Prof.Dr.smail Ermi

umit81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
63
0
42
slm
burun yaptırmak istiorum.3-5 dr dolaştım ve sonunda prof.dr.ismail ermiş e karar verdim.kendisine ameliyat olanınız var mı acaba fikir almak istiyorum.

burnunu ismail ermis e yaptıran arkadaslar yorumlarını yazabilirler mi acaba?? Ben de ismail bey i çok sevdim, guven veren bir doktor.. sizlerin de yorumlarını bekliyoruz arkadaşlar ismail ermiş hakkında!! delikafadulden

burun ameliyatı konusunda da ismail bey'esonuna kadar güvenebilirsiniz,hayatımda ilk defa bir ameliyat oldum o da burun estetiğiydi ve ismail bey yaptı.
baştan sona herşey harikaydı diğer doktorlardan çok farkli ismail bey ve bunu yaptığı işle ortaya koydu.bir ay gibi kısa bir zaman içinde burnum nerdeyse tamamen toparladı,oldunca doğal ve en güzeli yüzümdeki değişimi herkez fark ediyo fakat estetik ameliyatı kimse konduramıyo çünki çok doğal bir sonuç aldım:)

burun ameliyatı konusunda da ismail bey'esonuna kadar güvenebilirsiniz,hayatımda ilk defa bir ameliyat oldum o da burun estetiğiydi ve ismail bey yaptı.
baştan sona herşey harikaydı diğer doktorlardan çok farkli ismail bey ve bunu yaptığı işle ortaya koydu.bir ay gibi kısa bir zaman içinde burnum nerdeyse tamamen toparladı,oldunca doğal ve en güzeli yüzümdeki değişimi herkez fark ediyo fakat estetik ameliyatı kimse konduramıyo çünki çok doğal bir sonuç aldım:)

resim paylaşabilir misin canım? merak ettim =)

X