Ksa dnem Askerlik...

şafak 24

ilk günler ve son günler geçmiyor.zaman durdu dayanamıyorum bitsin artık ben kocamı geri istiyorum

Günaydın kızlarr
Şafak 148 kafamçokkarıştı
48 leri bir an önce görelim inş:nazar:
Gözüme cok uzun geldı sımdı 148 ..Nasıl gecıcek bakalım.. Zaman duruyor sanki bazen...:çok üzgünüm:

kızlar nerdesiniz ya, askerlerle telefonda görüşüyor musunuz dün benimki bana birşey dedi yüzüm kızardı valla :)))))))

Canım görüşüyoruz telefonda tabii ki ama değil yüzümü kızartmak ne dediğini zor anlıyorum senağlama
ayrıca rahatta konusamıyoruz nasılsın özledim temalı konusmalar yapıyoruz o da maxımum 3-5 dakika fisfisfis

Günaydın kızlarra.s.
Nasılsınız bugün:uhm:
147 oldu di mi:nazar:
Yemin törenine de 16 gün kalmıs olması lazım:1rolleyes:
Günler geciyor,özlem de orantılı olarak artıyor içimde:asigim:

Günaydın kızlarra.s.
Nasılsınız bugün:uhm:
147 oldu di mi:nazar:
Yemin törenine de 16 gün kalmıs olması lazım:1rolleyes:
Günler geciyor,özlem de orantılı olarak artıyor içimde:asigim:

ewt
yemin törenine gidecekmisin ?
ben gidemicem içime dert oldu off offf ben 147 gün sonra görücem senağlama

merhaba kızlar bende eşimle sık sık görüşüyorum daha çok gece arıyor.tlf boş oluyormuş.kızlar siznikilerde sporda zorlanıyormuymuş.benimkinin bünyesi hiç alışık değil.zaten düz taban ayakları çok kötü olmuş.bende üzülüyorum ona :KK43:

şahsen sevgilim askere gittiğinden beri değişti kısslar
benimle daha ilgili sürekli sevdiğini özlediğini söylüyor
normalde böyle değildi
sizinkiler nasıl var mı değişme?

merhaba kızlar bende eşimle sık sık görüşüyorum daha çok gece arıyor.tlf boş oluyormuş.kızlar siznikilerde sporda zorlanıyormuymuş.benimkinin bünyesi hiç alışık değil.zaten düz taban ayakları çok kötü olmuş.bende üzülüyorum ona :KK43:

ewt canım sporda zorlanıyor zaten 95 kilo her konuştuğumuzda canım çıkt walla diyor
30 kilo vercem burda diyor
yemekleride çok az veriyorlarmış

şahsen sevgilim askere gittiğinden beri değişti kısslar
benimle daha ilgili sürekli sevdiğini özlediğini söylüyor
normalde böyle değildi
sizinkiler nasıl var mı değişme?

bizde hergün göürüşüyoruz bir keresinde efendim diyerek açtım teli senin ooo efendimmm diyennn dilleriinii yerim dedi böyle uzatarak. sırnaşık şey var bi değişme ama bide yorgunluktanmıdır ne dir hiç biryerim kıpırdamıyor der, tabi ben anlamamazlıktan geldim hemen :jeyyar:

X