bebeklerde göz kayması normalmi

selocan16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2009
65
0
slm arkadaşlar bebegimin sol gözünde kayma var tam şaşı gibi degil ama dr 6 aya kadar geçer dedi bu konuda bilgisi olan varmı yada böle bi sorunu olan varmı
:çok üzgünüm:

tşkr henüz göz dr götürmedik 6. ayında götürcez korkuyom kötü bişi sölücek diye inş geçicidir

benim kiziminda gözünde kayma vardi ,bende sizin gibi panik yapmistim ama korkulacak bir sey yok canim .bir kac ay sonra gecti. bazi bebeklerde oluyormus.

selocan16 canım hiç korkma benim kızımdada vardı bizimki baya bellıydı hatta dr götürdük dr 2 yaşına kadar gecer dedi geçmesse göz dr gönlendırecektı şimdi kızım 3 yaşında allaha binlerce şukur gectı kendi kendine sakın kimseye inan ma bana çok sey dediler damağını kaldır dıye sakın öyle birşey yapma dr ne derse onu yap sen :)))
benim kızımın ki geçtiğine gore seninkınde gecer... çünkü bizim ki baya bellıydı her gören söyluyordu...

benim bebeğimde de vardı canım ama geçti yeni doğanlarda çok normal o bir süre devam ediyor hatta şimdi bile bir noktaya odaklanırsa gözleri o noktaya kayıp gidiyor

benim oğlumdada vardı
doktor 6.aya kadar normal dedi
6.aymızı geçtik ve şuan normal

geçen bende kerem oğlanda farkettim yada bana öyle geldi resimlerde hep öyle çıkıyordu eşim normal diyordu hep ben endişelendim ama çok şükür şimdi normal sanırım birkaç resimde öyle çıkınca birde elimdeki bişeye bakarken öyle olduğu için endişelendim kaan oğlanda öyle bişey yaşamadım ama şimdi ikiside normal çok şükür...

slm arkadaşlar bebegimin sol gözünde kayma var tam şaşı gibi degil ama dr 6 aya kadar geçer dedi bu konuda bilgisi olan varmı yada böle bi sorunu olan varmı
:çok üzgünüm:
Gözler fonksiyonlarını daha acemice yapıyor eğer doğumsal bir problem yoksa kendi kendine düzelir dedi doktorumuz bizde ikizlerden Emirde yaşadık Perşembe günü muayenesi yapıldı sorun yok dedi :)

[B]çocuklarımız canlarımız onların en ufak can yanması bizim daha büyük canını yakıyar.
Allah şifa versin canım. ama doktoruda sakin ihmal etme.
Rabbim acil şifalar versin in:nazar:aşallah
[/B]

X