Saç Rengi ve Saç Boyama yaaa şu karamel nasıl bir renk..bi örnek verin yaw...

emelderin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2009
49
0
arkadaslar karamale karamel diyor herkes...ltf bir resim yukleyin de goreyim...
ya da kimin saci karamel mesela....cok merak ediyorum...herhalde oldukca populer bi renk bu ara...herkes tutturmus bir karamel....:)))-tatlicadiarzu-

sac-modelleri-268.jpg

sanırım bu :)

anladım cnm sağolasın..ama bu bzim eskiden fındık kabuğu ya da soğan kabugu dedıgımız renk degıl mıdır..???

cnm eklenen resm soğan kabuu..fındık kabuu daha kumral sarı gibi
karamel bras turuncuya kaçıo bnm bildiim
bn karamel die boyamoştım okulda adımturuncu saçlı kıza çıkmıştı=)
kuaförlere danışırsan daaha net bilgi weriirler

Çağla Şikelin saçı mesela...
Google'dan karamel saç rengi yazıp bakabilirsin, daha pratik olabilir

cnm eklenen resm soğan kabuu..fındık kabuu daha kumral sarı gibi
karamel bras turuncuya kaçıo bnm bildiim
bn karamel die boyamoştım okulda adımturuncu saçlı kıza çıkmıştı=)
kuaförlere danışırsan daaha net bilgi weriirler

evt sanırım resimdeki soğan kabuğu rengiymş ve dediğin gibi karamel daha turuncumsu bişiymiş:) hehe aslında güzel bi renk ama tam olarak tutarsa işte :KK43: bende olmadı mesela :KK43: kendi saçım koyu renk pek bişi belli olmadı güneşte saçlarımda turuncu-kızıl renkli yansıma oluyo ama normal ışıkta koyu kahvemsi bişi :KK43: ben normal ışıkta da güneşte durduğu gibi durmasını istiyorum aslında :) bi de turuncuya dönmemesi için ne yapmalı yani saçın rengini koruyabilmek için?

evt sanırım resimdeki soğan kabuğu rengiymş ve dediğin gibi karamel daha turuncumsu bişiymiş:) hehe aslında güzel bi renk ama tam olarak tutarsa işte :KK43: bende olmadı mesela :KK43: kendi saçım koyu renk pek bişi belli olmadı güneşte saçlarımda turuncu-kızıl renkli yansıma oluyo ama normal ışıkta koyu kahvemsi bişi :KK43: ben normal ışıkta da güneşte durduğu gibi durmasını istiyorum aslında :) bi de turuncuya dönmemesi için ne yapmalı yani saçın rengini koruyabilmek için?

boya akıo cnm ya onun bi çaresi yok malesefff:KK43:

X