Ayakta ve elde çıkan siğil nasıl gider?

kazulet

L'Etre et le Néant
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2008
1.428
320
lütfen yardım edin
yürümem bile işkence oldu nerdeyse
elimin ucunda
ve topuğumda siğil
yani tavuk götü adı verilen bişeler çıktı
çok cannımı yakıyor
hayat işkence oldu nerdeyse
bir krem yada yöntem varsa
lütfen bana iletinnnnn
a.s.:enbuyukkk:

Gecmis olsun!
Bu durumda da nasirda oldugu gibi-salicylic acid(aspirin)bekletebilirsin ve sonradan yerinden kokunden temizlemen. Eger ciddi boyutta ise-mutlaka doktora gorun!

Gecmis olsun!
Bu durumda da nasirda oldugu gibi-salicylic acid(aspirin)bekletebilirsin ve sonradan yerinden kokunden temizlemen. Eger ciddi boyutta ise-mutlaka doktora gorun!

çok teşekür ederim
yanıtın içinkaydirigubbakcemile5a.s.

canım aynı sorun bendede vardı.hem ellerimde hem ayaklarımda.ayak tabanımın nerdeyse yarısı kaplanmıştı.dört parmak genişliğinde yayılmıştı ayak tabanıma.işkence gibiydi benim için.ayağımın üstüne basamıyordum.öncelikle bi cildiye doktoruna gidip göstermeni öneririm.çünkü bana önerilen hiç bir yöntem işe yaramadı hatta azdırdı.serpti.sonra cildiyede sprey gibi bişeyle yaktılar.önce bişey hissetmiyosun ama sonra o siğilin etrafı kabarıyor.hani biyerini yakarsında su toplar ya öyle.bu siğillerden daha kötüydü.acısına dayanamadım.tabi bu hemen kurutmuyor.bi kaç kez tekrarlanması gerekiyormuş.ama ben dayanamadığım için başka bi doktora gözüktüm.yakılınca biraz küçüldüğü için bi ilaç verdi.adı verrutol.oje gibi bişey.siğilli bölgenin üzerine sürüyosun kurutuyor.aslında çok etkili bi ilaç değil ama küçüldüğü için geçirdi.sana tavsiyem hemen yaktırma.çünkü katlanılmayacak bi acıydı.ilaçla tedavi edilebiliyorsa önce onu dene.umarım geçer canım.

canım aynı sorun bendede vardı.hem ellerimde hem ayaklarımda.ayak tabanımın nerdeyse yarısı kaplanmıştı.dört parmak genişliğinde yayılmıştı ayak tabanıma.işkence gibiydi benim için.ayağımın üstüne basamıyordum.öncelikle bi cildiye doktoruna gidip göstermeni öneririm.çünkü bana önerilen hiç bir yöntem işe yaramadı hatta azdırdı.serpti.sonra cildiyede sprey gibi bişeyle yaktılar.önce bişey hissetmiyosun ama sonra o siğilin etrafı kabarıyor.hani biyerini yakarsında su toplar ya öyle.bu siğillerden daha kötüydü.acısına dayanamadım.tabi bu hemen kurutmuyor.bi kaç kez tekrarlanması gerekiyormuş.ama ben dayanamadığım için başka bi doktora gözüktüm.yakılınca biraz küçüldüğü için bi ilaç verdi.adı verrutol.oje gibi bişey.siğilli bölgenin üzerine sürüyosun kurutuyor.aslında çok etkili bi ilaç değil ama küçüldüğü için geçirdi.sana tavsiyem hemen yaktırma.çünkü katlanılmayacak bi acıydı.ilaçla tedavi edilebiliyorsa önce onu dene.umarım geçer canım.

ahhhhhhhhhhh
harikasın ya
o kadar korkutucu seyler varkı bu konu ile ilgili
zaten kimse yaktırmayı önermiyor
benimkiler ofak
hep kestim
ve engelledim büyümesini bir şekilde
acılıda olsa
sanırım bu ilacı dememem gerek
kimse yaktır demiyor zaten
dondur diyor basedemzsen
teşekkürler yorumun içinde:)

bişey değil canım ne demek.damdan düşen gelsin yanıma demişler.ayakta nasıl acı verdiğini bilirim.inşallah seninkide çabucak iyileşir.

http://www.kadinlarkulubu.com/sifa-receteleri/71304-sigillere-mucize-bulus-ceviz-yagi-2.html

merhabalar, burada bir kaç aynı dertten yakınan arkadaş vardı onlara tavsiye ettim fakat uzun zaman oldu bulduğum konu o arkadaşınmı anımsayamadım ben kızımda ve kendimde kullanmıştım 2 yıl önce ve bir hafta olmadan geçmişti ceviz yağı ile, forumdada kime tavsiye ettiysem hepsi memnun kaldı, bir çok ilaç denedik ama sonucu ceviz yağında bulduk umarım sizede fayda eder..

merhaba gecmis olsun benimde ellerimde cok sayıda sigil vardı yaktırdıklarımda oldu yurtdısında iken 2 ilac kullandım ikiside sigilleri yok ediyor burada olup olmadıklarını bilmiyorum yoksada getirtilebiliyor bazı eczaneler getirtiyor sanırım verrumal ve collomack ikisinide öneririm

merhabalarr benimde küçükken elimin üstünde çıkmıştı bişi 1 ay kadar sonra anneanneme demiştim ya anneanne elimde bişey çıktı bu ne dedim siğil dedi ama senin anlattıkların gibi deildi 1 tane nohuttan biraz küçüktü anneannem domates koyalım geçer dedi inanmadım tabiii gece yatarkenn domatesin bir parçasını koydum bezle sarmaladım sabaha hiç bişey kalmamıştı iz bilee dene istersen belki işine yararr geçmiş olsn

Veerutol... Evet konuyu görünce "eyvah bi ilaç vardı ama şimdi adı aklıma gelmezki" dedim
Kuzenim aynı dertlerine bu ilaç ile çare buldu Ama normal siğilden öte bu tavuk g... denen illet Damar damar köklü
Kökünden sökmek mümkün değil
Bende de var Parmaklarımda
Hatta biri tırnağımın altında biride bi diğer tırnağımın hemn bitşinde
Bide baş parmaklarımda var
Fakat komşudan duyduğumla burda bi cami hocasına gittim
Diğer bi komşu ile oda aynı dertten muzdarip ayaklarında özellikle
O hoca okuyormuş bunları
Beraber gittim komşununki geçmiş benimkiler duruyordu
Bi zamaaan sonra birde baktımki baş parmaklarımdan brindeki yanyana 3 tane olan kaybolmuş
Ama diğerleri duruyor Ozaman bu zamandır tekrar gideyim dedim ama 1 sene oldu belki ihmal ettim
BU Verrutol ilacın adınıda kuzenimden almştım ama ilaç kullanmamak adına ertelemeye çalışıyorumşakkıdı

http://www.kadinlarkulubu.com/sifa-receteleri/71304-sigillere-mucize-bulus-ceviz-yagi-2.html

merhabalar, burada bir kaç aynı dertten yakınan arkadaş vardı onlara tavsiye ettim fakat uzun zaman oldu bulduğum konu o arkadaşınmı anımsayamadım ben kızımda ve kendimde kullanmıştım 2 yıl önce ve bir hafta olmadan geçmişti ceviz yağı ile, forumdada kime tavsiye ettiysem hepsi memnun kaldı, bir çok ilaç denedik ama sonucu ceviz yağında bulduk umarım sizede fayda eder..

ah canım benim çok sağol
teşekkür ederima.s.

merhaba gecmis olsun benimde ellerimde cok sayıda sigil vardı yaktırdıklarımda oldu yurtdısında iken 2 ilac kullandım ikiside sigilleri yok ediyor burada olup olmadıklarını bilmiyorum yoksada getirtilebiliyor bazı eczaneler getirtiyor sanırım verrumal ve collomack ikisinide öneririm

canım çok sağol
o kadar çok sey varki
ama allaha sükür vahim değil bendekiler
ama açıyor
dediğiniz gibi
su tavuk götü köklü köklüymüş
bendekiler dağılmıyorda
ben zaten büyüterek dağıtılması fikrinde değilim
büyürse basedilmesi daha güç
ççok sağol canım

merhabalarr benimde küçükken elimin üstünde çıkmıştı bişi 1 ay kadar sonra anneanneme demiştim ya anneanne elimde bişey çıktı bu ne dedim siğil dedi ama senin anlattıkların gibi deildi 1 tane nohuttan biraz küçüktü anneannem domates koyalım geçer dedi inanmadım tabiii gece yatarkenn domatesin bir parçasını koydum bezle sarmaladım sabaha hiç bişey kalmamıştı iz bilee dene istersen belki işine yararr geçmiş olsn

evet canım
domateste asit var
asidik bir madde
bu illetin içide yumusak olduğu için eritebilir
bu gece domatesle uyayaım bakalım
:KK70:
çok teşekkürler

Veerutol... Evet konuyu görünce "eyvah bi ilaç vardı ama şimdi adı aklıma gelmezki" dedim
Kuzenim aynı dertlerine bu ilaç ile çare buldu Ama normal siğilden öte bu tavuk g... denen illet Damar damar köklü
Kökünden sökmek mümkün değil
Bende de var Parmaklarımda
Hatta biri tırnağımın altında biride bi diğer tırnağımın hemn bitşinde
Bide baş parmaklarımda var
Fakat komşudan duyduğumla burda bi cami hocasına gittim
Diğer bi komşu ile oda aynı dertten muzdarip ayaklarında özellikle
O hoca okuyormuş bunları
Beraber gittim komşununki geçmiş benimkiler duruyordu
Bi zamaaan sonra birde baktımki baş parmaklarımdan brindeki yanyana 3 tane olan kaybolmuş
Ama diğerleri duruyor Ozaman bu zamandır tekrar gideyim dedim ama 1 sene oldu belki ihmal ettim
BU Verrutol ilacın adınıda kuzenimden almştım ama ilaç kullanmamak adına ertelemeye çalışıyorumşakkıdı

zatne bunların nazardan olduğu
ve okununca geçtiği söylenir
bilmiyorum cevahir
ama öyle bir video gördümki bu konuyla ilgili
hemen önlemini almak en iyisi
sende ilaç kullanmaktan kaçınma derim ben
yoksa baş edemezsin.
çok teşekkürler canım yanıtın için.

zatne bunların nazardan olduğu
ve okununca geçtiği söylenir
bilmiyorum cevahir
ama öyle bir video gördümki bu konuyla ilgili
hemen önlemini almak en iyisi
sende ilaç kullanmaktan kaçınma derim ben
yoksa baş edemezsin.
çok teşekkürler canım yanıtın için.

Aslında benimkiler ne zamandan beri var bilmiyorum bile
Çok şükürki büüyme çoğalma dağılma fln olmadı
İnanmamak değilde tekrar okutup kalanlardao şekilde geçecekmigömek istiyorum
Geçmezse verrutolu kullanırım

Arkadaşlar ortaokula giderken ayak tabanımı neredeyse kaplamıştı.Yengem gördü birgün ve bu tavuk götü dedi.bunun tek bir çaresi var bir tavuğun kıçına ayaklarının tabanını süreceksin dedi(yani elinizde çıktıysa elinizi) iyi bir tavuk olacak sağlıklı ama dedi.Tabi biz annemle inanmadık babamda horoz ve tavuk besler.annem birgün babama dedi şu kızın ayağını tavuğun kıçına sür diye babamda yaptı.3 gün sonra tavuk öldü benim ayaklarımdakiler geçti.bunu bana biri anlatsa hayatta inanmazdım yengemede inanmadım zaten ama inanın geçti ve bir daha tekrarlamadı.denemesi kolay bence uygulayın ve inanarak yapın teşekkür edeceksiniz bana.

Arkadaşlar ortaokula giderken ayak tabanımı neredeyse kaplamıştı.Yengem gördü birgün ve bu tavuk götü dedi.bunun tek bir çaresi var bir tavuğun kıçına ayaklarının tabanını süreceksin dedi(yani elinizde çıktıysa elinizi) iyi bir tavuk olacak sağlıklı ama dedi.Tabi biz annemle inanmadık babamda horoz ve tavuk besler.annem birgün babama dedi şu kızın ayağını tavuğun kıçına sür diye babamda yaptı.3 gün sonra tavuk öldü benim ayaklarımdakiler geçti.bunu bana biri anlatsa hayatta inanmazdım yengemede inanmadım zaten ama inanın geçti ve bir daha tekrarlamadı.denemesi kolay bence uygulayın ve inanarak yapın teşekkür edeceksiniz bana.

Aynı sorun bende de var. Doktor önce dondurdu. Sonra yaktı. Ama bir yıl uygulanan tedavi cevap vermedi. Büyüyerek ve serperek ilerledi. Tavuğa sürmeyi bana da babaannem söyledi ama canlı tavuk alıp da uygulayamadık bir türlü. Sonra başka bir doktora gittim. Canthacur ps diye bi ilaç aldırdı bana. ıki-üç hafta arayla hastaneye gidiyorum ve o ilacı sürüyorlar. Ama çok ağır bir ilaç. Evde sürmene asla izin vermiyorlar. Sürdükten beş saat sonra da ayağının üstüne basmıyorsun. O ilacın vesilesiyle tavuk g.. yanıyor ve ilaç sürüldükten iki hafta sonra da tabaka şeklinde düşüyor. Böyle böyle küçülüyor Allah'ın izniyle. Ama bu uzun bir süreç. ımkanın varsa tavuk olayını dene derim. Onu çok kişiden duydum ben de. Hepimize Allah şifalar versin.

tavuk götü ile siğil farklı birşey
ben çocukken ayak parmaklarımın arasında çıkmıştı
yeşil mercimekten büyüktü
yurtdışından bir ilaç getirdiler ve üzerinde tavuk resmi vardı inanamamıştım
oje gibi
çok kısa sürede kendiliğinden düştü
nasıl oldu anlamadım
ama ilacın adını hatırlamıyorum almanyadan gelmişti

ooooooof
internetten siğil diye bakın

yarabbim
içimi korku kaplıyor