Ksa dnem Askerlik...

benim aşkımda kısa dönem yapıyor.23 şubatta gitti.ama ilk 3 ay ızmir kalan 3 ayda Ankarada yapacak.Ankaradayken herhaftasonları göreceğim onu zaten.o yüzden sadece izmirdeki günleri sayıyorum.beni de yazın.5 haziran akşamı geliyor. şafak 50.

cok sanslısın ızmırde ankarada cok ıyı yerler

şans meselesi değil canım.nereye gideceği belliydi hep.çünkü 30 ağustostan sonra sözleşmeli subay olacak.senağlamasenağlama temelli asker benimkisii.orasına hiç girmiyorum yani.şiimdilik normal askerlik günü gibi sayıyorum ben.

benim aşkımda kısa dönem yapıyor.23 şubatta gitti.ama ilk 3 ay İzmir kalan 3 ayda Ankarada yapacak.Ankaradayken herhaftasonları göreceğim onu zaten.o yüzden sadece izmirdeki günleri sayıyorum.beni de yazın.5 haziran akşamı geliyor. şafak 50.

ekledim canımmm a.s
sen yine de şanlısın ankara'ya gelince haftasonları görüşebileceksiniz ne güzelll :dance:
bizzz ne yapalım benim sevgilim ankara da ben izmir deyimmm senağlama

ekledim canımmm a.s
sen yine de şanlısın ankara'ya gelince haftasonları görüşebileceksiniz ne güzelll :dance:
bizzz ne yapalım benim sevgilim ankara da ben izmir deyimmm senağlama

5 hazirana kadar yer değiştirelim:)Seninki Ankara da benimki İzmir de:KK70:kaydirigubbakcemile3benimki şimdi izmir menteş kampında.orası soğukmudur ya.çok merak ediyorum aşkımı.

5 hazirana kadar yer değiştirelim:)Seninki Ankara da benimki İzmir de:KK70:kaydirigubbakcemile3benimki şimdi izmir menteş kampında.orası soğukmudur ya.çok merak ediyorum aşkımı.

ewt iyi fikirrr kaydirigubbakcemile3
izmirde hava gayet güzel ama menteş kampı ne tarafta bilemiyorum :uhm:

offf offf yaaa geçer mi bu günlerrrrrrr.........
gözümü bi açsam bi kapasam eylül olsaaaaaa........
ben aşkıma kavuşsam ne zormuş asker yolu beklemek......

bende asker yolu bekliyorum(nişanlım) 152 gün kaldı yeni gitti yani nisan celbi oluyor...Listeye beni de katın.. hepinize sabırlar diliyorum..

istanbul hasdalda acemiliğini yapıyor bende bursadayım aslında yakınız bu acıdan mutluyum ama sımdılık bıraz zorlu sanırım durumlar:KK43:(
Sizde durumlar nasıl telefonla gorusebılıyor musunuzz? .Bu hafta da zıyaretıne gıdıcem kısmetse hafta sonu..Şimdiden özledim açıkcası.. senağlama

istanbul hasdalda acemiliğini yapıyor bende bursadayım aslında yakınız bu acıdan mutluyum ama sımdılık bıraz zorlu sanırım durumlar:KK43:(
Sizde durumlar nasıl telefonla gorusebılıyor musunuzz? .Bu hafta da zıyaretıne gıdıcem kısmetse hafta sonu..Şimdiden özledim açıkcası.. senağlama

canım acemilik bitmeden görüştürüyorlar mı, nişanlımda bozüyükte inegüle çok yakınmış evet görüşebiliyoruz günde 10-15 dk konuşuyoruz bazen hergün oluyor eğitimleri zormuş.acemilikten sonra yer değişimi olmayacakmış nişanlının olacak mı :nazar:

X