9 aydır hamile kalamıyorum

eskisehirli2626

OLUŞUM GELİYOR :)
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2009
389
2
36
selam kızlar ben 9 aydır hamile kalmak istiyorum daha doktora gitmedim gıttım ama 1 sene dolması gerekiyo dediler rahimime ve yumurtalıklarıma baktı sade ıyı hamıle kalına bılır dedı ama hormom ve esıne 1 sene dolsun gel dedı ben bu ay gıtcem 2 ay kaldı dolmasına ama 2 ay daha beklıyemem 1 aydır soğan kürü incir kürü adacayıve hayıt tohumu vebal,çörekotu,tarcın kullanıyorum ayrıca esım kecıboynuzu kürü iciyo insallah faydası olur bende hamike kalırım denemedıyım bısı kalmadı bu ay ıns hamıleyım derım burda ALLAHIM BUTUN ISTEYENLERE BEBEK NASIP ETSIN EN KISA ZAMANDA AMİN

selam kızlar ben 9 aydır hamile kalmak istiyorum daha doktora gitmedim gıttım ama 1 sene dolması gerekiyo dediler rahimime ve yumurtalıklarıma baktı sade ıyı hamıle kalına bılır dedı ama hormom ve esıne 1 sene dolsun gel dedı ben bu ay gıtcem 2 ay kaldı dolmasına ama 2 ay daha beklıyemem 1 aydır soğan kürü incir kürü adacayıve hayıt tohumu vebal,çörekotu,tarcın kullanıyorum ayrıca esım kecıboynuzu kürü iciyo insallah faydası olur bende hamike kalırım denemedıyım bısı kalmadı bu ay ıns hamıleyım derım burda ALLAHIM BUTUN ISTEYENLERE BEBEK NASIP ETSIN EN KISA ZAMANDA AMİN
canım bu kürlerin hepsi aynı zamanda yapılmaz! önce soğan kürü yapıp bitiricen, sonrtaki ay da incir veya diğer kürlerden birini yapıcan.... zehirleme kendini.
kocan yapabilir tabi keçiboynuzu kürü.

cnm bence bekleme git
banada bekle dediler 1 yılı bekleyemedim 1 doktora gittim hormon testinr gerek yok olur dedi baska doktora gittim hemen hormon testi istedi ve pco cıktı
erteleme bişsey cıkarsa tedavine baslarsın hemen cıkmaz issallah

canımmm stres yapma olur inşalah allahın izni ile...9 ay nedir benim 2.5 sene oldu ve allaha şükür hiç bi problem yokk...birinci aşılamam tutmadı bugün ikinci aşılamam olduu...allah daha fazla bekletmez inşallahh....sabret ve allaha dua ett...allah nasip eder inşallahh.....nasip kısmet bu işler..senelerce bekleyen insanlar var bu yolda çok emek veren insanlar var...bende emek vermeye devamm ediyorumm...canımm doktorlar 1 sene olmadan hiç bi tedaviye başlamazlar..1 yıl olmaması normal artık bu şartlarda....biraz daha sabret 2 ay kalmışş...rahat oll..stres çok etkili....hem belki senin bu kürlere ihtiyacın yok daha eşinin ve senin testlerin yapılmamışş...hakkında hayırlısı canımm..herşeyy kısmet..rabbim bilirr..herşey zamanı gelince olur inşallahh...

tesekkürler arkadaslar valla beklemekten ve dua etmekten baska yapılacak bısey yok bıtkısel oldugu ıcın bısey olmaz dıyorum ama daha bı sorun varmı yokmu bılmıorum bu ay sonunda gıdıcem
ınsallah bısey yoktur olur ınanıyorum olucana bılgılerınız ıcın tsk arkadaslar

merhaba eskişehirli benim de 8 aydır denememize rağmen bebiş olmuyordu ben de doktora gittim tüm tahlillerime baktı ve bugün hsg(rahim filmi )çekildim kanallarımın açık olduğunu öğrendim.bir nebze de olsa içim rahatladı bence sen de git ve tüm tahlillerini yaptır en azından bir sorun varsa erken önlem almış olursun.benim de doktorum 1 yıl dolmadan birşey yapamam dedi ama ben onu ikna ettim rahim filmim dahil her tahlili yaptırdım.çünkü insan stres oluyor diğer türlü.inşallah sen de en kısa zamanda bebişine kavuşursun.

canim ya bu kurlerin hepsi ayni anda uygulanir mi? dengeni bozarsin.

yani artik canina tak emis anliyorum ama bak sana sunu anlatayim.

ben adacayi ve hayiti ayni anda ictim. adetlerimin dzueni bopzuldu. eskiden 32 gunde bir olurken tam 4-5 ay adetlerimi duzeltecem diye ugrastim o ictigim seyler yuzunden.bir ay 19. gun geldi diger ay 46 diger ay 35 diger ay 22. bebegi birakip kendi derdme dustum.

yani sen hemen ilk is onlari bir guzel birakiyorsun. guzelce baska doktora gidiyorsun. illa 1 sene dolmas gerekmiyor. ben hamile kalmayi ilk dusundugumde guzelce gidip tum rahim ve hormonlarima baktirmistim. temizdi. sperm testi de yaptirin. o da temizse rahim filmi vs icin erken bence.

gununu tutturamiyorsundur.

bir de sadece yumurtlamam bu gun diye o gunlere odaklanma. reglin bitince her 3 gunde bir yumurtlamana 4-5 gun kala 2 gunde bir yumurtlama zamani her gun sonra gene 2 gunde bir sonra gene 3 gunde 1 dene. yani bekleyip bekleyip yumurtlamana yakin haydiiii deme.

canım ben de senle aynı durumdayım tam 9 aydır bebeeğimiz olmuyordu bızde eşimle doktora gıttık ve adetımın 3.gunu yapılan hormon testlerınde prolkatınımın 40.08 çıktığını öğrendım dr ilaç verdı şimdi onu kullanıyorum ve bu ay yumurta takıbı de yaptı ve o gunlerde ilşki önerdı suan beklemekten başka bişey yapamıyorum olmassa bu ay gelecek ay tekrar cağırdı tahliller ve tekrar yumurta takıbı ıçın ve dr daha erken 1 sene dolsun oyle gel falan da demedı bence sen de gıt muayenenı ol gecıktırme

tsk canım ewet kullanıyodum bırakırım adacayıvehayıt tohumunu burda bu sıtede bulmustum faydası var dıye denıyım dedım cok asırıya kactım galıba hayırlısı ya ALLAH verırse olur ya ıns doktora gıtmek enısı bıde bol bol dua etmek

canim regllerin duzenli ise hic korkma. hic de o otlardan kullanma. emin ol bir sebebi vardir.

prolaktini 40 cikan arkadasim. benim de 32 idi ama iki kez hamile kaldim ilac vs de kullanmadim. merak etme yani 40la da rahat olur. engel diye dusunme. stres prolaktini artirir.

cnm benmde 9 aydır olmadı bendede eşimdede herşey normal adetlerim düzenli ama olmuyor...bende bi konu açmıştım bugun bende tek idrar yoluna bağlı sorunlarım olmuştu şuandada enfeksiyon geçiriyorum tedavim devam ediyor bunlara bağlıyorm olmayışını bakalm önümzdeki ay kısmetse yine denemeye başlıycam 2 aydır prezervatf ile korunuyordm benide bu 9 ay olmaması çok yıprattı...kısmet ne zamanaysa ozaman olucaktır ne desek boşş

takam kafaan vakt saatı vardır bak ben senın ıbı aptım sonradıs gebelık oldu dıyorum artık hayırlısı takma kafana sonra stres çokonemlı maem bu kadar gerılıyorsun gıt dr dekı 12 ayfdır olmuyor de ama hıç bır sebep yokken 2.5 senede olanlar oluyoo bunun vaktı saatıne zamansa rabbım ne zaman derse oluyoo ıste mıllet ılk geceden kalıyoo nasıp

kızlar benden şanslısınız beterin beteri var ameliyat oldum hormon tedavisi gördüm 3 kere aşılama oldum 5 senedir hastanelerdeyim şimdi tüp bebek için bekliyorum allah size en kısa zamanda versin bebişlerinizi çok zor bi süreç ben bezdim artık inş hepimiz bigün bunları unuturuz ve anne oluruz bol şans herkese....

9 ayda nedirkii ohooo ben 3 tane 9 ay geçirdim yani 28 ay oldu.Bakalım kaç aya kadar rekor kırıcam :lepi: :roflol::roflol:

9 ayda nedirkii ohooo ben 3 tane 9 ay geçirdim yani 28 ay oldu.Bakalım kaç aya kadar rekor kırıcam :lepi: :roflol::roflol:

balsuratt delisin vallaa:roflol::roflol::roflol: ooooo ben 5 tane 9 ay geçirdimm..hatta küsüratı bile varrr..yani şu an burda rekor bendeee:lepi:kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

inşaallah en kısa zamanda hamile kalırsın cnmm sağlıkla
bende 4 yıldır bekliyenlerdenim
ama sen beklemek istemiyosan git dr ile konuşş bekleme derim ben.....

canımm eşine sperm testi yaptırdınızmıı...bu doktorlarr kadına şöyle bi bakıp olur olur diyolarr olmazsa gelirsin diyolarr..eşine mutlaka sperm testi yaptırr vee tek dr ye gözükme başka dr ye de gözük..ayolll stres yapmaa daha 1 tane 9 ay geçirmişsinn..inşallah bebişine en yakın zamanda kavuşursunn

X