Ty sarartc krem kullanan var m?

• Konu Sahibi bıcırık_06
  • Başlangıç Tarihi
  • Konu Sahibi bıcırık_06
bende kollarıma düşünüyodum madem tüyleri uzatıyormuş hiç denemeyeyim

• Konu Sahibi bıcırık_06
her insanın tüğ yapısı farklı sanırım o yüzden farklı yorumlar var

• Konu Sahibi bıcırık_06
Bende kuaförden almistim sararticiyi,ORYEL diyorsun.
Bende kollarima kullaniyorum bide dudak üstüne ne azalma var ne cogalma yaklasik 6 yildir kullaniyorum,
Zaten kocaman sisesi var bide koca bi kutu hala bitmedi 1kere aldim hala aynisini kullaniyorum.
Ozaman 20 milyona almistim suan fiyati ney bilmiyorum.
Ama tavsiye ederim gercekten iyi bisey

• Konu Sahibi bıcırık_06
tüy sarartıcı kremler çok fazla etkili değil ama bi tanıdığım kuaförde oryelle sararttı esmer kızın kolundaki simsiyah tüyler öyle bi srarmıştıki cırt bi sarı

• Konu Sahibi bıcırık_06
ben yıllardır perhidrol ve amonyağı azar azar karıstırıp kullanıyorum.pamukla sürülüyo ve biraz güneşte beklenmesi gerekio.solumicak ve göze temas ettirmiceksin.etkisi 2 3 ay sürüyo.kalınlaştırmıyo uzatmıo ama sürmesi biraz zor kokudan dolayı.ben bi zararını görmedim ama sizin bildiiniz bi zararı varsa uzun vadede benide bilgilendirirseniz sevinirim.

• Konu Sahibi bıcırık_06
voilet uyarıların için teşekkür ederim dikkate alıcam sen tecrübelisin herhalde vi-vet demişsin denicem inş. bişey olmas sesu da benim tüyleri uzatmadı ama sarılığı çok az zaman gidiyo aslında bunları kökten halletmek istiyorum ama lazerde çok pahalı var mı bi öneriniz

• Konu Sahibi bıcırık_06
ben yıllardır perhidrol ve amonyağı azar azar karıstırıp kullanıyorum.pamukla sürülüyo ve biraz güneşte beklenmesi gerekio.solumicak ve göze temas ettirmiceksin.etkisi 2 3 ay sürüyo.kalınlaştırmıyo uzatmıo ama sürmesi biraz zor kokudan dolayı.ben bi zararını görmedim ama sizin bildiiniz bi zararı varsa uzun vadede benide bilgilendirirseniz sevinirim.

Neyle sarartırsan sarart etkisi öyle 2-3 ay sürmez.Ne yani kökünden almadığın bir tüy 2 -3ay sabit duracak öyle mi?mümkün değil,1hafta en fazla süresi.
:1no2:

• Konu Sahibi bıcırık_06
bende kullandım yüzüme ve gerçektende kıllar daha uzun çıkıyor yinede tercih sizin:1no2:

• Konu Sahibi bıcırık_06
ya bende yazın kollarıma kullanıyodum ama şimdi bakıyom da sanki artmışlar gibi:uhm:acaba ondan mı uff ya bi o eksikti:1no2:

• Konu Sahibi bıcırık_06
bence herkesin cilt tipine kıl tipine göre değişiyor ben de artma yada uzama olmadı 2 3 ay deilde bari 1 ay olsa güzel olur göbeğinize kullanıyo musunuz??

• Konu Sahibi bıcırık_06
arkadaşlar bence kılların alttan siyah çıkması sarartıcının etkisini kaybettiğini gösteriyor . çünkü ben 2 yıldır kaş arasına ve yüzün bazı bölgelerinde kullanıyorum ama bir uzama olmadı açıkcası.bence başta dediğim gibi

• Konu Sahibi bıcırık_06
kızlar bu kremler kaşlara uygulanır mı sizce CADIARZU

• Konu Sahibi bıcırık_06
kızlar bu kremler kaşlara uygulanır mı sizce CADIARZU

Geçen yaz saçımı soğan kabuğuna boyattım ama kaşlarımı boyamadım.Kaşlarım da simsiyahtır benim yani.Yazın etkisiyle asaç rengim iice açıldı ve kötü duruyordu sırf kaş boyatmak için kuförede gitmedim sarartıcımı sürdüm hiç de fena olmamıştı yani....
2 senedir sarartıcı krem kullanıyorum.Yüzümü hiç almıyorum çünkü hemen alerji oluyor esmer olduğum içinde kötü duruyor kıllar bu yüzden en ii çözüm benim için.Kesinlikle kalınlaşma yok uzama baze oluyor ama tek tük o da kalın değil yani hepsi tüy halinde yüzümdekilerin.Çoğu zaman bıyığımada kullanıyorum çokta memnunum yerimseniben

• Konu Sahibi bıcırık_06
teşekkür ederim canım.benim de saçlarım kızıl şu anda kaşlarım da açık kahverengi ve çok seyrekler.hiç alamıyorum bile kaşlarımı yani.yaza doğru bakır-bal rengine boyatmak istiyorum ama kaşlarımın rengininde biraz turunculaşmasını istedim.sanırım bu sarartcı kremler olur işe yarar.peki sence hangi markayı alayım

• Konu Sahibi bıcırık_06
teşekkür ederim canım.benim de saçlarım kızıl şu anda kaşlarım da açık kahverengi ve çok seyrekler.hiç alamıyorum bile kaşlarımı yani.yaza doğru bakır-bal rengine boyatmak istiyorum ama kaşlarımın rengininde biraz turunculaşmasını istedim.sanırım bu sarartcı kremler olur işe yarar.peki sence hangi markayı alayım

Ben vivet kullanıyordum ama zaten kaşlar için ne kullandığın önemli değil pek

• Konu Sahibi bıcırık_06
kızlar ben geçen yaz başladım kullanmaya.çok fazla tüyüm olmamasına rağmen kullandım. göbeğime, belime hatta yüzüme de kullandım..22 yaşındayım bu yaşıma kadar ne kaşımı ne bıyığımı almışımdır..bana köse derlerdi arkadaşlarım..ama bu kremi kullandıktan sonra yüzüme dahi sir ağda yaptırmak zorunda kaldım..tüylerimi uzattı ve güçlendirdi..çok pişmanım...:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi bıcırık_06
kızlar ben geçen yaz başladım kullanmaya.çok fazla tüyüm olmamasına rağmen kullandım. göbeğime, belime hatta yüzüme de kullandım..22 yaşındayım bu yaşıma kadar ne kaşımı ne bıyığımı almışımdır..bana köse derlerdi arkadaşlarım..ama bu kremi kullandıktan sonra yüzüme dahi sir ağda yaptırmak zorunda kaldım..tüylerimi uzattı ve güçlendirdi..çok pişmanım...:çok üzgünüm:
:roflol::roflol::roflol: :roflol: :roflol::roflol:

• Konu Sahibi bıcırık_06
ben dört yıldır falan kullanıryorum. asla kalınlaştırma besleme falan yapmadı bende. zaten üstünde de yazıyo rengi açılan sararan tüy incelir zayıflar diye. hatta sarartma dışında dokunmazsanız tüye dökülüyülar kopuyolar falan zamanla (tabi malesef tekrar çıkmak üzere:) ama felaket uzatıyo kesinlikle kremin etkisini kaybetmesi değil o. güneşte felaket parlıyo ışıl ışıl oluyosunuz :tomato: beyaz bi teniniz yoksa daha kötü durabilir.. eğer rüzgarda uçuşan tüyler istemiyosanız kısaltmamız lazım bi süre sonra jeyyar ama işte o da kalınlaştırıyo fisfisfis ama mutlaka en az 20 faktör güneş kremi sürmeden çıkmayın dışarı çok kötü güneş lekeleri yapabiliyo. cildiniz hashassa uyguladığınız yer pancar gibi kalıyo yanıyo kaşınıyo kısa bi süre, cildinizde küçücük minicik bi çizik falan varsa farketmezseniz kremi yıkadığınızda orda bi baloncuk görebilirsiniz :kızgın: başka zararı aklıma gelmiyo şuan ilerde çıkar zaten etkileri Kötü Kazen

• Konu Sahibi bıcırık_06
tüy sarartıcı krem ben de kullandım ama asla yüzüme uygulamadım uygulamamda .yüz için zararlı olduğunu düşünüyorum.benim farkettklerim ise şunlar ; yanma oluyo ve tüylerle birlikte ten rengini de açıyo ayrıca tüyler sarı değil beyaz oluyo :) birkaç haftada da normal haline dönüyo..

X