Kulak kaşıntısı

derinxby

mis kokulumm...
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2007
6.361
2.132
45
arkadaşlar bebeğimde 1 haftadır yaklaşık dikkatimizi çeken bi kulak kaşıntısı var.önceleri kulağın kepçe kısmının içinin kızarık olduğunu görüyodum acaba bişey alerjimi yaptı diye düşündüm ben çalıştığım için annem takip etmiş kulağını kaşıyo dedi.parmağını sokup baya baya kaşıyomuş.ama her zaman yapmıyo.başka bi ateş ishal falan yok çok şükür ama nedir bu ? cumartesi randevu aldım doktora gitcez de yine de bi fikir alayım dedim sizden.

canım bebeğin diş çıkardı mı
bi yerde okumuştum diş çıkarmak üzere olan bebek kulağını kaşır diye kulağıyla çok oynar diye
ama sen yinede mutlaka doktoruna sor

evt bende okudum onu.hayır daha çıkarmadı ama çıkacak mı ne ilk incimiz:)) ayy çok heycanlıı.inş.öyledir de başka bişeysi yoktur oğluşumun

inşallah öyledir canım
Allah bebeklerimizi tüm kötülüklerden korusun:Saruboceq:

cnm piraye de geçen ay hep kulağıyla oynuyodu çekiştiriyodu doktoruna söyledim baktı bişey yok dedi bende okumuştum diş çıkarırken kulaklarıyla oynarlarmış ama çıkmadı daha dişimiz

canım benim de aklıma ilk gelen diş oldu.ilk inciniz geliyor olabilir.kulak ve çene çekişterme olabilirmiş diş çıkarken :))

bu arada benimki feci oynuyor,çekiştiriyor,heh diyorum koptu kulak :)) bi de burnu çok kaşınıyor :))

ben heran bekliyorum bigun o kucuk kulaklar elinde kalicak diye..icine koymuyor parmagini ama surekli asiltiyor kasiyor..

doktorda bakti bisiy cikmadi.hatta bazen hafif yirtiyor bile kulagini o kadar yani.

dis cikcaginda oynadigini ilk defa duydum,bizimde disler gelmedi hala.ama alt damakta uc tane beyaz nokta belirdi.

Kızlar benim sıpa ağzının içini yiyo , acaba dişden dolayı mı dersiniz ? resmen yemek yer gibi ağzının içini yiyoooo
:1no2:

valla benim oğlanda bazen huysuzlanıyor,
kulağından çapak gibi bişeyler çıkıyor.
Bizim dişimizin ilki, 10 gün önce çıktı ama diğerleride geliyordur demekki ondan oluyor.
(bizden başka dişi çıkan yokmu? erken çıkan dişler, erken dökülürmüş, keşke bizimkide bu kadar çabuk çıkmasaydı.)

cevap veren herkese teşekkür ederim.evet genel olarak diş diye düşünülüyo bakalım yarın doktora götürcem ne diycek.huysuzlaştı bu günlerde ve çok terliyo yaa . bu kadar terleyen varmı başkaa?

doktora gittik kulakla ilgili bi sorunumuz yokmuş çok şükür doktor dedi ki bazı bebekler diş etlerini bazısı gözünü bazısı kulağını kaşır dedi:) normal dedi.terlemesine de normal dedi.gece mama istemesine de normal dedi verceksin ne kadar isterse dedi.benim sıpa 9 kilo olmuş 69 cm boyu var ama önümüzdeki hafta yine gitcez esas aylık değerler için. :nazar:

arkadaslar oğlumda kulağını çok kaşırdı .her kontrole gittiğim de sorardım diş çıkartıyordur derdi.ama diş çıkarttığı için değilmiş dış kulak enfeksiyonu olmuş.yine de bir kontrole götürün .bizim ki dört ayda ancak anlasıldı dişten olmadığı.

benim oğluşun elleri sürekli kulaklarında çekiştiriyo..bende endişelenmiştim ama diş çıkarmaya başlamıi heyecanla bekliyorum artık:)gerçi ne kadar geç çıksa o kadar iyiydi ama:KK43:(

cevap veren herkese teşekkür ederim.evet genel olarak diş diye düşünülüyo bakalım yarın doktora götürcem ne diycek.huysuzlaştı bu günlerde ve çok terliyo yaa . bu kadar terleyen varmı başkaa?

canım benimki de çok terliyo..kaç aylık bebeişin bilmiyorum ama ben demir damlası kullanmıyorum ondan mı diye düşünüyorum ama dr.6.aydan sonra o da eksiklik varsa kullanılması doğru dedi..ama kafası çok terliyo oğluşun:KK43:(

:sinifsinif:bende dün ogluma banyo yaptırdım ondanmı bilmiyorum kulağı kaşınıyor ben kaşıdığımda rahatlıyor birde sürekli terliyor başı boynu ensesi hatta uyuduğunda sırtı terliyor üşüttü heralde bu arada diş çıkarmıyor daha 3.5 aylık ama ellerini sürekli ağzına sokuyor kulak için ne yapmalım

X