dememkki yediği yarıyo.kilo alımıda bence ii

ya ne bilim su süt işide insanin moralini bozuyor.memem yumusayinca sütüm yetmiyor gibime geliyor.sizin göğsünüz yumusayinca böyle problemleriniz oluyormu?ayrica içimi rahatlattiniz tsk ederim kizlarr:Saruboceq:

Evet cnm bebek büyüdükçe kilo alımı azalıyor.. Benim kızımda 3 günde bazen 4 günde bir yapıyor.. Doktor eğer sıkıntısı yoksa, zorlanmıyorsa bişey olmaz dedi..

X