Zeytin çekirdeği mucizesi

kizlar sakin zeytin cekirdeklerini yutmayiin!!!
hic bir sekilde cozunmuyorlar!!!
eger bunu cok uygularsaniz isin sonunda ameliyat bile olmak zorunda kalabilirsiniz!
cok zararli bir uygulama netten bir arastirin kizlar zararli oldugunu gorursunuz.
boyle seylere inanmayin lutfen...

akşamları 3 zeytin çekirdeği diye duydum yutuyorum uzun süredir kabızlığa ve mide sorunuma iyi geldiğini düşünüyorum

hayır yanlış değil bende yutuyorum midemde yanma oluyordu geçti ayrıca hemen eriyormuş aklinialirimsmile

canim bana kizman cok anlamsiz cunku ben doktorlar ne diyorsa onu soyluyorum...
inanmiyorsan yut yani tamam ama baska insanlar yanlis sekilde yonlenmesin diye burda yanlisligi soylememiz gerek

inanmiyorsan yut yani tamam ama baska insanlar yanlis sekilde yonlenmesin diye burda yanlisligi soylememiz gerek

geçenlerde tv de bende izledim doktoryutun dediya bende şaşırdıım herkes bi şey diyo kime anancaz:eek:klava:

zeytinin doğal ve yeşil olması önemli yutamayanlar öğütüp çayını içmeliymiş

sana katılıyorum geçen gün Ahmet Maranki'de söyledi.Eğer yutamıyorsanız zeytinin çekirdeğini kurutun,öğütün çay gibi için dedi.Özellikle de yeşil zeytin dedi.

zeytin çekirdeğinin zararlı olduğunu söyleyen doktorlar resmen böyle alternatif yollar denemeyin bize gelin diyorlar yani zararlı diyenin kendi çıkarı için böle demiş olma ihtimali var. peki zeytin çekirdeğinin faydalı olduğunu söyleyen birinin ne gibi bi çıkarı olabilir ki böyle bi yalan söylesin. hani sonuçta bu pahalı bi ürün değil ki satışından rant elde etsin. yediğin zeytinin çekirdeğini yutacaksın bunu yapmanın kimseye faydası yok kendinden başka. ben arada sırada yutuyorum boğazımdan geçtiğini hissetmek biraz garip oluyo ama henüz çıktığını görmedim. gerçi oturup ne çıkıyo diye bakmıyorum ama hani bazı şeyler bariz belli olur üzüm çekirdeği gibi :) üzüm çekirdeği çıkıyo görebiliyorsun da koskoca zeytin çekirdeği çıksa hayli hayli görürdüm herhalde diye düşünüyorum bilmiyorum doğru mu düşünüyorum yanlış mı?

bende Nur ertürkün programın da izlemiştim,canlı yayında nur ertürle beraber ve ismini unuttum bir izmirden katılan aktarcı her gün canlı canlı zeytin çekirdeği yutuyarlardı,bende denedim 1 ay felan fayda göremedim,bıraktım,çekirdeğin iki ucu sivri bir şey,ya diyorum nefes boruyu yutarken yırtar diye terettüt ettim,bunu en iyisi uzman bir doktora sormadan yutulmamalı diye düşünüyorum.

ben 10 haftalık hamileyim.ve hem hemoroid hem anal çatlak var.ilaç kullanamıyorum.herşey zararlı.patlıcan suyu içtim 2 gün o da hamilelerde kullanılmamalıymış...çörekotu yağı sürdüm yangıyı arttırdı sanki,düşük arttırıcı etkisi de varmış....daha önce de dr a gitmiştim acımı azaltmasına rağmen(1sene önce) geçmedi ve patlıcan sapı suyu içerek iyileştim.yarın içmeye başlıyorum birkaç gün sonra yorumlarımı yazıcam arkadaşlar...neden doğru olmasınki...

X