Yüz Yogası yapanlar buraya

• Konu Sahibi pippi_langstrumpf
  • Başlangıç Tarihi
tırstımmm!! ben yapıyorm 1buçuk 2haftadır yüzüm toparlandı sanki yanaklarım filan tombişdir benm biraz gerginleşti gibi geldi acaba farklı hareketlerden mi bahsediyoruz:26:

Arkadaşlar ben kitabını almıştım bir aralar :26: ama neler yazmışsınız öyle ,korkmamak elde değil .

gerçekten işe yarıyo hayatta bırakmam artık :) özellikle kaşıkla yapılan hareket çok faydalı dudak kenarlı ve yanak sarkması için

Bende bugün başladım yapmaya akşamları tv izlerken yapacam inş faydasını görürüz

Bende düşünüyorum yapmayı
Daha önce hiç yapmadım..
Kendime bir plan oluşturuyorum spor üzerine
Bakalım ne zaman başlayacağım :44:

bende yuz yogasına yeni basladım...defne samyeli 10 yıldır yapıyomus...43 yasında ve yuzu harıka....

benim elmacık kemiklerimin oldugu yerde...uyandıgımda kırısıklıklar oluyo...acaba en hangi hareketı yapmalıyım kızlar....yardımcı olurmusunuz......

bunu uzun süredir duyuyorum ama pek inanasım gelmedi. işe yarıyor mu gerçekten?

bunu uzun süredir duyuyorum ama pek inanasım gelmedi. işe yarıyor mu gerçekten?
2 haftadir yapiyorum...esim yuzumde degisiklik oldugunu soyluyor...ben inaniyorum...ama buna baslayinca bunu adet haline getirip...bir omur yapmak gerekiyor sanirim...

bende yapmayı düşünenlerdenim youtube da bir çok video var, bir uzman, yogaya başlamadan önce yüzün dinlenmiş ve iyi nemlendirilmiş olması gerektiğini söylemişti.

bence kesinlikle ise yariyor...ben de kitabi siparis ettim...yuz kaslarim acimaya basladi..sanirim ise yariyacak...bir cok kisi yapiyor ve kisiden kisiye degisiyormus...egzersizin etkisi...

benim merak ettigim her gun yapilmazsa ne olur...yani hayat boyu her gun yapilmaz gibi geliyo...yada genc gosterdikce...hosuna gider mi insanin bilemem...

Bende yapmayi düşünüyordum fakat bir yerde okudum yapıp bırakırsan eskisinden çok daha kötü oluyormuş arkadaslar.durum böyle olunca vazgeçtim ....

hadi yaaa...demekki vucutta oldugu gibi sarkiyo ama...insan kendini aynada guzel ordukce yapar belki de...annneane oluncada insanin cani istermi ? yani :))))) ayyy cok komik olur

Lourdes cabuk kitabinda basta her gun 3 kere...sonra 5 ay sonra gun asiri...ve sonralari yuz kaslari gelisince aksamlari yatarken diyo...

X