Ty sarartc krem kullanan var m?

• Konu Sahibi bıcırık_06
  • Başlangıç Tarihi
B

bıcırık_06

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi bıcırık_06
arkadaşlar bu kremler kıl köklerini besliyomuş diye duydum bende kullanacaktım ama tereddüt ettim açıkçası . daha önce kullanan var mı bir de hamilelikte kullanılabilir mi acaba . bilgi verirseniz sevinirim.

• Konu Sahibi bıcırık_06
hamilelikte kullanılırmı bilmiyorum ama
ben yazları kollarıma ve bacak bölgemin üst tarafına kullanıyorum kremi sürdüğünde biraz kaşındırıyo ve hafif yanma oluyo ama tüy fazlalaşması olmadı her yaz kullanırım yani

• Konu Sahibi bıcırık_06
markası ne kıslar benimde yüzümde kıllar ilaçtan dolayı siyah siyah çıktı onlara yapıcamda?

• Konu Sahibi bıcırık_06
renkler tekrar eski haline döndüğünde daha uzun çıkıyomuş herhalde . benim bi arkadaşım yüzü için kullanmış. tüyleri uzatıyomuş biraz.

• Konu Sahibi bıcırık_06
sally hansen diye bir markanın tüy sarartıcı ürünleri var yüz ve vücut için ayrı ayrı satılıyor eczanelerde bulabilirsiniz tüyleri görünmez yapıyor resmen sesu benim tüylerimi uzattı bu ona göre cok daha güzel bir ürün saygılar :içelim: :içelim:

• Konu Sahibi bıcırık_06
Ben de sesu kullandım.Sürdükçe dipten siyahlar çıktı...Gene kullandım dipten gene siyahlar...İnanırmısın 2 ayın sonunda tüylerim erkeklerin bacaklarındakini geçti:)Üstelik doğal durmuyor,güneş vurunca sapsarı parlıyor.

• Konu Sahibi bıcırık_06
Bence hamilelikte kullanmamak gerek. Amonyak falan içeriyor bunlar, ne olur ne olmaz.

• Konu Sahibi bıcırık_06
ben de sesunun kini kullanıyorum yazın. kılköklerini beslediğini bende duymuştum.ama benim kıllar aynı. yani beslemedi. üzerinedede yazıyor zaten kıl köklerini beslemez diye. hamilelikte kulllanılıp kullanılmadığını bilmiyorum. saarartıcının üzerinde yazar bi bak istersen.

• Konu Sahibi bıcırık_06
mende kullandım kollarıma...
hatta bu pazar kullandım dayha yeni...

çok güzel sarartıyo fakat kılları uzattığını düşünüyorum mende...

yoksa yüsümede sürecektim vazgeçtim...

eğer bioderden memnun kalırsam (serumun kullanıyorm şu an)
kollarıma ve yüzümede yapmayı düşünüyorum....

hepinise selamlar (!

• Konu Sahibi bıcırık_06
uzatıyosa almam yaaa .fufnirin söylediği markayı denesemmi?yaaa kötü görünüo sonradan çıktı ilaçlar yaptı

• Konu Sahibi bıcırık_06
yüzüne sürme derim ben de uzatıyor ve renklerini koyulaştırıyor ben sesu vivet ve adını hatırayamadığım bir marka daha kullanmıştım kollarım için hepsi de uzattı ve kararttı pişman oldum tavsiye etmem en iyisi sir ağda

• Konu Sahibi bıcırık_06
ben 2 yıldır kollarımdaki tüyleri kremle sarartıyorum başlarda tüyleri beslediğini düşünüyordum ama öyle olsaydı şimdi kolarımın mağara adamı gibi olması gerekirdi oysa bi değişiklik yok boylarında

• Konu Sahibi bıcırık_06
Galiba biraz uzatiyor ve hep o uzunlukta kaliyor anladigima göre..

• Konu Sahibi bıcırık_06
Tüy sarartıcı kremler, gerçekten de sarartıyor mu yoksa rengini biraz daha mı açıyor?
Ayrıca kremin etkisini göstermesi için güneşe çıkmak gerekiyor mu kullanırken?

• Konu Sahibi bıcırık_06
sarartıyor canım günese falanda cıkmana gerek yok. bi yerde okumuştum aslında bu tarz ürünler tüylerimizi uzatmazmış tüylerimiz zaten sürekli uzar belli bi uzunluktan sonrada uclarından dokulmeye baslarmıs sarartılmış tüylerin diplerinden siyahlar görüldügü zaman, bunu bilmedigimiz için bize uzuyormuş gibi gelirmiş böyle duymuştum ama emin degilim yinede bazıları uzatıyo dio bazıları tam tersini sölüyo tam bir muamma oldu bu iş :sm_confused: :sm_confused: :sm_confused:

• Konu Sahibi bıcırık_06
tüy sarartıcı kullanmadım ama kuaförlerde saçını orielle sarı yapıyorlar ya ben
oriel alıyordm ve oksidan o da suyu ikisini karıştırıyordum kollarıma sürüyordm 10 dk sonra sapsarı oluyordu ama artık epyladyle alıyorum

• Konu Sahibi bıcırık_06
kızlar, ben tüy sarartıcı kullanmış biri olarak KESİNLİKLE KULLANMAYIN!! diyorum,uzatıyor ve KALINLAŞTIRIYOR inanın ki, ve hemen anlaşılmıyor bu zamanla anlıyorsunuz. ben senelerce yüzüme de,kollarıma da kullandım hatta denize giderken tüm vücuda bile sürerdim .kıl gibi kalın olmayan incecik olan yüzümdeki tüyleri ve kollarımdakileri nasıl kalınlaştırdı ve köklerini besledi görseniz şaşarsınız:KK43:( o yüzden artık baş edemedim ve yüzümdeki tüyleri de almaya başladım, eğer zamanında o kadar sarartıcı kullanmasaydım belki de şimdi böyle bir sorunum olmazdı. SAKIN kullanmayın, markası sesu olsun...sally hansen olsun... hiç bir farkı ve önem yok hepsi de aynıdır.
ve CAPRİCE canım,
ORİEL de kullandım hem de çokkkkkkkkkk, oriel, sarartıcılardan çok daha kuvvetli daha da beter yapıyor.kuaförlerde saçları sarartmak röfle vs..için kullanıyorlar ,evet ama saçı ne kadar sertleştiriyor oriel kalınlaştırıyor kupkuru yapıyor. ve sarartıcı 15 dakikada sarartıyorsa oriele 9 ya da 12 volümlük oksidan eklersen 5 dakikada neredeyse bembeyaz yapar, çünkü çok kuvvetli. bu "tüy sarartıcı "başlığını görünce yazmadan edemedim deneyen kullanan bir kişi olarak.... sonra üzülürsünüz, keşke kullanmasaydık diye... BEN ÇOK PİŞMANIN bari sizler pişman olmayın.

• Konu Sahibi bıcırık_06
evet leydii haklısın.Bacaklarımdaki kıllar hiç abartmıyorum işaret parmağımın yarısı kadar uzamıştı.şok olmuştum.

• Konu Sahibi bıcırık_06
yaa bak işte, kullananları uyaralım da, yazık günah tüyler,kıla dönüşüyor:)

X