Saç Rengi ve Saç Boyama saça uygun kaş rengi sorununa/seyrek kaşlara son... :)).

emelderin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2009
49
0
arkadaslar kızların cogunun sacına gore kas rengını de boyatmak istediklerini okudum altlarda bir yerlerde..sakın boyatmayın..ayrıca kaş boyatmak sorunu cozmuyor..10 gun sonra akıp gıdıyor(onu da denedım..)haydiii başa dönüş.....
bakın FLORMAR ın kaş kalemleri super..ben uzun suredır kullanıyorum..toplam 4 rengı var...makyajımı yaparken hemen suruveriyorum..yuzumu yıkayınca,makyajımı cıkarınca o da cıkıyor tabıı..ama hıc olmazsa ekonomık...ve saglıklı..kaşları sac boyasıyla boyamak pek saglıklı degıl..bıldıgım kadarıyla Tr' de kaş boyası marketlerde de satılmıyor henuz..
o yuzden bu dedıgım daha mantıklı..bence bi deneyin kızlar...super bir olay..
(benim kaşlarım cok seyrek,ben o yuzden basladım..yoksa,ben o kadar sac rengı degıstırırım ki.......oooooo..)
sevgiyle...

ben bir aya kalmaz saçımı boyatıcam ama o kalemlerin sarısı var mı kii

aaaaaa..ne pahalısı ayol...kızlar 4 tl pendikten aldım..bostancıda 4.5 tl ye satılıyor......pazarlarda pahalı nedense..12 tl ,idi..almadım...
bundan da ucuz olur mu yaw???

ezgicim sacların sarı ise,kasların da acık kahve felan olur..sarı istiyorsan ille de,sarı boya yapmak (kuaforde)gerekir..ki bana sorarsan o çok absurd.....sac rengının azıcık koyusu olmalıdır kaş rengi...:)
sevgilerrr

Peki açık siyah kaşa ( ama orta seyreklikte) kahverengi kaş kalemi kullanılır mı? Abes mi kaçar?????

X