Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal akaju kahve kullananlar

Mini_mini

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2007
3.823
4.028
Arkadaslar aranızda loreal akaju kahve kullanan var mı ? Kızılımsı bı renk mı oluyor yoksa bakır mı

ben kullanmıştım güzel renk bakırr gibi oluo tabi saçının şimdiki rengine baglı

kızlar ya dün markette bu rengi gördüm çok hoşuma gitti başka kullanan yardımcı olabilecek kimse yokk muuuu

loreal excellence cream kestane akaju kızıl kullanıyodum :)) ama artık üretimden kalkmış boya, halbuki çok memnundum çok hoş hafif bi kızıllık oluyodu.. dediğin boya benimde hoşuma gitti acaba kullanan varmıdır

yaa kızlar neden kımse yazmıyor bende cok merak ettım benım sac rengım suan cıkolata karamelı ama bende bu akaju ya boyamak ıstıyorum kızılmı oluyor yoksa kahve ıcınde bakırlıkmı kullanan arkadaslar acıl yardımsüprizzzzz

Kızlar bende loreal akaju kahve boyamak istiyorum, kızılımsı kahve bir renk oluyormuş, deneyen var mı?

selam kızlar ben denedim. saçlarım koyu sarıydı üzerine loreal excellence akaju kahve boyadım. Şu an çok koyu duruyor, kızılımsılığı da çok koyu bakır tonlarında olduğu için ilk bakışta kırmızıya daha çok benziyor. bir iki yıkamadan sonra daha tatlı bir renk olacak gibi ama şu an çoook koyu duruyor. Benim taban rengim de açık olduğu için birkaç defa yıkanınca tam üstündeki renge benzeyecek fakat saçları koyu renk olan arkadaşlar hayal kırıklığına uğrayabilir, rengin açıcı özelliği fazla değil. Kutunun üstündeki renkle çok benzerlik gösterecekmiş gibi görünmedi benim gözüme.. şu anki halimle ben de sarıyı özler gibiyim, dediğim gibi umarım yıkandıkça değişir.

akaju kahveyi çok merak eden var ama deneyen pek yok galiba
6:45 bana biraz koyuca olacak gibi geliyor da cesaret edemiyorum:KK43:
deneyen varsa sonucu ve resmini paylaşabilri mi lütfeeen

artık bir karar vermem lazım, sıyıracağım bu renk konusunda:)

off ya kızıl olmayan bakır yok mu acaba:KK43:
yoksa benim istediğim bakır değil de başka bişey mi?
bu kaçıncı bakır olacam derken kızıl oluşum:)

ben bu renge boyamıştım kızıl kahve tutuyor..koyu bir renk bakır değil de daha kızıl..bakır renk isteyenler hayal kırıklığına uğrayabilir..kutudaki fotoyla alakası yok..

valla bana kalırsa süper bi renk tarçın bakır denedim çarpıcı bakır denedim ama bu çok daha asil bir renk aktıkça da güzelleşiyo tavsiye edrim ayrıca kutudaki renkle nette gördünen bambaşka ama yinede çok hoşuma gitti

Eklentiler

• $PICT0125.jpg
    $PICT0125.jpg
    12 KB · Görüntüleme: 1.180
  • $loreal 6.45.jpg
    $loreal 6.45.jpg
    9,4 KB · Görüntüleme: 2.635
ben denedim rengin adı loreal küllü akaju.
yani cok güzel bir renk memnun kaldım tavsiye ederim hafif kızılık da oluyor ama cok güzel bir ton bence.

bu cuma denedim bunu hüsrana ugradım kutudaki renge aldandım çok koyu kızılımsı bir ton oldu benim yüzüme gitmedi ama sende nasıl olur bilmiyorum canım

benim saç rengim çikolata kahveydi ve üzerine loreal irize akuju boyamıştım
sonuç mükemmeldi :))
eğer saçların kahveyse üzerine çok güze duruyor ve göz alıcı bir canlılık oluyor
tavsiye ederim :KK66:

selam kızlar ben denedim. saçlarım koyu sarıydı üzerine loreal excellence akaju kahve boyadım. Şu an çok koyu duruyor, kızılımsılığı da çok koyu bakır tonlarında olduğu için ilk bakışta kırmızıya daha çok benziyor. bir iki yıkamadan sonra daha tatlı bir renk olacak gibi ama şu an çoook koyu duruyor. Benim taban rengim de açık olduğu için birkaç defa yıkanınca tam üstündeki renge benzeyecek fakat saçları koyu renk olan arkadaşlar hayal kırıklığına uğrayabilir, rengin açıcı özelliği fazla değil. Kutunun üstündeki renkle çok benzerlik gösterecekmiş gibi görünmedi benim gözüme.. şu anki halimle ben de sarıyı özler gibiyim, dediğim gibi umarım yıkandıkça değişir.

Kesinlikle ayni fikirdeyim cok fena!! acik renkli saclarim vardi ancak simdi kirmizi kestane gibi oldu sinirimden aglicam mecburen sabah kuafore gitmrk zorrunda kaldim!! Anlamadigim sey kestane rengi bir boyanin kutusuna neden kahverengi sacli bir kizin resmini cekip koyuyorlarki???!!!!!

saclarım karamel bakır ama sıkıldım sanrıım bu renkten:S bu boyadan yıne aldım ama boyasam mı boyamasam mı karar veremedim cok koyu olur diye korkuyorum cunku sac rengımın tonu acık:S

X