Maske Tarifleri Dudamn kenarndaki pis lekeler iin maske...

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

ayysell

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
78
0
dudağımın kenarında yemek yemiş gibi lekeler var..bunlardan nasıl kurtulurum yardım edınnn..bildiğiniz bi maske varmı kızlar?senağlamasenağlama

aaaaaaaaaa delü
kıs aynısı bendede var ama herkes kalem çekmiş gibi duruyo ne güsel diyolar

dudakalrımın alt üst kenarları değil canım yaw..dudaklarımın birleştiği köşeler varya orası işte...çok kötü duruyo..bildiüin bişey varmı..

koyu kahverengi..sankı yemek yemişimde izi kalmiş gibi..dudaklarımın bitişdiği yerde kötü
duruyo..

koyu kahverengi..sankı yemek yemişimde izi kalmiş gibi..dudaklarımın bitişdiği yerde kötü
duruyo..

hem herkese patates yöntemini uygulayin lekeleri geciriyor ben faydasini görüyorum diye yazmissin,simdide lekelerimden nasil kurtulacagim diye konu acmissin güzelim oldumu simdi yani,bu ne yaman celiski ayysel.:mymeka:

şekerim ben bu konuyu açalı 1 aydan fazla oluyo..bır ay boyunca öyle gezmedim heralde..yenıledım kendımı..:sm_cool:

ya arkadaslar benim de dudaklarımın kenarında leke gibi bişe war ama sarı bıyıkların olduğu yer bi de dudakların alt tarafıı yıllardır war gecer mi acaba

ben cıldıyecıye gıttım ve cılt yapımın bu lekelere musaıt oldugunu zmn zmn fazlalaşıp zmn zmnda yokolabılcegını soledı..kesın bı caresı yok..yuzdekı lekeler ıcın uygulanan genel yontemler kımı cıltlerde ışe yarıyor.ornegın peelıng ya da lımon surmek bıle bazen lekerı gıderıyor..artmaması ıcın mutlaka doktora gorunmenızı tavsıye ederım alerjık bunyeler ıcın ılaç tedavısı mutlaka kullanılıyor..kapatıcı kullanıcak ısenız tavsıyem ten rengınızden acık ve ya koyu tonları tercıh etmeyın..bıre bır ya da yakın renklerı kullanın..geçmiş olsun...

ben cıldıyecıye gıttım ve cılt yapımın bu lekelere musaıt oldugunu zmn zmn fazlalaşıp zmn zmnda yokolabılcegını soledı..kesın bı caresı yok..yuzdekı lekeler ıcın uygulanan genel yontemler kımı cıltlerde ışe yarıyor.ornegın peelıng ya da lımon surmek bıle bazen lekerı gıderıyor..artmaması ıcın mutlaka doktora gorunmenızı tavsıye ederım alerjık bunyeler ıcın ılaç tedavısı mutlaka kullanılıyor..kapatıcı kullanıcak ısenız tavsıyem ten rengınızden acık ve ya koyu tonları tercıh etmeyın..bıre bır ya da yakın renklerı kullanın..geçmiş olsun...

evet ya bu leke bendede var kötü görünüyor.. bi krem var deriyi soyuyormus bende ondan aldim ama biraz kullandim geri birakmistim yeniden baslicam..

ayrica limonu denicem merak ettim gecirir belkide...

Ya bu lekeden bendede var siz nasil gecirdiniz soyleyin bende gecirmek istiyorum ya okulda falan cok utaniyorum cunku. lutfen bi yardim eli.

X