2009 ekim anneleri çatlak önleyici olarak ne kullanıyorsunuz..

yegane

allahım kızım sana emanet
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2008
613
1
12+3 günlük hamileyim çatlak önleyici kremlere başlayayım artık dedim pregnacare krem ve bebeyagı aldım siz neler kullanıyorsunuz paylaşırsanız sevinirim:CüvCüv:

ben de bebe yağı kullanmaya baslıcam ama ne kadar arlıklarla sürüyorsunuz kıslar..hergün mü kullanıyorsunuz?

akşamdan akşama sürsek yeterli olur sanırım bebe yagını gündüzde aldım kremi sürerim...

Ben bebe yagida badem yagida kremde herbisey surdum ama yinede catlamadik yerim kalmadi o birazda vucut yapinla alakali ya

valla kızlar ben badem yağı ve bepanhten melhem kullanıyorum kızlar ii geliyor diyolar bide sebamedin varmış onu alcem bakalımmm

ben Palmers Catlak Kremi aldim, sonrada Lierac almaya düsünüyorum.
Ilk hamileligimde Vichy ve Mustela Catlak kremi kullanmistim.

şimdilik fazla şişmediğimiz için bebek yağı kullanıyorum. O da banyolardan sonra.
ama daha sonra inş. doktora çatlak kremi yazdıracağım.

pregnecare kullanıyorum doktorum verdi karnım gerilene kadar sadece banyolardan sonra sürüyorum gerildikten sonra hergün sürmemi söyledi

bende badem yağı kullanndım bişeye yaramadı o birazda vücuta bağlı kayısı yağı diyorlar onu alıcam daha fazla çatlamamk için.

keremim kakao yağını dene canım doktorum bu krem dışında birde kako yağını kullanabilirsin demişti o da etkiliymiş

cnm adım şeyma :) tamam onuda kullanıyım ama nasıl hangi aralıklarla sürücem

kızlar bende şimdi kakaoyagı alıcam ya b, çok hamişten duydum iyi geliyo diyolar dr sormadım amaCADIARZU

kızlar ben sıvı olan kakao yağını,badem yağı ile karıştırıp vücudumun heryerine sürdüm.sadece göbek çatlamıyo..özellikle kalça ve bacak içlerinede sürün.ve bebe yağını her gün duş alıp sürdüm.son ayda bepanthene krem sürdüm bunlara ilave olarak.bol su içip yavaş kilo aldım.sonuç:sıfır çatlak.kolay gelsina.s.

kakao yağı ve badem yağı çok iyiymiş bu iş için ama kakao rengi koyulaştırıyo, badem yağı da tüylendiriyo diye korkoyorum ben de..

ya benim doktorum krem falan yazmadı bana istedim eczanelerden alabilirsin zaten sigorta karsılamıyor dedi.. bi de vazelin kullan etkili olur dedi..anlamadım .gerçi ii geldiğini duymustum ama ben daha karar veremedim ne kullanacagıma..

kızlar yeni doğum yaptım ve kesinlikle badem yağı derim hiç çatlağım yyok maşallah:nazar:tüyler dökülüyo ama çatlağın çaresi yok göğüslerede kullanın hamişler hade hayırlı doğumlar diliyorum hepinize önemli olan bu

Son düzenleme:
kıslarrrrrrrrr kakao yağı kullanırken dikkat edin çünkü her vucüda kakao iyi gelmiyo. bende alerji yaptı meselaa döküntülerim oldu. hemen bıraktım ve zeytinyağına başladımmm. size de tavsiye ediyorummm

selam arkadaslar ben de ekim annesi olacagım ins.sat:18 ocak,bebeğimin muhtemel dogum tarihi :25 ekim.yani 13+1 günlük hamileyim.öncelikle tüm hamile anne adaylarını kutluyorum ve rahat bi hamilelik gecirmelerini diliyorum.catlaklarla ilgili problem yasamak en buyuk korkum.o yüzden daha önceki hamilerin bu konudaki fikirlerini okudum ve netten araştırdıgımda en cok kullanılan 2 ürün cıkıyor karsıma:1.LİERAC
2EXPİOL LİPO

X