Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütmek için masaj teknikleri

Arkadaşlar forumda takip ettiğim kadarıyla masajın nasıl yapılacağına dair çok soru soruluyor. Bu yüzden kendi tecrübelerimden ve araştırdıklarımdan bahsetmek istiyorum. Öncelikle masaj göğüsteki oksijen akışını ve kan dolaşımını hızlandırdığı için çok faydalı. Hadi diyelim ki büyütmeye yaramadı ama olsun göğüs sağlığı için yapmakta yarar var. Adım adım yazarsak;

1.İlk olarak masaj sırasında oluşacak sürtünmeden kaçınmak için bitkisel yağlardan, özel hazırlanmış göğüs büyütücü kremlerden faydalanmak mümkün. Bunun için forumda açılan konudan fikir edinebilirsiniz.

2. Öncelikle her bir göğsün etrafında dairesel hareketler çizerek başlayabilrsiniz masaja. Yaklaşık 100-150 daire yeterli olur. Bu sol göğüs için saat yönünde, sağ göğüs için saatin tersi yönde olmalı.

3. Sol göğüs önce sağ elle dışarıdan içeriye, ardından sol elle aşağıdan yukarıya doğru hareket ettirilir. Bu hareket 10-15 defa tekrarlanır. Aynısı sağ göğüs için tekrarlanır.

4. 1 numaralı resimde olduğu gibi göğüs ucundan başlayarak parmakları kullanarak göğsün dışında doğru yumuşak yavaş hareketler yapın. Burada göğse uygulanan basınç çok olmamalı.

breast-massage1.jpg

5. 2 numaralı resimde göğüs yumuşakça yoğurur gibi rastgele yönlerde hareket ettirilir ve yavaşça yukarıya doğru kaldırılır.

breast-massage2.jpg

6. 3 numaralı resimde ise göğse yine baskı yapmadan her iki elle kavranır ve sağa-sola doğru hareket ettirilir.

breast-massage3.jpg

7. 4. resimde yine her iki el kullanılarak hafifçe basınç uygulanır ve masaj bitirilir.

breast-massage4.jpg

Masaj günde iki defa yaklaşık 10-15 dk boyunca yapılmalı. Cilt dana nemli ve yumuşak olduğundan genelde duştan sonra yapılan masaj daha etkili oluyor. Ayrıca bol su tüketimi masajın daha etkili olmasında faydalı bir faktör. benden şimdilik bu kadar. Umarım yardımcı olabilir yazdıklarım. Herkese şimdiden kolay gelsin sositososito

Merhaba yalnızlığım, benim de bir sorum olacak. Özel göğüs büyütücü kremler demişsin. Sen hangi markayı kullanıyorsun. Ne tavsiye edersin ben de alayım ve senin dediğin gibi maddeleri tek tek yapayım ? Bu arada seninkiler ne kadar büyüdü?

kızlar slm ben bu forumda yeniyim ama bende aynı sıkıntıyı paylaşıorum
masaj tekniklerini 2 gündür deniorum ama benimkiler çok yumuşadı
sizde de aynı etki var mı ? sarkıcak diye korkuyorum ... hem küçük hem sarkık hiç olmaz :çok üzgünüm: cevaplarınızı bekliorumm

Merhaba yalnızlığım, benim de bir sorum olacak. Özel göğüs büyütücü kremler demişsin. Sen hangi markayı kullanıyorsun. Ne tavsiye edersin ben de alayım ve senin dediğin gibi maddeleri tek tek yapayım ? Bu arada seninkiler ne kadar büyüdü?

canım ya kusura bakma epeydir girmiyordum foruma. ben özel bir krem kullanmadım, bitkisel yağlardan faydalandım masaj için. evdeki vücut yağımı kullandım önce, daha sonra avokdao ve ylang ylang karıştırmıştım. masajın kendisi önemli zaten, krem yada yağ çok da farketmiyor bence. ben 7 cm lik büyüme kaydettim ama 1 buçuk aylık arada yaklaşık 1-2 cm lik küçülme var. ama kesinlikle eskisi gibi değil, gözle görülür bir büyüme var. tekrar başlıycam ama en yakın zamanda.

kızlar slm ben bu forumda yeniyim ama bende aynı sıkıntıyı paylaşıorum
masaj tekniklerini 2 gündür deniorum ama benimkiler çok yumuşadı
sizde de aynı etki var mı ? sarkıcak diye korkuyorum ... hem küçük hem sarkık hiç olmaz :çok üzgünüm: cevaplarınızı bekliorumm

canım masaj yapmak yumuşatmaz, bir süre sonra dolgunlaştığını hissedeceksin. masajı yaparken aşağıya doğru yapma sakın, her zaman için dışarıdan içeriye doğru ve aşağıdan yukarıya doğru yapmak lazım. bende sarkma olmadı hiç, ama dolgunlaştığı için elime daha bir gelir oldu tabii. ama kesinlikle yumuşayıp sarkma şeklinde değil. daha yeni olduğu için öyle hissediyorsundur, devam et bence

canım masaj yapmak yumuşatmaz, bir süre sonra dolgunlaştığını hissedeceksin. masajı yaparken aşağıya doğru yapma sakın, her zaman için dışarıdan içeriye doğru ve aşağıdan yukarıya doğru yapmak lazım. bende sarkma olmadı hiç, ama dolgunlaştığı için elime daha bir gelir oldu tabii. ama kesinlikle yumuşayıp sarkma şeklinde değil. daha yeni olduğu için öyle hissediyorsundur, devam et bence

ya cnm sende gerçekten gözle görülür bi dolgunluk oldumu acabasositososito

spor olarak ne yaptın cnm biraz anlatabilirmisin[/QUOTE

günlük yaptığım bazı hareketler vardı. onlar daha önce forumda yazılmıştı ama şöyle bir özet geçeyim sana. şınav çektim ne kadar dayanabilirsem, ortalama 10 tane diyelim. sonra içi su dolu 1 lt lik şişelerle( eğer sende varsa dumble kullanırsan daha rahat olur) hareketler yaptım. mesela sırtüstü uzanıyorsun yere ve ellerini yana açıyorsun. ellerinde şişeler varken yukarıda birleştiriyorsun ve tekrar yana açıyorsun. sonra elindeki şişelerle havada daireler çiziyorsun. bunlar 10 ar defa yapılması gerekiyor. bir de meşhur iki elini ortada göğüs hizasında birleştirip birbirine itme hareketi var. yalnız bu sonuncusunun kolları kalınlaştırdığından şikayetçi olan arkadaşlar vardı, onu da ayrıca belirteyim. bunları sabah akşam yaparsan daha güzel sonuçlar alırsın.

bende bu masajı yanlış mı yapıyorum acaba diye sorup duruyodum kendime bu bilgiler çok yararlı oldu paylaşım için teşekkürler :KK66:

Selam arkadaŞlar kısa sÜrelıĞıne forum da bulunacam kendım fızyoterapıt ım hemde masaj uzmanıyım sorularınıza elımden geldıĞınce yardımcı olacagım

peki ne kadar sürede sonuç alıyorsunuz kızlar? mesela 1 ay düzenli yapılsa bu masaj tahminen kaç cm.'lik bir büyüme olur sizce?

kızlar merhaba. ben de aynı sıkıntı var. ben masajı 15 gün felan yaptım ama zor geldi acıkcası buyume olmadı zaten cok erken olması için ama sekli güzelleşti cm de buyume yok ama hatları belirginleşti.ben de elimle masajdansa masaj aleti alayım dedim. bir kac cesit var.ben ucuz diye malum sitelerden birinde buldum bugun 2. günü. sütyenin içine koyuyorsun kendi yapıyor.şiddetini artırınca kollarımda ki kaslar bie etkileniyor.çok etkili olacak gibi geliyor.kaslar müthiş çalışıyor.bilginize...a.s.

arkadaşlar bu göğüs büyütücü krem ve haplar göğüs kanserine neden oluyormuş en iyisi galiba doğal yöntemleri denemek riske girmeyelim çünkü bu gerçekten kötü bi son olur:ecrin_bebek:

arkadaşlar bu göğüs büyütücü kremler ve haplar nette yaptığım araştırmalara göre bi süre sonra göğüs kanserine neden oluyormuş, bunun için bence herkes doğal yöntemleri tercih etmeli, sadece bi tavsiye, ben de çok ama çok küçük göğüslere sahibim gerçekten büyümesini çok istiyorum ama bu riskten dolayı krem ve hap kullanmaya cesaret edemiyorum kaydirigubbakcemile5

evet hnımefendi siz bu konuda eminim hepimizden daha çok şey biliyorsunuzdur ne gibi masaj teknikleri önerirsiniz veya bununla ilgili önerebileceğiniz doğal başka yöntemler varmı, veya bi hormon ilacı vs.(bir de doktorların göğüs küçüklüğüyle ilgili ilaç yazdığı ile ilgili yazılar opluyor, siz böyle birşeyin olup olmadığını biliyor musunuz? doğum kontrol hapları mesela)

aradaşlar fotoğraflaı nasıl acıcam ustune tılıyorum acılmıyor benım su masaj teknıklerını mutlaka gormem lazım dı...:KK43:((

X