el emeği banyo takımları şallar halılar....

damla1905

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2009
5
0
el emeği yumusacık rengarenk banyo takımları.yatak odalarınıza halılar,abiye kıyafet üzerine şallar(istenilen moodel ve renkte yapılır) yatak odası halısı 150 ytl 110cme 160cm

damlacım gercekten süper bayıldım marifet desen sende var belli tebrik ederim. bende böyle bişey almak istiyordum banyom icin ama anlamadığım bişey var bu fiyatlar biraz ucmamışmı canım. ben sakkalı ipten yatak odasına 3 lü takım yaptırmıştım bi tanıdığıma yününü ben almıştım topu topu 25 lira tutmuştu, tabi el emeği paha bicilemez ama eminimki banyo takımına daha az ip gider. sakın kızma ama keşke böyle ürünleri biraz daha uygun yapsanızda sizde sipariş alıp kazansanız bizde alabilsek. yoksa bu fiyatlara markalı banyo takımları zaten alınabiliyor. canım emeğine saygım var sakın yanlış anlama ellerin dert görmesin iyi calışmalar.

kesinlikle aynı fikirdeyim...hatta sipariş vermek istedim çok istedim ama sonra düşündüm
çarşıdan o fiyata 2 tane takım alabiliyorum hemde peluş....sonra vazgeçtim:1closedeyes:

damlacım gercekten süper bayıldım marifet desen sende var belli tebrik ederim. bende böyle bişey almak istiyordum banyom icin ama anlamadığım bişey var bu fiyatlar biraz ucmamışmı canım. ben sakkalı ipten yatak odasına 3 lü takım yaptırmıştım bi tanıdığıma yününü ben almıştım topu topu 25 lira tutmuştu, tabi el emeği paha bicilemez ama eminimki banyo takımına daha az ip gider. sakın kızma ama keşke böyle ürünleri biraz daha uygun yapsanızda sizde sipariş alıp kazansanız bizde alabilsek. yoksa bu fiyatlara markalı banyo takımları zaten alınabiliyor. canım emeğine saygım var sakın yanlış anlama ellerin dert görmesin iyi calışmalar.

ayy evet hepsı cok gusel ve şık duruyor...
ama pahalışakkıdıbende aynı fıkırdeyım zaten bı banyo takımı hemde martkalı aynı fıyat hatta daha ucuza 60 70 e bıle bulunuor...ellerıne saglık gercekten hoslar..ama bencede bıraz pahalı....

X