Ksa dnem Askerlik...

Kizlar 356. Donem 94/3 yareniyim sulus 7.8.2014 safak kac gun saycaz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende kısa dönem 356. dönem 94/3 yareniyim ama sorduğumda şafak henüz belli değil dedi bu şafak nasıl hesaplanıyor ben bi pano oluşturdum ama netten hesaplattım teskere tarihini ne kadar doğru bilmiyorum
bana erkek arkadaşım 11'inden itibaren asker sayılıyormuşum dedi ama şafağını oda bilmiyor söylenmemiş nasıl öğrenirim ben bilen var mı acaba ?

kızlar merhaba yeni üye oldum her yerden çare arayıp bulamadım en son siz yardımcı olursunuz diye düşündüm kastamonu da yemin törenine gidicez boş yer yok hiç bir yerde nasıl bulabilirim bildiği bir yer olan var mı?

bulduk bi yer de 150 tl istiyorlar artık gitcem mecbur.sağol canım ilgilendiğin için.Ne zormuş be asker beklemek gelir geçer gibi geliyordu ama içim dolu dolu her an patlayıp ağlayasım var...

bulduk bi yer de 150 tl istiyorlar artık gitcem mecbur.sağol canım ilgilendiğin için.Ne zormuş be asker beklemek gelir geçer gibi geliyordu ama içim dolu dolu her an patlayıp ağlayasım var...

valla çevremde 15 ay yapanlar oldu 12 ay yapanlar oldu gittikleri biliyordum bir bakmışım gelmişler ne çabuk geldiler diyordum ama şimdi benim başımda ne geçiyor ne bişe ya ...yemin törenini bekliyorum şu anada sonra ustalıka geçicek inşallah burdaki rahatlığı orda da olur ya ..ama bizler güçlü olmalıyızki hem sevdiğimizie hem çevremizie pozitif enerji sağlayalım ..birde bizi kim teselli edecek dersek burası var burada kocamn aile olduk artık ...

valla çevremde 15 ay yapanlar oldu 12 ay yapanlar oldu gittikleri biliyordum bir bakmışım gelmişler ne çabuk geldiler diyordum ama şimdi benim başımda ne geçiyor ne bişe ya ...yemin törenini bekliyorum şu anada sonra ustalıka geçicek inşallah burdaki rahatlığı orda da olur ya ..ama bizler güçlü olmalıyızki hem sevdiğimizie hem çevremizie pozitif enerji sağlayalım ..birde bizi kim teselli edecek dersek burası var burada kocamn aile olduk artık ...
bende yemin törenini inan zor bekliyorum çok özledim bi de çok ayrılık çektik biz bu son İnşallah

X