Ksa dnem Askerlik...

ne mutlu sizeee hihoyyyt
allah bize de göstersin o günleri :Saruboceq:

amin canım inşallah sizde görüceksiniz bende görücekmiyim acaba diyordum hiç gelmicek bu günler sanıyordum ama geldi işte çok şükür ALLAHıma
hayır canım gerçek. çok şükür. kaydirigubbakcemile2

evet canım çok şükür

şafak 9 şafak 9 şafak 9 şafak 9 şafak 9
ALLAHım çoooookkkk mutluyum şükürler olsun sana
darısı tüm bekleyenlerin başına

kızlar balıkesır bakım okulunda askerlıgını yapanlar varmı benım de kardesım gıttı kısa donemm :KK43:(

arkadaslar mrb.. bu konuyu yeni gördüm.. benim de safak 09 Aydın...
allahım sükürler olsun ya bu günleri de gördüm.. safakları çok olan arkadaslar pozitif olun ve unutmayın zamanın geçmesini beklemek zorundayız inanın sabretmenin büyüklüğünü çok ii anlıyoruz bu dönemde.. ve sonunda bir bakıyorsunuz gelmesine 1 hafta kalmıs.. eliniz ayağınıza dolasıyor inanın zaman su gibi akıp gidiyor zorluklarıyla da olsa bir gün beklediğimiz an geliyor kızlar.. allah hepimizi tez zamanda kavustursun bizlere ve onlar sağlık versin:Saruboceq:

çok güzel anlatmışsın sswweett im amin inşallah

şafak:8

nefes alışım yürek atışım ne olur gel artık kocacım

yarın yemin töreni var askerimin ama ben gidemiyorum off offf

canım hadi gözün aydın usta oluyor daha rahat eder artık.ama keşke gidebilseydin o gurur o heyecan hayatında bidaha yaşayamayacağın türden bir duygu ama olsun vardır bundada bir hayır askerin sağ sağlim gelsinde

canım hadi gözün aydın usta oluyor daha rahat eder artık.ama keşke gidebilseydin o gurur o heyecan hayatında bidaha yaşayamayacağın türden bir duygu ama olsun vardır bundada bir hayır askerin sağ sağlim gelsinde

teşekkür ederim canım onbaşı olmuş askerim
askerimin allah 'ın izniyle sağ salim gelmesi tek tesellimm

Merhaba bısey sorucam sızlere
sımdı yarın yemın torenı olan askerler var acemılıklerı btııyo
sonrakı donemde haftada bır gun mu ızınlerı olucak yoksa ben ıstedıgım zaman gıdıp gorebılıcekmıyım yoksa randevulu mu gıtmek gerekıyor
ılla haftasonu mudur ızınlerı askerlerın
asker zıyaretıne ne goturulur

valla canım benimki kısa dönem yaptı ve 2 hafta da bir çarsı izni vardı.. hafta sonları gidip görebiliyorsun randevu almana gerek yok bunun için... bu arada benimki yaptı diyorum çünkü artık bitti gibi :):)1 haftamız kaldı :)

giderken de sigara içiyorsa götür telefon kartı çerez (orda hepsi seviyor ben yollamıstım) bide ihtiyacını sor bakalım jitet falan da olabilir... bide orda güzel ev yemeklerini özlüyorlar yapabiliyorsan kek poğaça gibi seyler yap götür mesela sarma da yapabilirsin....

yapmazmıyım hayatım cevabın ıcın tesekkurler
ınan onun tek bır mutlu gulusu ıcın canımı verırım

Merhaba kızlarrhihoyyyt
Siteye giremedık malum
Yarın kısmetse yemin törenine gidicem...:eek:
Şimdiden çok heyecanlıyım..delikafadulden
Şafak 131 oldu bile..kaydirigubbakcemile3:
Allaha emanet olun...:Saruboceq:

Son düzenleme:
Merhaba kızlarrhihoyyyt
Siteye giremedık malum
Yarın kısmetse yemin törenine gidicem...:eek: