Ankara'da Sosyete Pazari

sosyete pazarından ne alsam sonuç hüsran oldu ya rengini attı ya da defosunu ancak evde görebildiğim ürünler denk geldi:KK43: bildiğim markalardan az kıyafet alıp uzun süre kullanmayı tercih ediyorum.

ayakkabı ve çanta ise kaliteden ödün vermeyeceğim parcalar. paraya kıyıyorum onları alırken ama yıllarca kullanıyorum. tarzımda yaşımdan dolayı artık spor klasik gibi dönemlik moda olan şeylerle işim yok:KK12::KK6:

arkadaşlar ümitköyde yeni nişantaşı pazarı açılmış. günleri nedir bilen var mı acaba.eryamanda oturan varsa eğer servislrin nereden kalktığını söyliyebilir mi...tşk ederim

Sıhhıye köprüsünün başında (adliyeye değil de hacettepeye yakın olan taraf) inince aşağıya doğru ( SGK istikametine doğru) yürüyeceksin.Zaten indiğin yere çok yakın.Baksan görürsün=) Pazarın karşısında çok katlı otopark var .

arkadaşlar, ben bahçelideki ve ümitköydeki sosyete pazarlarının yerini ve gününü sormak istiyorum. ümitköyde 2 pazar var sanırım bir de, dekocity'de olan değil de daha eski olan daha iyi galiba ama hala kuruluyor mu bilmiyorum. açık adres ya da yol tarifi verebilirse bilenler, çok sevinirim.

bir de çarşambaları ayrancıda nişantaşı pazarı demişler ama ben orada oturuyorum 2 senedir, sadece 1 tane güzel tezgah var onun da fiyatları 35ten başlıyor, diğerleri 3e 5e çok dandik defolu mallar. toplasan 10 tane tezgah yoktur zaten.

her keseye uygun, kalite talebine uygun urunler var ve magaza maliyeti olmadigi icin daha ucuza satiyorlar. En son asagidaki urun icin siparisimi verdim. Disardan almaya kalksam en az iki kati para odemem gerekirdi

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar, ben bahçelideki ve ümitköydeki sosyete pazarlarının yerini ve gününü sormak istiyorum. ümitköyde 2 pazar var sanırım bir de, dekocity'de olan değil de daha eski olan daha iyi galiba ama hala kuruluyor mu bilmiyorum. açık adres ya da yol tarifi verebilirse bilenler, çok sevinirim.

bir de çarşambaları ayrancıda nişantaşı pazarı demişler ama ben orada oturuyorum 2 senedir, sadece 1 tane güzel tezgah var onun da fiyatları 35ten başlıyor, diğerleri 3e 5e çok dandik defolu mallar. toplasan 10 tane tezgah yoktur zaten.
bahçelideki cumartesi günü kuruluyor ama o da pek birşey bulabileceğin bi pazar değil bence.ankarada şimdiye kadar gördüğüm en iyisi sıhhiyedeki oldu.

Özledim Ankara'yı pazarını :) Batıkent'de de var sosyete pazarı gayet güzel ve hoş şeyler bulabilirsiniz.. :KK6:

Batıkentin neresind 12. caddeden servis varmı acaba?Elvankentte yokmu sosyete pazarı?

1 Gör Florya sosyete pazarı Feridun çelik mahallesi orhan kemal caddesi alibey durağında 12 eylül cumartesi açılış var bayanlar stand kurmak isteyen arkadaşlarım 546 574 91 01 348 26 48

hanımlar sızce hangı sıteden alısverıs yapmalıyım tesetturluyum

X