Saç Rengi ve Saç Boyama Palette tarcın bakır boyayanlar

Mini_mini

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2007
3.810
4.021
Palette tarcın bakırı boyayanlar var mı aranızda bana fıkır verırmısınız lutfen sacım su anda kestane rengı gıbı kumral gıbı..ara ara kızıllıklar var ama cok az..bakır rengı ıstıyorum bu rengın uzerıne olur mu
BU TARCIN BAKIR RENGI CIYAK TURUNCU MU YOKSA TATLI BI RENK MI

Sinemcım eger resmın varsa bana yolla. Ben rengını tam anlamadım .Ben tarcın bakır palette ıle boyuyorum. Cok guzel bır renk cok memnunum.Ama sacın koyuysa nasıl tutar bılemıyorumm..

ofisden bir bayan arkadaşım 3 aylık hamile kendi saçlarını boyamayı düşünüyor acaba bebeği için bir sorun olurmu

Toredo karar ver, hamile olan senmisin yoksa arkadaşın mı. Yoksa ikinizde 3 aylık hamilesinizde ve saçlarınızı mı boyatmak istiyorsunuzCADIARZU

Toredo karar ver, hamile olan senmisin yoksa arkadaşın mı. Yoksa ikinizde 3 aylık hamilesinizde ve saçlarınızı mı boyatmak istiyorsunuzCADIARZU

yok canım..kendi meilinden die benimkinden atmış..adımı kirletmiş burda..dün öle bir kızdım ki korkusundan bebeği düşecekti..yani ben boyadım..töbe yaa...

yanlışlıkoldu yani...

cevapta gelmemiş ben kesilmez dedim saç hamileyken..boyayı bilmiyorum..

Son düzenleme:
ben hamileleğim boyunca ne saçımı boyadım nede kesitrdim doktorum yüzüme bile öle her kremi sürmememi söledi düşün krem bile zarar veriosa boya ne yapar kimyasal sonuçta

Benbi kere boyattım ama küllü sarı karıştırıp yaptım tek o renge boyarsan açılmaz zaten sarı katmalısın içine ki turunculuk çıksın çokta yakıştıı bence :KK66: kesinlikle öneririm düşünmeden boyanabilecek nadir renklerden :KK66:

boyaıdım çok güzel oldu ama içinde kınaya benzer yansımalar oldu bide hemen aktıı hatta saçımın rengini bile açtı yaniii...Ama ben sıkıldım çok yıpranmış ve bakımsız duryor saçlarım sanırım ya kızıl yapıcam yada çikolata tonları falan artık çünkü çok ugraş istiyor bu saç....

renk yüüzndenmi bakımsız yıpranmış göründü ?? yoksa normalde yıpranıkmıydıı? ay ne bileyim boyasammı bu renge diyorum..bide seni solgunmu gösteriyoo canlımı

Arkadaşlar ben açık kumralımm diplerde hafif beyazlar var..tarçın bakır cırtlak mı durur benim saçımda ..kutudaki renkten daha mı koyu tutar sizce...yardım istiyorummm

X