Ksa dnem Askerlik...

divine_time

Evli Ve Mutlu :)
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2007
2.958
4
39
eşleri veya sevgilileri kısa dönem askerlik yapan arkadaşlar bizde şafaklarımızı burdan takip edelim buyrunnn hadiiiii a.s

TEZKERE BEKLEYEN GÜZELLER:....... :teytey:

1.divine_time............. (izin kullanmayacak)

2.fatmanehir.............. (izin kullanacak)

3.denizkoydumadımı

4.*papatya*

5.ankara455...............(izin kullanmayacak)

6.fibula .................(şafak 50...teslim tarihi 23 şubat)

7.defdef

8. wenes

Son düzenleme:
doğru haklısın bizim kısa dönem ama 5 sene bekledik askerlik için o yüzden bu bile bize zor geliyor

canım benim az kalmıştır umarım benim eşimde geçen sene gitti geldi........hayırlı tezkereler göz açıp kapayasıya geçer ben birde kızımla bekledim o daha zor...........:teselli:

merhaba kızlar. nişanlımda pazar teslim oldu bugün şafak 154 geçecek inşallah sizinkiler nerde yapıyor kızlar nişanlım bozüyük/bilecikte izin kullanmadan 18 eylülde evde olacak..

benim eşimde pazar teslim oldu manisada yapacak bizimdemi şafak 154 bilmiyorum

evet canım sizinde 154 eğer izin kullanmayacaksa 10 gün yasal izni var ya 10 günde 1 nisandan sonr akullandı 6 ay diye hesaplayıp izin sayılarını düşersek 158 den başladık saymaya 22 gün gitmiş oluyor 6 aydan canım izinlerle birliktekaydirigubbakcemile5

heryerin yemin töreni farklı oluyor bende uzun dönem bekliyorum 14aydır son 29 günüm kaldı çok şükür ama soru olucan cvp lıyım dedim:) benım sevgilim 55 gün yapmıştı acemiliğini kimi yer 75 gün yapar kimi yer 28 günde o belli olmuyor gidecegi zaman öğrenirler anca o nu..allah herkse saglık ve sabır versin arkadaslar..

merhaba kızlar. nişanlımda pazar teslim oldu bugün şafak 154 geçecek inşallah sizinkiler nerde yapıyor kızlar nişanlım bozüyük/bilecikte izin kullanmadan 18 eylülde evde olacak..

benimde pazar teslim oldu sevgilim ama teslim olduğum günden 155 ten başla say dedi
bu arada izin kullanmıcak

X