3. Anket kaçıncı tüp bebek denemeniz de başarılı sonuç aldınız ?

Tüp bebekde sabrınızın sınırı nerede ? Hangi şıkkı oyladığınızı herkes görebilecek!

• Dördüncü deneme başarısızlıkla sonuçlandı.

OY: 0 0,0%
  • Dördüncü denemede hamile kaldım.

• Beşinci denemede hamile kaldım.

• Altıncı deneme başarısızlıkla sonuçlandı.

• Yedinci denemede hamile kaldım.

• Sekizinci deneme başarısızlıkla sonuçlandı.

• Sekizinci denemede hamile kaldım.

• Dokuzuncu denemede hamile kaldım.

• Onuncu deneme de başarısız sonuç alanlar,yılmayanlar.

• Onuncu denemede hamile kaldım.

• 11. deneme başarısızlıkla sonuçlandı.

• 11. denemede hamile kaldım.

• 12. deneme başarısızlıkla sonuçlandı.

• 12. denemede hamile kaldım.

• 13. deneme başarısızlıkla sonuçlandı.

• 13. denemede hamile kaldım.

• 14. deneme başarısızlıkla sonuçlandı.

• 14. denemede hamile kaldım.

• 15. deneme başarısızlıkla sonuçlandı.

• 15. denemede hamile kaldım.

• Ankete Katılan
    92

ARAY

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
440
3
Birinci ve ikinci anketten bağımsız bir ankettir.
Önceki anketlere oy verenler de oy verebilir.
sonuçlar değerlendirme ve bilgilendirme amaçlıdır.

BıRıNCı ANKET LıNKı AŞAĞIDADIR.
http://www.kadinlarkulubu.com/tup-bebek-ozel-bolum/232841-kacinci-tup-bebek-denemeniz.html

ıKıNCı ANKET LıNKı AŞAĞIDADIR. (Birinci anketE OY veripte durumu değişenler 2. ankete oy veriniz lütfen.)
http://www.kadinlarkulubu.com/tup-bebek-ozel-bolum/254217-kacinci-tup-bebek-denemeniz-2-anket.html

Son düzenleme:
bu anketi hazırlamamın sebebi 6 ve daha fazla deneme yapan arkadaşlardan gelen istek üzerine hazırladım. bağımsız bir ankettir. ayrıca yakında 4. ve farklı bir anketimiz olacak.

ya ben yanlış şıkkı onayladım sanırım. ben birinci denemede hamile kaldım ama bebeğimi kaybettim.o yüzden birinci denemede başarısız şıkkını onayladım ama sonçta hamile kalmıştım.artık hangisi olduğuna siz karar verin.

benimde öyle ama sonuç gebe olmadığı için bende başarısız şıkkını oyladım

aray sen anketi oylamamışsın canım sana baktımda hamişmisin diye yoksun

aray sen anketi oylamamışsın canım sana baktımda hamişmisin diye yoksun

canım ben de hamile kaldım ama devam etmedi. 1. denmeyi 1. ankete 2. denemeyi 2. ankete işaretledim. bu ankete yani 3. ankete bilerek işaretlemedim ki yaza 3. denememi yapınca işaretleyeceğim.

Son düzenleme:
ya ben yanlış şıkkı onayladım sanırım. ben birinci denemede hamile kaldım ama bebeğimi kaybettim.o yüzden birinci denemede başarısız şıkkını onayladım ama sonçta hamile kalmıştım.artık hangisi olduğuna siz karar verin.

doğru onaylamışsın canım, 4. ankette daha ayrıntılı sonuç için şıklar olacak, hamile kalıp düşük olma, kimyasal gebelik vs. gibi

6.denememde gebe kaldım arkadaslar.sakın ümidiniizi yitirmeyin ve denemeye devam edin.dondurulmuşlara güvenin.

6.denememde gebe kaldım arkadaslar.sakın ümidiniizi yitirmeyin ve denemeye devam edin.dondurulmuşlara güvenin.

maşallah, gözün aydın, allah iyi sabır vermiş sonunda muradına ermişsin canım. darısı herkesin başına.

Benim 2. deneme başarısız canım..
ınşallah 3. de kavuşuruz yavrumuza...

Burada kriter nedir başarı derken pozitif sonuç almak mı, yoksa sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına almak mı ? Pozitif sonuç alıp sonradan düşük veya kimyasal gebelik yapan pek çok arkadaşımız var.

araycım çok güzel anket hazırlamışsın sağolasın.birde hamile kalanların yaşı,kilosu,sigara içme durumu,stersli bir ortamda olması,düşük,kimyasal gebelik,uzun-kısa protokoller gibi dahada çoğaltabileceğimiz seçenekler ekleyemez miyiz?mesela ben 36 yaşındayım ve 2.denememi Allah nasip ederse 37 yaşında yapacam.acaba bu yaşlarda tüpbebekle hamile kalma şansımız ne?bunları öğrenmiş oluruz.mesela anne adaylarının beslenme tarzı gibi konular sorgulanırsa ankette güzel olur.çoooook şeyler istiyorum ama bizlere bu bilgiler çok faydalı olur.

X