Aşılama bugün aşılama oldum herşey üstüste geldi

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

peppecura

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
167
5
arkadaşlar bugün 2.aşılamamı oldum kısmetse rabbim ne dilerse o olur inş.tutar.o kadar zor durumdayım ki aşılamada rahat huzurlu kafayı hiçbişeye takmıcan diyolar gelde takma
herşeyde beni bulur biz kaynanamla altılı üstlü oturuyoz kayınpeder hastanede yatıyo şeker tedavisinden kaynana evde yatıyo fıtığı patlamış p.tesi ameliyat bide kendisi maşallah iri yarı bende 48 kiloyum e bide aşıla oldum bugün şimdi yanıda kalmam gerekiyo nasıl kaldırcam oturcam ben onu yanında kalmasan yanlış anlıcaklar zaten herkes kendini düşünüyo ben aşılama olmşum olmamışım umurlarında değil çok şükür eşim beni anlıyo zaten ne sıkıntılarla oldum aşılamayı benim kaynanada temizlik hastası hiç dikkat etmez kendine ağır ağır su bidonlarını kaldırdı patlattı fıtığı yapma desemde dinleyen yok ALLAHım yardım et nolurrrr
sizce yanlışmı düşünüyorum kızlar bana akıl verin nolur şimdiden TEŞEKKÜRLER

canımm allah yardımcın olsun zor bi durum amaiki gün çok dikkat et kendine
eşin de anlayışlıymış bak
eğer aşılama oldğn halde kayınvalidenler farklı şeyler düşünceklerse yardım etmene bile değmez zaten
bak iki gün geçtikten sonra bile dr lart ağır kaldırmayın diyo
tabi bu yürüme hep yat anlamında değil ama kendine dikkat et
aşılaman hayırlı olsunnhihoyyythihoyyyt
benim de 10 gün sonra testim var dua et olur mukaydirigubbakcemile5

kendine bak bence im ne derse desin
isterse eşin bile anlamasın
neler çekiyoruz her ay umut ve umutsuzluk arasında
sen yat istirahat et
ve kafanada takma
o senin derdini belliki dert etmiyor
sen niye onunla dertleniyorsun
inşş. kucağına alırsın bebeğini...

Canım benim inşallah tutar sağ salim hamile kalırsın...

Kayınvalidene anlat durumunu dinlenmen gerektiğini ikiniz beraber dinlenin bence....

canım zor bi durum... eltin görümcen yokmu onlar gelip yardım etsinler eşinle konuş onca masraf yapılıyor stresi ve bekleyişide cabası... bence sen bu durumda onu kaldırmaya felan kalkma olacağı varsa da olmazzzz... durumu eşin halletsinn

canım kolay gelsin ne diyim baya bi vahim bi durum seninkide kaç senelik evliydin sen arkadaşlarında dedigi gibi kaynana durumu anlatsan nasıl karşılar acaba mesala ben ilk aşılamamı geçen sene olmuştum ozmanda görümcemin dügünü vardı gitmedim ama etraftan sölemediklerini bırakmadılar bende çok tıntım konuşsun dursunlar ben kendime bakarım tok açın halinden anlamazmış ne çektigimizi bi biz bide ALLAH bilir kendine dikkat et canım inşallah bebişine kavuşursun.....

X