Ağda Bandı Kullanan Var Mı?

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar ağda bandı kullanıyor musunuz.
hani şu VEET yada SESU gibi.Uygulaması pratik sanırım.bide sir ağdanın gördüğü işi görür mü bu bantlar.EMLA kremini aldım sonrasında ne uygulayacağımı bilmiyorum.bu bantlar işe yararmı acep.

yaramaz canım ben denedim hemde bi kaç kere acaba bozukmuydu benmi beceremedim felan die bi kaç kere ayrı ayrı alıp denedim ama sonuç aynı
hiç bişeye yaramıyolar =))

ben kullanıyorum ve çok da memnunum.weet marka alıyorum.:1yes2:

özellikle yaz aylarında hiç eksik etmemeye çalışıyorum çünkü nerde olursanız olun kısa sürede görüyorsunuz işinizi...büyük boy ve küçük boy olmak üzere iki çeşidi var ve oldukça da kullanışlı :1yes2:

yaramaz canım ben denedim hemde bi kaç kere acaba bozukmuydu benmi beceremedim felan die bi kaç kere ayrı ayrı alıp denedim ama sonuç aynı
hiç bişeye yaramıyolar =))

BEN WEET İN BANTLARINI KULLANDIM.
MEMNUN KALDIM AMA ŞUNU BİLİNKİ NORMAL AĞDANIN YERİNİ TUTMUYOR ve ÇOK PAHALIYA GELİYOR.
BİRDE ONLARIN KÖPÜK OLANLARI VAR, ONLARDA İDARE EDER.

BEN WEET İN BANTLARINI KULLANDIM.
MEMNUN KALDIM AMA ŞUNU BİLİNKİ NORMAL AĞDANIN YERİNİ TUTMUYOR ve ÇOK PAHALIYA GELİYOR.
BİRDE ONLARIN KÖPÜK OLANLARI VAR, ONLARDA İDARE EDER.

köpük nasıl bişey veet köpüğü diyosan o kökünden almıyor sanırım.jilet gibi sanırım.değilse nasıl bişey yazarsan bilgilenelim.

:uhm: hııımmm sanırım ben beceremedim ozaman:bbo:

ßen KuLLanmıyorum ßikaç Kere Denedim aMa Sewmedim..

:uhm: hııımmm sanırım ben beceremedim ozaman:bbo:

offf ya off al bendende o kadar hiç beceremiyorum bu kıl tüy ağda meselesini.
hep alıyorum malzemeleri başlıyorum yapamıyorum yarım kalıyor niye beceriksizim yaaa.:uhm: :uhm:
jilette çoğalttıkça çoğaltıyor kazık gibi tüyler oluyor sonra.
yakında eşimden daha sert kıllarım olacak valla yaa:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: off ormanlık alan gibi olacam yaa bu gidişle.:çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

benim çok yumuşak ve ince olmasına rağmen tamamen temizliyor ilona sen bece bir kez daha dene :1yes2:

minevra bende kıl yoktur çok fazla bacaklarımda bile sadece diz kısmında var onlarda incecik tüyler
sadece kolllarımda biraz var onlarıda orta okuldayken makasla kesmiştim ondan sonra çoğalmışlardı
bidahada dokunmadım kollarıma
ama o ağda bantları bende hiç işe yaramadı
bıyıklarımı bilem almadı okadar diyim yani:Roflol:
heralde yapıştıramıyorum ben:1no2:

minevra bende kıl yoktur çok fazla bacaklarımda bile sadece diz kısmında var onlarda incecik tüyler
sadece kolllarımda biraz var onlarıda orta okuldayken makasla kesmiştim ondan sonra çoğalmışlardı
bidahada dokunmadım kollarıma
ama o ağda bantları bende hiç işe yaramadı
bıyıklarımı bilem almadı okadar diyim yani:Roflol:
heralde yapıştıramıyorum ben:1no2:

o zaman herkeste işe yaramıyor ilonam ne deyim:sm_confused:

benim de az ,ve zaten çok ince olduğu için güzellik merkezine gittiğimde bile zor alınıyordu.ama geçen yazdan beri bant kullanıyorum.hem de kendim alıyorum.ve tertemiz oluyor işte :1yes2:
demek ki herkeste aynı sonucu vermiyor:1yes2:

bende veet denedim çok hoşuma gitti biraz pahalı ama içinde bide mendili var yumuşacık yaptı tenimi ben beğendeim yani anlıcan

Arkadaşlar Veet benim şirketimin ürünü onun için yorum yapmamaya çalışacağım ama ben memnunum bunu söylemeden de geçemeyeceğim sadece yapıştırmak değil çekiş yönünüz önemli :) Yakın zaman da yani yazlık sezon da marketlerde numune dağıtımı yapılır. deneyebilirsiniz.. %100 garanti veriyorum ben ..

bende özellikle yazın çok faydasını gördüm. kısacık bile olsa alıyo tüyleri iice uzamasını beklemenize gerek kalmıyo yani. hemde jasmin'in dediği gibi temizleme mendili yumuşacık yapıyo tavsiye ederim. sesu'nunkini kullandım bende bi de veetin kuru cilt için olanını denemeyi düşünüyorum ama sesu'dan da memnunum yani:KK66:

eh fena değildi ama ben şu kartuşları daha çok sevdim.bantta ısıtma problem oluyor.

üst kısımlada kullanıyorum ben ama hassas yerlerde olmuyo malesef çok acıyoo.. koltukaltı büz bıyık kol onlarda farketmiyo ama:KK66:

ağda bantlarını bende kullandım çokta iyi değil ağda kadar etkili değil bıyık kol bacak olabilir ama malum bölgede işe yaramaz hemde çok pahalı bence

bende geçen sesu sirli ılık agda aldım.rezil ettim kendimi valla tam komediydi.:):) çok canım acıdı valla zaten yarım yamalak bıraktım.bence en iyiisi kuaföre gidip sir agda yaptırmak en temizi

X