Ayakta ve elde çıkan siğil nasıl gider?

kesinlikle verrutol
ayak başparmaklarımın etrafı doluydu. her şeyi kullandım kendim kazıdım(iğrenç) dondurma yöntemini önerdi dr. ama önce verrutol kullanalım dedi. ve bir hafta içinde kendiliğinden yok oldular. 5 yıl önceydi Allaha şükür bir daha da çıkmadı. denemediysen mutlaka dene.

canım o ilaç burda yok
yurt dısında var

sevgili arkadaslarım
domates koydum,ceviz yağı sürdüm,sıcak ve tuzlu suda beklettim
fındık kadar olan topuğumu devamlı törpüledim
içini oymaya çalıştım

ve duodermi sürdüm en son
sonuç kurudu ve dökülmeler başladı
içi oyula oyula kenarısemsert birhalka olmustu ve bugun o halka çıktı:lepi:
yüzük gibi semsert ortada kalan saçaklar var alamadım onları açıyor
ama iyiye gidiyor
tavsiyelerinizle iyi oldum

ama bal ile kili karıtırıp akşamdan sürüp uyanınca yıkarsanız jet hızıyla mikrop kendini atmaya balşıyor
bu maskeyı vucuduma yapıyorm normalde
ama
kalan fazlayı ölesine denemiştim
bana çok iyi geldi..
sağooolun yardımlarınız için..a.s.

daha önce yazıldımı bilmiyorum ama ben de aspirini duydum eritip sürüyorsun biraz bekletiyorsun ve hergün tekrarlıyorsun kendim denemedim ama bi arkadaşımdan duymuştum

sanırım benim kullandığım ilaç da verrutol'du. ayagımın altında cıkmıstı,birden çoğaldılar,sayamıyordum artık kaç tane çıktığını..sonra doktora gittim bi ilaç werdi,oje gibi fırçası war, sürüyosun siillerin üstüne.düzenli kullanırsan bikaç haftada geçiyor.ben de çk farklı yöntemler denedim ama
ilaç olmadan olmuyor yani..

merhaba benimde sağ elimde 2 tane vardı. ben ham inciri koparıp sütünü sürdüm aynı zamanda da yağmur yağarken baloncuklar oluyor siğillerinizi onlara dokunup patlatın ve bildiğiniz duaları okuyun. bende işe yaradı artıl siğil miğil yokalkisalkisalkis

yıllar önce benim de ayak tabanımın yarıısnı kaplamış sonrada elime sıçramıştı, elimi saklardım herkestenn

bir gün bulgarisatnlı bi arkadaşım var babannesi gördü elimi
ya babanne dedim bunlar nasıl geçer
geitr ordan kızım bi deterjan getirtti ama ne şimdi hatırlmıyorum
bi pamukla sürdü onu ayka tabanıma elime sürmedi burası anası dedi bu giderse hepsi gidecek
neyse bende alla alla yaaa demişim neyse bir hafta içinde hepsi bir anda kayboldu

valla o deterjan neydi bilmiyorum ya çamaşır suyuysu yada kezzap
yanlış yönlendrmek istemem
bende şimdi nasır gibi bişey var gene deneyecem galiba bu gidişle verrutol falan etki etmedi geçmiyor çünkü

Benim anneminde parmağında siğil vardı yıllardır...Teyzemin şifalı bilgiler diye bi kitabı vardı onda siğil duasını görmüş, anneme bunu uyguladı.Sonra annem unuttu gitti, teyzem söyledi ne oldu siğil diye.Baktık siğil falan kalmamışş çok şaşırmıştım..fisfisfis
Neyse şöyle yapılıyor:
Sağ elin işaret parmağını ıslatıp, toprağa sürün.Sonra parmağınızı siğilin üzerine bastırın ve şu duayı okuyun.

Bismillahi türbete Rabbina neşfi bihâ meridana bi izni Rabbina.

Bence deneyin.Ne varsa dualarda var..Sadece bu konuda değil her ne uygulayacaksanız bunu duayla yaparsanız etkisi görülüyor..a.s
Umarım yardımcı olabilmişimdir..:1hug:a.s.:nazar:

Son düzenleme:
teşekkürler teşekkürler
kızlar herkese teşekkürler
elimdeki tamamen çıktı
ayagımdada kökü var suan onu atıyor
ama eeskisi gibi ne bir yürüme sorunum nede acı yok
öncelikle bana burdan duodermi öneren arkadasa çok teşekkür ediyorum
o ilaçla iyileşme sürecim başladı
yavas yavas banyoda ova ova tuzlu sularla
ceviz yağı ile attım çok şükür
herkese kucak dolusu öpücüklerrrrr

benim de vardı elimde siğil..avucumun içinde..incir yaprağını koparınca ucundan sütü çıkıyo. annem onu sürmüştü üzerine..kısa sürede de geçti..varsa incir ağacı etrafınızda deneyin derim gerçekten geçiriyor..

yıllar önce benim de ayak tabanımın yarıısnı kaplamış sonrada elime sıçramıştı, elimi saklardım herkestenn

bir gün bulgarisatnlı bi arkadaşım var babannesi gördü elimi
ya babanne dedim bunlar nasıl geçer
geitr ordan kızım bi deterjan getirtti ama ne şimdi hatırlmıyorum
bi pamukla sürdü onu ayka tabanıma elime sürmedi burası anası dedi bu giderse hepsi gidecek
neyse bende alla alla yaaa demişim neyse bir hafta içinde hepsi bir anda kayboldu

valla o deterjan neydi bilmiyorum ya çamaşır suyuysu yada kezzap
yanlış yönlendrmek istemem
bende şimdi nasır gibi bişey var gene deneyecem galiba bu gidişle verrutol falan etki etmedi geçmiyor çünkü

benimde ellerimde çokfazla vardı sigil isveç iksiri ile geçti ama sakın kezzap vs ğibi yakıcı şeyler sürmeyin ben bunu doktora sormuştumkesinlikle dedi kemiğe kadar yanar dedi en iyisi verrutol cinsi ilaçlar...geçmişolsun

kizlar verrutol turkiyede yok mu?
bir de verrutol ve duoderm denilen ilaclar ayni zamanda nasirlari da boylr kurutur mu malumunuz nasir da koklu birsey iceri dogru.
ne dersiniz??

Canım eczaneye git..yardımcı olurlar..oyle şeyler için artık çok iyi ilaçlar var...

iki arkadaşımda ciddi boyutlarda ellerinde siğil mevcuttu birisinin bileklerine kadar vardı ikiside iki farklı yöntemle kurtuldu batıl falan demeyin çünkü geçti gerçekten inanarak yapın ama kızlar
bunlarıda bize başkaları söledi inanarak denendi ve faydasını gördük çok şkr

birisinin ki dalağın kanıyla ellerin siğil olan yerlere güzelcene sürdü snra bi ağacın dibine 1 fatiha 3 ihlası şerif okuyarak gömdü hiç arkana bakmadan ordan uzaklaşılcak 1 haftaya kalmadan bileklerine kadar olan olan siğiller söndü geçti

diğerinin kide arpa şehriyeye 1 fatiha 3 ihlas okuyup siğillere sürüp siğil adedince kaç taneyse yumurtayı tepesinden azıcık delik acıp siğile sürüp okuduğun arpaları içine atıyosun evin önünde basılan toprak bi yere gömüyosun gene fatiha ve3 ihlas okuyarak o yerde kurudukça siğilde elde kuruyoo.........
tabii inanarak yapmakda önemli bizim kızlarda ki geçti inş sizede faydası olur kızlarrr a.s.

şunuda unutmuyim ciddiyeti nin önemini vurgulamak için sölüyorum drlar operasyonla dondurarak alıcaklardı o kadar büyük ve çoktu

bende kurtuldum arkadaşlar hemde tek seferde nasıl oldu nalamış değilim ben ceviz yağı almadım.siğilin üstünü hafif kestim.sonra cevizin kendisini biraz ezdim ve siğilin üstüne bantladım.akşam yatmadan önce uyguladım sabah çıkardım.Ve şimdi elimdede ayağımdada kalmadı.Çok şükür.

bu sorunu bende uzun yıllar çektim elimin üstünde çıkıyordu Verrutol diye bi ilaç war oje gibi bi ilaç onu sürüyordm pek işe yaramıyordu doktora gittim gazla dondurdu daha doğrusu yaktı her ikiside aynı işlem baya acı werdi ama tekrarladı:S bu durum vücut direnciyle çok alakalı ana nedeni bi virüs vücut direnci düşük olan insanlarda( kansızlık gibi çeşitli hastalıklarında göstergesidir) sık görülürmüş.daha sonra tekrar o ilaçtan aldım sürdüm beyaz bi tabaka oluşuyor sürünce onu kaldırdm defalarca yaptım bu işlemi oydum (derinin altında oldukça güçlü bit kökü de war çünkü )yaranın içine ilacı döktüm biraz canice olmuştu ama çok sinirimi bozmaya başlamıştı artık:) acı werdi tabi ki ama dayanılmayacak gibi değil şimdi geçti öyle bi sorunum kalmadı ama aynı zamanda kansızlık içinde tedavi gördüm artık siğillerim yok ve ellerimi gizleme derdinden kurtuldum..:):)
ayrıca iyileşmesi birazda psikolojikmiş öyle bi yazı okumuştm hacıyla hocayla iyileşmesi de bundanmış inandığı için iyileşiyormuş ne kadar doğru bilemeyeceğim:S
:lepi::lepi::nazar:

belki birilerine yardımcı olur elimde vardı sayısızca dişi olduğu için diğer elimede atmıştı o asitlerden denedm incir denedm geçmedi psikolojisi bozuluyo insanın lise 1 deyim ve kız arkadaşlarm elime dokunmuyolardı hiç inanmazdm ama bi cami hocasına gittik sadece inan dedi 40 güne geçecek yok olucak çınar dalı ve 1 avuç arpa veya yulaf tam hatırlamıyorum onu okudu eve gidince onu saksıya ekip çimlendirdm ve çınar dalını evin bi köşesine astım.arpalar çimlenip biraz büyüyünce bakmayı kesmiştim arpa ve çınar dalı kururken benm elimdeki siğillerde kuruyup git gide küçülüp yok oldular 40 güne kalmadı bitti.inanılır gbi değil mucize bişeydi.bide perşembe günü annem elimi süpürgeyle süpürmüş aynı zamanda 3 kulfü bir elham okumuştu.bnde inanmazdım ama insan çaresizlikten yapıyor iyikide gitmişim ne ağrı acı ne de iz.para bile almadı hoca lazım olan varsa antalyada adresini verebilirim özelden msj atın.

X