Ağda Bandı Kullanan Var Mı?

ben bu ağda bantlarını yüzümde kullandım çok da faydasını gördüm...yalnız vücuda pek etki etmiyor gibi geldi bana...

ağda bantları iyi hoş da açıkcası bende çok çok memnunum diyemem 4 farklı markanınkini kullandım iyi sonuç aldığım da var ama şunu söylemek isterim ağdalı bölge dar yapıştırıp çektiğinizde dar bi alanı temizliyorsnuz fakat sesu ılık ağdayı alırsanız (özellikle sesu diyorum çok memnunum) ince bi tabaka sürün bacağınıza evde eski çarşaf varsa yada kalın bi kumaş (esnemicek şekilde bi kumaş penye olmaz) onuda istediğiniz büyüklükte kesin hem daha iyi alıyo ağdayı direkt bacağınıza sürdüğünüz için hemde daha geniş bi bölgeyi temizliyorsunuz tavsiyem bu ben böyle yapıyorum çok rahat ettim iyiki de epilatörden ağdaya geçmişim çok fark ediyorr

ben veetin ağda bantlarını kullanıyorum, sesu falan da denedim ama en çok ondan memnun kaldım.kırıyo bazılarını, onları da epilatörle alıyorum işim bitince..

kızlar ağda bandı kullanıyor musunuz.
hani şu VEET yada SESU gibi.Uygulaması pratik sanırım.bide sir ağdanın gördüğü işi görür mü bu bantlar.EMLA kremini aldım sonrasında ne uygulayacağımı bilmiyorum.bu bantlar işe yararmı acep.
çok kullanışlılar ve pahalı :)

X