Müge Anlıda yardım toplanıyor..

Freegril

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2007
1.727
22
Kızlar Müge Anlıyı seyredenler Gaziantepli bir aileye yardım toplandığını görmüştür.Pazarteside liste halinde isimler verilecek.Bende şunu düşündüm bizlerde elimizden geldiğince 20-30 tl yatırıp adımızı ve Kadınlar kulubunden olduğumuzu yazalım.Nicklerimizide yazdırabiliriz.Yarında ekranlardan hem kadınlar kulubunun gücünü hemde biz kadınların gücünü göstermiş oluruz.Umarım konum silinmez ben şuan evdeyim işe gidir gitmez havaleyi yaptırıcam.

Yardımın yapılacağı bayan: MUKADDES SEVİNDİ SEFAKÖY PTT sine diye havale yaptırabiliyoruz.

Kısaca Mukaddes Hanımın kim olduğunu yazayım izlemeyenler olmuştur.Kocası Rusyaya çalışmaya gidiyor ve orda evleniyor.8 aydırda kadını aramıyor bile.Dün adamı buldular yaşıyor ve rus bir kadınla yaşıyor.Mukaddes hanım 8 çocuğuyla burda aç karnına yaşam savaşı veriyor.
4 çocuğu okula gidiyor ama 2 ayakkabıları var.Sabahçılar gelince ayakkabıları öğlenci olan kardeşlerine veriyorlar.Çünkü öğretmen terlikle gelinmesine kızmış. Bazı çocukları ve kadının kendiside özürlü.
Bu arada yardım toplanmasının sebebi adam uyanık giderken bütün borçları kadının üzerine yaptırıyor.Ve evde kadının elinden icrayla alınacak.yardım evin icraya girmemesi için.

Bu arada bu aile özürlü çocuklarda dahil 8 aydır kabuklu antep fıstığı kırarak geçiniyormuş.25 kiloyu 5 tlye kırıyorlar.Hayatım boyunca bir daha antep fıstığı yemiycem.Bizim eğlenerek yediğimiz şeyler nasıl zor elde ediliyormuş onu anladım..senağlama

benim anlamadığım neden yardım yapanların listesini veriyorlar.
şimdiye kadar hiç öyle bişey olmamıştı. aceba yardımların ellerine ulaştığını ispatlamak içinmi?
birde müge genelde kermes yapardı. bu daha acil bi durum demekki.
tşk tatlım.

benim anlamadığım neden yardım yapanların listesini veriyorlar.
şimdiye kadar hiç öyle bişey olmamıştı. aceba yardımların ellerine ulaştığını ispatlamak içinmi?
birde müge genelde kermes yapardı. bu daha acil bi durum demekki.
tşk tatlım.

Evet acilmiş çünkü evi icra yoluyla ailenin elinden alıp onları sokağa atacaklar.Listeyi vermelerinin sebebi sizlerinde içi rahat etsin dedi Müge anlı.kaydirigubbakcemile5
Beni en çok etkileyen ailenin küçük çocuklarından biri sokakta bir bisküvi kabı buluyor dibindeki bisküvi kırıntılarını avucuna boşaltıyor gizli gizli yiyor bakkal bunu görünce ona bisküvi vermek istiyor ama çocuk gurur yapıp almıyor.senağlama

2 gün içinde paranın toplanması lazım ksi halde icra gelecek eve..

evet canım hatta fazlası toplanmış.
Sabah Müge bizim burda yazdıklarımızı söyledi. topiğe bakmış sanırım. kadınlar kulübünede tşk etti.

Kadın okadar samımıydıkı kızlar ben bıle etkılendım kı ben herkezın sozune ınanmayan bırıyım

Ben de izledim ben de izledim hihoyyyt Müge Anlı aynen şöyle dedi;
"Kadınlar kulübü.com a teşekkür ediyorum..biri kermes yapılırdı diye yazmış, diğer arkadaşta ona cevap vermiş, şimdi kermes düzenlemiyorlar direk yardım istiyorlar çünkü konu acil diye..(burda güldü ) Hepsine teker teker sarılmak istiyorum" dedi.
Burayı okuyor kıslar kaydirigubbakcemile2

azıcık geç açtım tv yi bütün bunlar o zaman mı oldu yaa kaçırdım..

Selam kızlar çok mutluyum hem paranın toplandığı için hemde bizimde buna azda olsa vesile olduğumuz için.
Dün bir talihsizlik yaşadım o yüzden sabah keyfim yoktu ve Müge Anlıyı fazla seyredemedim ama bizden bahsetmesi çok hoşuma gitti.kaydirigubbakcemile5

Ben de izledim ben de izledim hihoyyyt Müge Anlı aynen şöyle dedi;
"Kadınlar kulübü.com a teşekkür ediyorum..biri kermes yapılırdı diye yazmış, diğer arkadaşta ona cevap vermiş, şimdi kermes düzenlemiyorlar direk yardım istiyorlar çünkü konu acil diye..(burda güldü ) Hepsine teker teker sarılmak istiyorum" dedi.
Burayı okuyor kıslar kaydirigubbakcemile2

Çok duygulandım.Müge Anlıyı birkez daha sevdim.(Zaten çook seviyorum)

X