Ağda Bandı Kullanan Var Mı?

bende geçen sesu sirli ılık agda aldım.rezil ettim kendimi valla tam komediydi.:):) çok canım acıdı valla zaten yarım yamalak bıraktım.bence en iyiisi kuaföre gidip sir agda yaptırmak en temizi

ama gidemiyoruz ben evde okadar masraf yapıp dünyanın malzemesini alıyorum ve her seferinde yapamıyorum ama bir türlü gidemiyorum kuaföre utanıyorum :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: ya gidememde zaten.artık her yolu deneyecez napalım.

veetinkini denedim bgn çok memnun kaldım özelliklede temizleme mendillerinden çok güsel kokouyo:) normal cilt için olanını almıştım nane etklili ferahlatıcı, bulursam kuru cilt olanından da denicem :)

Veeti kullandım...Gayet guzel..Ama dogru Uygulamak Cok önemli..Bandı Yapistirip 10-20 saniye kadar iyice tenine bastir...avuc iclerinle parmak uclarinla..tene iyice yapismasini sagla..yani hemen yapistir cek yapma...ve en sonunda da hizlica ters yonde cek...bitti :) ben memnunum ...zaten sir bazli oldugu icinde kil köklerini beslemiyo..Makine kullaniyodum eskiden ama agda bantlari acikcasi daha kolay ..hele bacak ve kolda...süper..

Ben yapamadım bantlarla canım...Ilık ağda kullanıyordum sonra geçen sefer kartuşdaki sir ağdalardan aldım,burdaki kızlardan biri tavsiye etmişti sağolsun a.s gayet memnun kaldıma.s Bantlar bana göre değil yani,hem tam almadı hem de zahmetli geldi...

ağda bantları bende bayaa işe yaradı. ama veetten memnun kalmadım. sesu ve başka markalar kullandım memnun kaldım. kolay, hızlı, temiz oluyorlar.

arkadaşlar bende geçen ay sesu ağda bantı aldım hiç beğenmedim yarım yamalak yaptı.şimdi çamsakızı kahverengi kutuda olandan aldım bakalım onu becerebilcekmiyim.sizce bezle mi çekmeliyim

Arkadaşlar Veet benim şirketimin ürünü onun için yorum yapmamaya çalışacağım ama ben memnunum bunu söylemeden de geçemeyeceğim sadece yapıştırmak değil çekiş yönünüz önemli :) Yakın zaman da yani yazlık sezon da marketlerde numune dağıtımı yapılır. deneyebilirsiniz.. %100 garanti veriyorum ben ..

peki fiyatı ne kadar canım

ANG€L;640551 .!.:
arkadaşlar bende geçen ay sesu ağda bantı aldım hiç beğenmedim yarım yamalak yaptı.şimdi çamsakızı kahverengi kutuda olandan aldım bakalım onu becerebilcekmiyim.sizce bezle mi çekmeliyim

camsakızı bezle çekilmez elinle yapıştırıp elinle çekeceksin. çok da ince yapıştırma çekemezsin.

ben orta okuldan beri ağda yapıyorum kendime. çeşitli yerlerde de yaptırdım. baya anlar oldum ağdadan ama ağda bantlarından memnun kalmadım. bence kısaları almıyor. kısalar için en iyisi makine bu arada. genital bölgenin üst kısmını ne ile alırsan al, alt kısmını çamsakızı ağda ile almak en iyisi bence. gittiğim çok iyi bir güzellik merkezinde üst kısmını sir ağda ve bez ile, alt kısmı baska bir ağda kullanarak el ile alıyorlardı. bence de en uygunu o. hem çamsakızı ağdayı istediğin kadar küçük yapıştırma imkanın da var. ayrıca fiyat olarak da en uygunudur.

agda bantlarını ben de kullanıyorum. ama söylendiği gibi iki elin arasında sürterek ısıtmak yeterli sıcaklığa getirmiyor bence, iyi almamasınn nedeni de bu. ben o yüzden cam bir bardağa kaynamış su koyuyorum. onun çevresine doluyorum bandı.biraz bekliyorum, ısınınca her yüzünü birer kez kullanıyorum, sonra tekrar birleştiriyorum birbirine, bardak çevresinde tekrar ısıtıp kullanıyorum. bu sayede geçen gün tek bir bantla bir bacağımı aldım:)

kıslar bu ağda bantlarından dudak üstü için kullanan varmı ya varsa hanği markayı tavsiye eder bana

bende veet kullaniyorum kizlar ama önce elimde iyice isitiyorum yerimseniben

afedersiniz en başından tr makine kullandığı için kalınlaşanlara ne gibi bir çözüm sunabilirsiniz. teşekkürler

ben sesu nun ağda bantını kullandım hatta senelerdir kullanırım çok da rahat. Temiz ve kuru cilde uyguluyorsun hemen 2 dk. da cırt cırt :) bide ben cildimi alıştırdım 2 bacak tümü en fazla 20 dk. mı alıyor ağda bantları hem rahat hem kullanışlı tavsiye ederim

ağda bantları fiat olarak biras uçuk ama yine de hem en pratii hemde en kolayı gibi gelio banada..

bende çeşitli tüy alma yöntemi kullandım.. makina da rahat oluo ama kıllar batıo soraa.. ağdayı becerebilsem yapıcam ama resil oluom sinir oluom herseferinde.. o yüsden bu bantlar hem temis oıluo yha... batmıo her yer :)

veet in ağda bantlarından memnunum bacaklarımda süper sonuç verdi ama bikini bölgesinde hiç bi işe yaramadı bendefisfisfis

bence şu sesunun mor gibi koyu yeşil renginde roll on sir agdası nı kesinlkle tavsiye ederim bende hem kuaföre gidiorum ufak tefek yerleride evde vi vet in agda bantlarıyla alıordum ki roll on agdayla tanışana kadar uygulaması paratik çok az acılı ve kökten temizlior fiyatıda 2,5 milyon bezi 5 milyon 100 adet bi de yagı el becerin varsa kesinlkle tavsiye ederim kolay gelsin

Bende veet ağda bandını kullandım.Bacaklarımda ve koltuk altımda.Koltuk altımı 4 yıldır jiletle alıyordum.Zaten çok kıl yoktu ama rahatsız oldum jiletle aldım hep çoğaldı ve de sakal gibi olmuştu.1 kökten 2 kıl çıkıyordu.Daha sonra o sakal gibi kıllara veet yapıştırdım.Çook acıdı yaa:1shok:3 gün acısı geçmedi.Ama ben kendim yapmıyorum.Anneme yaptırıyorum.Bu işlerde çok iyi.Bu veetler kısa tüyleri almıyor ama.Bende elimle koparıyorum.mirmirmirmir

hic begenmiyorum ben band olayini hic bi ise yaramiyo gibi geliyo bana.. deriyi de cok acitiyor.. onun yerine kuafore gitmek daha kolay geliyo.

X