Yüz Yogası yapanlar buraya

• Konu Sahibi pippi_langstrumpf
  • Başlangıç Tarihi
P

pippi_langstrumpf

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben 26yaşındayım. Lourdes Çabukun Yüz Yogası adlı kitabını aldım ve başlamayı düşünüyorum. Ancak şunu söyleyim çok fazla hareket var. Hepsini üşnmeden yapmak imkansız bence -tatlicadiarzu- Yüz Yogası yapanların yorumlarını bekliyoruz

ben yapıorm her sabah egzersizden sonra :KK70:
yüzünü abuksubuk biçimlere sokuosun dimi :KK70: gerebildiğn kadar gerceksin bide yanaklarm cok sıkılaştı :KK70:

geçrketen etkili bir spor yüzümüzdede kas var sonuçta

kitap nasıl canım
gerçekten verimlimi
ben de almayı düşünüyorum

Ben üç aydır yüz yoğası yapıyorum.Bir faydası varmı bilemiyorum.Daha fazla devam etmek gerek sanırım.

Kitap iyi fena değil. Ayrıntılarla anlatılmış ama çok hareket var. ınsan üşeniyo hepsini yapmaya..Bende her gün yapmasamda haftada 2-3 kere yapmaya çalışıyorum. Yaşım 26. Kırışıklık yada çizgi yok cildimde. O yüzden yapsamda faydası olmayabilir

Bende yuz yogasi yapmaya calisiyorum ama pekde bilincli degil , internetde gorduklerim ogrendiklerim kadar yapiyorum dudak arasina kasik koyarak yanaklari kuvetlendirmeye calisiyorum :roflol:, bazende abuk subuk dil cikarmalar gozleri kocaman acmalar gibi korkunc korkunc hareketler yapmaya calisiyorum laelaelaelaelae ama kitap alip ozel ogrenmedim hic yokdan gene iyi bana gore ...cildimi temizleyip krem surdukten sonra biraz masayla beraber gerdirme sekileri yapiyorum nereye kadar fayda eder bilemem :sm_confused:

uzman tv de anlatıyolar bunun nası yapldgını :)

Sistemli yuz yogasi yapanlar,lutfen aldiniz sonuclari yaziniz.
.....Sistemli yapmayanlar da yerimseniben yazabilir,tabii ki...Yakin takiptesiniz,haaa...sengözlerimebaksanab

ben iki gündür uzman tv.den izlediklerimle yüz yogası yapıyorum ve yanaklarım acımaya başladı yaparken. ama gün içerisinde de hiç durmam tv izlerken biel bazen yüzümü çalıştırırm. yaşım 38 vesanırım faydası olacak çünkü dediğim gibi yanaklarım yaparken acıyor,çalıştğını hissediyorum. bu arada yüzüm toplu benim kilo versem bile ynaklarım hep vardır. bir hafta sonra yine yazarım sonuç ne olacak bakalım.

ırışıklığa Pratik Çözüm
Gençlik ve güzellik denince kadınlar için akan sular durur. Evde yapabileceğiniz yüz egzersizleri kırışıklıkları sonsuzluğa yollayacak...

Bu yöntem ömürlük

Kremler, bitkisel çözümler, plastik cerrahi ve yardımcı yöntemleri bir kenara bırakıp Lourdes Julian Doplito Çabuk'a kulak verin! Çabuk, dördüncü çocuğunu doğurduktan sonra hem doğum sırasında aldığı kiloları vermek hem de yüzünü toparlamak amaçlı hareketler yapmaya başlıyor.

Dört yıldır yapıyor

Uzun yıllar Amerika’da yaşayan Lourdes, dört yıldan bu yana yüz yogasıyla botoksa gerek kalmadan Türkiye’nin her yerinden gelen kadınları güzelleştiriyor.

Farkı fark edeceksiniz

Dört seansta, (her seans ikişer saat) öğretilen yüz yogasının ücreti 450 YTL. Verdiğiniz bir defalık ücretle hareketleri ömür boyu yapma şansınız var. Yüz yogası için gelenlerin eski ve yeni yüzlerinin fotoğraflarını da çeken Lourdes işini büyük bir ciddiyetle yapıyor.

Egzersizleri ayna karşısında yapın!

Evde, işte kolaylıkla yapabileceğiniz yüz egzersizleri ile cerrahi yöntemlere başvurmadan, acı çekmeden kırışıklık ve sarkmaları önleyebilirsiniz. Yüz kusurlarınızı giderin. Yani kendi söküğünüzü kendiniz dikin!

Öncelikle elinize bir ayna alın ve bütün hareketleri ayna karşısında yapın. Yaptığınız hareket esnasında yüzünüzün başka bir yerinde çizgi oluşmamasına dikkat edin. Kaş yapayım derken göz çıkarmayın!

Balon egzersizi

Balonu ilk hafta bir elma kadar şişirin. İkinci hafta greyfurt kadar şişirebilirsiniz. Eğer kendinizi iyi hissediyorsanız üçüncü hafta karpuz kadar şişirebilirsiniz. Balon hareketiyle hem yüz kaslarını çalıştırmış olacak hem de hücrelere oksijen taşıyacağınız için daha genç görüneceksiniz. En az üç defa tekrar edin. Hareket bittikten sonra bir dakika konuşmayın. Dudaklarınız silikonlanmış gibi olacak.

Kaş ortası çizgisi için

Sol elinizin orta parmağını kaşlarınızın ortasına hafifçe bastırın. Diğer elinizin orta parmağıyla aynı hizada alnınızın üst kısmına hafifçe bastırın. Sol elinizle kaş ortasından yukarı, diğer elinizle saç köküne yukarı doğru masaj yapın. İki elinizi kullanarak hareketi birkaç defa tekrar edin.

Düşük kaşlar için

Düşük kaşlar yüz ifadesini olumsuz etkiler. Mutsuz bir görüntü vermeye başlarsınız. Bunun için yapmanız gereken çok basit bir egzersiz var.

Ellerinizi kaşlarınızın üstüne koyun ve kaşları kırıştırmadan yukarı doğru tutun. Elleri sıkıca kaşlara yapıştırın. Ardından kaşlarınızı çatın. Bu hareketi en az üç defa tekrar edin.
hihoyyyt umarım işinize yarar:içelim:

Off kitabı aldım. Bi köşede duruyor. Dün cildime ozon tedavisi ve oksijen uygulattım. Bayağı bi para verdim ve sadece 1 seansta verdim o kadar parayı. Daha 5seans tekrar etmek gerekirmiş..Acaba diyorum onlar boşuna mı_?Ben yüz yogası yapsam herhalde daha etkili olacaktır dimi kızlar?

kitaba hiç gerek yok, uzman tv.yi açın orada uygulamalı olarak anlatıyor ben yaptım ve faydasını gördüm. özellikle yuvarlak yüzlü hanımlar hemen başlayın :)))

yüz yogası bende yapıyorm sanki iyi geliyo gibi daha yeni başladım. ama ben yüzümün incelip dolgunluğunu kaybetmesinden korkuyorm acaba böyle bir etkisi var mı benim yüzüm cok kilo alıp vermekten zaten sarktıbenneyaptımki şimdi başıma bu işde gelmesin lütfen bilgisi olanlar bi cevaplaya bilir mi

bildiğim kadarıyla yüz yogası kasları yüz kaslarının sıkılaşmasını sağlıyor ve bu sırada varsa yağları yakıyor .daha da incelirmi bilmiyorum ama yüzünün toparlayacağı kesin...

yüz zaten yağla güzel değil mi bazem televizyonlarda görüyordum kalcasından yağ alıp yüzüne ekliyorlardı yüzü dolgun dursun diye . ya ben hiç bir şey bilmiyorum çok cahilim bu konular da

yanak kısımların çökükse öyle yapıyorlar bildiğim kadarıyla ama yüz yogası sarkmaları kırışıklıkları önlüyor. benim yüzüm yuvarlak yanaklarım tombik tombik bir türlü gitmiyor du ben de yüz yogası yapıyorum ve şekle girmeye başladı. eğer senin de yüzün de eriecek birşey yoksa mutlaka toparlar yüzünü...

cok saol ya gerçekten. peki sen ne zamandır yapıyorsun yani sonuç ne zaman alınır. ve günde kaç kere yapıyorsun çok soru sordum dimi

rica ederim olur mu hiç öle şey. yardımcı olabiliyorsam çok sevinirim. ben 2-3 gün içinde etkisini görmeye başladım nerdeyse. mesela kaşıkla yapılan bir hareket var ben onu 15 x 10 olarak 2 set yapıyorum. yanaklarım gerçekden çalışıyor zorlanıyor. faydasını görürsün çünkü ben gördüm. hatta anti aging krem alamyı düşünüyordum sarkmaları önlemek için ama bu bana daha kalıcı bir çözüm olarak geldi. bir de uzman tv.de gösteren bayanı görünce hemen başladım. eğer o gerçeği söylüyorsa müthiş faydası oluor yüze.

X