Örgü ??Bu tüyleri nerden bulurum??

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2007
4.706
17
40
15701614_0.jpg

Kızlar bu aynadaki tüyleri nerden ne diyerek bulabilirim ne olur yardım????:sm_confused:

aynlış hatırlamıyorsam otriş deniyor nerden bulabilirsin bilmiyorum bende istiyorum ama bulamadım

incik boncuk satan yerlerde var kızlarr
hani ahşap eşyalar
takı malzemeleri satan yerde...

canım bu tüylerden bir ara koçtaştada görmüştüm
ama incik boncuk satan yerlerde rahatlıkla bulursun

bakıcam bakalım ama ben hiç görmedim takıcılarda....

canım ben buldum adı otriş miş internettede satışı var siteyi sana özel msj olarak atıorum

Banu Alkanın otrişlerinde de incik boncuk satan yerlerde bulabilirsin canım delikafadulden delikafadulden

tuhafiyelerde,ip boncuk dikiş eşyaları satan yerlerde satıyorlar.renk renk.Ankara da ızmir caddesinde var.

nerden ne diyerek bulursun bilmiyorum ama ben bayildim renginede durusunada ya hastasiyim böyle seylerin :)

Bende hastasıyım canımda bir bulabilsek....

canım bende arıyorum bana da özerlden ulasın lutfen ücretı karsılıgı yolllayalım bırbırımıze

evet arıyorum canım yardımcı olursan sevinirim ben ankdayım ama...

canım bende ankaradayım sincanda oturuyorum burada bir dükkanda gördüm aynısını rengide aynı. birde ulus opera'da suluhan çarşısı var orada kesin vardır bakmanı tavsiye ederim. sen hangi semtte oturuyorsun?

canım bende ankaradayım sincanda oturuyorum burada bir dükkanda gördüm aynısını rengide aynı. birde ulus opera'da suluhan çarşısı var orada kesin vardır bakmanı tavsiye ederim. sen hangi semtte oturuyorsun?

ben pembesini toys r us oyuncak magazından almıştımmm

Canım sincanda da buldum ama metre hesabı satılıyo 15 e fln metresi çok pahalı geldi bana ya.Toys r us'da ne kadar acaba?

Canım sincanda da buldum ama metre hesabı satılıyo 15 e fln metresi çok pahalı geldi bana ya.Toys r us'da ne kadar acaba?

bende gördüğüm dükkana sorayım ne kadarmış, sana söylerim. ayrıca dediğim gibi Suluhan çarşısına bakmanı tavsiye ederim, orda daha ucuzdur.

X