Yüz Yogası yapanlar buraya

• Konu Sahibi pippi_langstrumpf
  • Başlangıç Tarihi
peki hikmetciğim sen kaç yaşındasın sorması ayıp olmazsa

ne ayıbı olur mu hiç. profilime bile yazdım ben yaşımı. 38 :)

güzel bende 23 yaşındayım yüz yogasını yapmam ilerisi için iyi olacak

kesinlikle, keşke ben senin yaşındayken olsaydı o zamanalardan başalrdım. lütfen şimdiden cildin için nemlendirici kullan, göz çevrene iyi bak. ileride çok büyük faydasını göreceksin...

bende 30 yaşındayım yüz yogası kitabı çıktığında aldım güya başlayacağım ama bir türlü başlayamadım nefes tekniklerini tam anlayamadım... ama bence çok güzel birşey...

nemidacığım bence hiç vakit geçirmeden başla. faydasını görürsün inşallah

nedima uzman tv. den izle, okuyarak ben de anlayamadım oradaki birkaç hareket yeretli olacak gibi...

ben beli bir zaman ayiramasamda gun icinde krem surerken olsun yada yatagima yatdigimda ne zaman aklima geliyorsa yuzumu abuk subuk sekilere sokuyorum delikafadulden faydasinida goruyorum hic yokdan iyidir bence kaydirigubbakcemile2

Arkadaşlar acaba gerçekten faydalı mı yüz yogası? Devam edenler bize bilgi verebilir mi?

Kalem hareketi çok güzel.Hem yüzü şekillendiriyor hem de dudakları dolgunlaştırıyor.Ben aklıma geldikçe yapıyorum.

ben kaşık hareketını yapamıyorum yukarıya kaldıramıyorum kaşığı zor oluyo

kitabını almıştım çok deneyemedim sıkıldım valla.

çok istikrarlı yapıp vakit ayırmak lazım.
buda çalışanlar için çok zor.
yoga yı yapan kadın da hiç yaşını göstermiyor

ben kalem hareketını yaptım
ıkı uc kerede bıle dudaklarımdakı kamasmayı ve dolgunlugu farkettım
super :)
dıgerlerını de ogrenıcem
benım korkum boyun kırısıgı
33 yasıma gırıcem
ve ıkı tane kırısık oldu bu sene boynumda :KK43:(
var mı acaba caresı
barı baska olmasını onlesekk

bugün aldım..... bugünden itibaren deneyeceğim...... yani aptal saptal kremlere o kadar para veriyoruz cildimizi gersin düzgün yapsın diye... oysa yüzdeki kaslar ı da bilinçli çalıştırırsak tıpkı vucuttaki gibi o da toparlar yüzü.. sarkmış bir karın nasıl ki toparlanıyorsa kas yaparak... yüzde toparlanır.. inanıyorumm sizle sonuçları paylaşırım..........

Merhaba,
Şu an bu kitaptan bir adet hediye edeceğim yaptığım şekilişle, detaylar için BodyTR Hediye Çekilişleri bu adrese bakabilirsiniz.

Çekilişe katılmak için tek yapmanız gereken Facebook gönderisini beğenmek ve siteye üye olmak.

beş gündür yüz yogası yapıyorum bugun arkadaşım yüzün ışıl ışıl cildin çok güzelleşmiş birşey kullanmaya mı başladın dedi.faydası oluyor demek

peki sonuçlar kalıcı oluyor mu yoksa bırakınca kalem hareketiyle dolgunlaşan dudak eski haline dönüyor mu ?:KK61:

kızlar yanakların doldunlaşması ve elmacık kemiklerinin belirginleşmesi içinde hareketler var mı bildiğiniz ? :KK5:

X