Sivilceli Ciltler Kollarım sivilce doldu lütfen yardım!!

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

seda_341

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2008
370
0
Kollarımı ağda bandıyla alayım dedim almaz olaydım senağlama alerji gbi komple sivilce oldu 1 haftadır falan geçmiyorlarda yazda geldi yarım kollu giyemicem çok mutsuzumbenneyaptımki napabilirim yardım ediin

canım bende de oluyor dediklerin :KK43: en son aldıktan sonra bepanthen ve alerjik bir krem nerisoma-c sürdüm..sonra da talk pudra sürdüm..birazcık faydası oldu ama yine de çıktılar :KK43: işin ilginci şu:ağdadan 1,1 buçuuk hafta sonra çıkıyorlar ya :S hemen sonra,2 gün sonra falan değil...

ama zamanla 2 hafta da falan geçiyorlar..alınca tekrar çıkıyorlar tabi :KK43:

Kollarımı ağda bandıyla alayım dedim almaz olaydım senağlama alerji gbi komple sivilce oldu 1 haftadır falan geçmiyorlarda yazda geldi yarım kollu giyemicem çok mutsuzumbenneyaptımki napabilirim yardım ediin

canım bi doktora görün ... kasıntı önleyici bi krem ve kurut mak için bi krem verebilir.. yarar olur mutlaka... bide allerjik bi durum mu onu ögrenirsin.. agdadan ziyade baska yönrtemler bulmaya calısırsın...

o önemli değil böyle olcaksa asla almam ama Kalmosan sürüyorum alerji için hap alıyorum hiçbi değişim yok birde baya baya akne iltihaplı krtarın beni bu çileden lüften:KK43:

o önemli değil böyle olcaksa asla almam ama Kalmosan sürüyorum alerji için hap alıyorum hiçbi değişim yok birde baya baya akne iltihaplı krtarın beni bu çileden lüften:KK43:

ya kullandıgın agda bantı mı yaptı acaba.. ben bi tae almıstım kozmetikci kız vermişti marka hatırlamıyorum ama baya sorun yasamıstım yüz bölgemde.. normal akne degildi allerji gibiydi.. ama annemin getirdigi bi tane yapmadı.. bide yapmadan önce cildin temizmiydi.. yani sabunla yıkayıp kuruttunmu kollarını yoksa direk yapmaya mı basladın..
artı ben agdacıya gittigimde mikrop kapmıstım tüm vucuduma yayılmıstı... seninkide mikrobik bir olay olabilir.. doktor sart.. agır bir antibiyotik verir.. bi kac güne gecer..

X