Güneş Gözlükleri ssk lıların gözlük yazdırması

aycank

Guru
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
1.275
47
arkadaşlar ben evlenmeden önceden emekli sandığından yararlanıp gözlük yazdırırdım devlet 100 tl sini karşılıyodu ama evlenince eşimden dolayı ssk lı oldum.şimdi aynı işlermi burdada yaptırabiliyormuyum acaba aranızda ssk lı olupda gözlük yazıran oldumu ve devlet ne kadar ödüyo bukonuda yardımcı olurmusunuz ve her hast yazabiliyomu acaba

canım ben araştırdım devlet ssklılara 45 tl veriyomuş o fiyatada gözlük bulmak çok zor dandik bişi oluyomuş ama bazı çalışma kurumları farklı oluyomuş gözlükçülere sorabilirsin bukonuda bilgi veriyolar

,Emekli sandığından nasıl yapıyoruz kızlar, yazar mısınız?

benim eşimde 4 yıl önce yazdırmıştı devlet 100 tl sini karşıladı o zaman şimdi nasıldır bilmiyorum

emekli sandığıda aynı 45 tl ama bazı kurumlarınki farklı mesela babam pttde emekli sandığı ama 100 veriyo bazısı daha az bazısı daha fazla yani işyeriylede alakalı ama devletin verdiği 45 tl üzerine işyeriyle alakalı

arkadaşlar birçok yerde özel hastanelerde sgk geçiyor zaten
dr yazdıktan sonra gözlükçüyle önce fark verip veremiyeceğinizi nasıl bir gözlük istediğinizi konuşup
ve mutlaka pazarlık yaparak çokta uygun yada çerçevesini beğenirseniz bedava alabiliyorsunuz

benim eşimde 4 yıl önce yazdırmıştı devlet 100 tl sini karşıladı o zaman şimdi nasıldır bilmiyorum

özür dilerim ben yanlış yazmışım eşime sordum evet ssk 45 tl sini karşılıyormuş.eşim 2 adet gözlük yazdırdığı için(biri benim adıma diğeri kendi adına) artı 50 şerden yazmışlar o şekilde 100 tl almış çok pardon

Ben de almak istiyorum kızlar.. Ama sanıırm 2 sene önce bana bir numaralı özlük yazdırmıştık. Aradan 2 sene geçti, şimdi yenisine hakkım doğuypr mu acaba?

ssk ile peki güneş gözlüğüde yazdırabiliyormuyuz kii benneyaptımki

canım normal gözlük yazdırıyorsun numaralı sonra gözlükçü onun yerine güneş gözlüğü veriyo

X