Çocuk Hastalıkları Kız anneleri bi bakabilirmi lütfen

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
Kızlar bu gün aylık kontrolümüz vardı doktor kızım cinsel oprganını kontrol etti ve orad bi zar var o zarın açılması gerekiyo dedi, tam olarak neresinde olduğunu göremedim ama kızım bu arada 4 aylık bir ay sonra normale döner eğer dönmesse bi krem yazıcam o tedavi eder dedi bunun ilgi bilgisi olan var acaba ben bişi anlamadım da oyüzden ayy bide erkek doktora detaylı soramadım nedensee tuhafıma gitiii.

bebeğim kız değil ama dediğin şeyi çok kere okudum yazılanlara göre o kremle açılıyormuş

canim benimde kizim 4 aylık.evet dogru demiş doktorun.yani ayni bizimki gibi olaca yavas yavas acılıyor canim.sen merak etme.bizimkide yeni acildi.sende zaten arada bi bak fark edersin.

kız bebeklerde vaginada yapışıklık olabiliyormuş ,annelerde bunu farkedebilir baktıklarında ,daha önce burda bir konu açılmıştı bununla ilgili ,bir çok anne aynı şeyi yaşamış ve açıldığını söylemişti..benim bir yakınımda varmış fakat ciddiye alınmadığı için genç kızlık döneminde operasyon ile açmışlar ,vaginada perde deniliyor..o yüzden bebekken farkına varılması iyi bir durum ,düzelir merak etme ..

ben de tv de bir dr a sorulmuştu orda dinlemiştim,ilaçla açılıyormuş.
geçmiş olsun.

Canım çok kereler bende duydum. Kremle açılıyormuş evet. En büyük belirtisi fışkırtarak çiş yapmasıymış bebeğin. Benim kızımda yok ama, kulağıma gelmişti.

Kızlar bu gün aylık kontrolümüz vardı doktor kızım cinsel oprganını kontrol etti ve orad bi zar var o zarın açılması gerekiyo dedi, tam olarak neresinde olduğunu göremedim ama kızım bu arada 4 aylık bir ay sonra normale döner eğer dönmesse bi krem yazıcam o tedavi eder dedi bunun ilgi bilgisi olan var acaba ben bişi anlamadım da oyüzden ayy bide erkek doktora detaylı soramadım nedensee tuhafıma gitiii.

benim kızımda 3,5 aylıkken doktorumuz farketti.Allahtan çok zaman geçmeden farketti de hemen açıverdi kremlerle.sonra 12-13 gün kadar 3 adet pomad verdi onları kullandık bi daha olmadı ama ben sürekli kontrol ediyorum.vajen yapışıklığı deniyormuş.bende başıma gelince öğrendim.bizim doktorda erkek ama ben baya bi sordum.çocuğunun sağlığıyla ilgili hiç bir şey dormaktan çekinme bence.sonuçta karşındaki de bu işin uzmanı.hiç utanma cnm,ne sormak istiyorsan sor :1hug:

X