Ankara'da Sosyete Pazari

ankara sincanda soyete pazarı yk mu ya!!!!
bide arkadaşlar tesettürlü kıyafetleri uygun fiyata alabileceğim mağaza pazar vs...
nereleri önerirsiniz ankarada

ya ben keçiörende oturuyorum kızlar bütün pazarlar bana uzak yaaa aaaaaaaaaaaaaaa bi demirtepeye gttim onu da beğenmedm hiç:eek:

sıhhıye kecıörene uzak degılkı persembe gunu sıhhıyedekı pazara gıt pışman olmazsın en guzel pazar orası zaten...

cuma ve pazar günü batıkentteki kuruluyor. metroya da çok yakın.. gimsa-kiler tarafından çıkıp kime sorsanız gösterir.. gerçekten güzel şeyler var.. kışın çok ucuza güzel tunikler almıştım

cuma günü gelmenizi tavsiye ederim.. pazar günü çok kalabalık oluyor çünkü o gün batıkent pazarının da kurulduğu gün..

Son düzenleyen: Moderatör:
çok teşekkür ederim. haftasonu ankaraya gelmeyi planlıyorum da cuma günü gece orada olacağım bu yüzden muhtemelen cuma gününe yetişemem. :KK43:

kızlar ankara'daki en kapsamlı sosyete pazarı perşembe günleri sıhhiye çok katlı otoparkının karşısına kurulan pazardır. cumartesi-pazar günleri dikmen keklikpınarı turtaş sitesi-migros arasında kurulan pazara gidebilirsiniz. burası sakindir ürün çeşitliliği tatmin edici düzeydedir. ama sıhiyedeki kadar büyük değildir, mesela ayakkabı çanta kısmı biraz zayıf geldi bana zaten ankaradaki pazarlarda hep aynı esnaflar vardır. perşembe sıhhiyede tezgah açan tişörtçü, cumartesi ümitköyde ya da dikmende karşınıza çıkabilir...

X