lazerde makinann derecesi kata&&&

nem

20♥06♥2010
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
7.231
9
merhaba kıslar ben alex ile lazer yaptırıyorum yüzüme vee ikinci seansımda doktor 18 derece de lazer yapılcak dedii.:uhm:..
sizler lazere başladıgınızda makinanın derecesi kaçtı ,sonlara dogru kaç oldu acaba.:uhm:.
bunu sormamın amacııı kimi lazer merkezleri seansları uzatıp fazla kazanmak için düşük derecede işlem yapıyorlar...a.s.

Canım yüz bölgesi olduğu için derece iyi gibime geldi yüz hassas oldugu için seans sayısıda wermiyolar bitmesi için bende dudak üstü yaptırıyorum 5 seans oldu azalma oldu ama her seansta arttırıyolar canım şimdilik senin iyi sewgileera.s.

teşekürler cnm bnm... ya bi kaç kez duydumm sırf kıllar bitmesin seanslar uzasın diye makinanın derecesini düşük tutuyolarmışş gittigim yer güvenilir bi merkez ama içim rahat etmedi sizlerede bi sorayım dedim cnm..teşekkürler:):):):)

Canım bana lazer uygulayan hemşire dedi az olarak başlıyolar seans sayısı ister istemez artıyor dedi ben gittiğim yerden çok memnunum inş sende memnun kalırsına.s.

günaydın kızlar bu cihaza ve cihazın ayarlarına göre değişir.mesela bnm koltuk altıma 20 ye 5 yapılıyor dalga boylarıyla felan alakalı bu .yoksa buna göre bır sonuca varmak yanlış olur.her bolgenın dozu farklı çünki.

X