Saç Rengi ve Saç Boyama İmdat dibi turuncu ucu sarı saç

MeriSu

Oh Papatya!
Kayıtlı Üye
5 Mart 2009
562
35
Önce saçımın geçirdiği işlemi anlatayım.
Aralıkta saçımı karamel+ az çikolata kahve ile boyattım. Üstüne sadece alt kısımlara açık karamel balyaj yaptırdım.
Onun üstüne çeşitli karamel renklerini boyadım.
Geçen hafta ise delirdim sonunda ve açıcıyla açtım. Açtığımda biraz diplerim çıktığı için, saçımın dipleri açık turuncu, uçları daha koyu turuncu oldu.
Bunun üstüne açık karamel boyadım o gün süper oldu ama 3 yıkamada hali berbat..
Şimdi diplerim turuncumsu karamel, gölgeli uç kısımları bal rengi, gölgesiz alt kısımlar ise karamel...
Kafayı yicem turunculuk gitsin istiyorum ama koyu renk olsun istemiyorum. Geçen hafta boyadığım için de loreal casting creme boyayım diyorum daha az amonyaklı olur en azından.
Ya da açık kumralla küllü kumralı mı karıştırsam?
Nolur anlayanlar bi fikir verin imdaat! :bbo:

Not: Saçımın yeni hali 3. sayfada, lütfen arkadaşlar sizce nasıl olmuş? Güneş tepemden vuruken çektim az evvel.

Son düzenleme:
Hakkaten de IMDATT!! denilecek durumdasin... Saclarina bir kastin felan mi var savasiyorsunuz resmen birbirinizle... Ben boyayi akitmaya bak derim sonra yine 1 düzgün renk kullanarak boya derim...

ben demiştim evde açmaya çalışmayın diye ama siz daha öncede yaptım demiştiniz. bence daha çok mahfolmadan bi kuaföre gidin

küllü koyu kumrala boya bir nebze kapatır turunculukları..lorealin amanyokasız boyası senin saça fayda etmez çünki okadar güçlü ve rengi değiştiren bir boya değil...
yada git bir kuaföre ...açıcı ile açar zaten onlar ama saçlarında mafolur..

Son düzenleme:
Kuaföre gitmimcem en kötüsü kumrala boyarım.
ama bgn pantene'in kahverengi saçlar için olan şampuan ve saş kremini kullandım saçım koyulaştı, kızıl parlamıyo pek

evde saçlarınızı açmak için açıcıyı nerden buluyorsunuz? umarım düzelir saçlarınız

pantene-Şampuan-300-ml-kahverengı-saÇlar-pi-136454.html

Son düzenleme:
evet ama çok tuhaf renkler çıkıyo turuncumsu sarı.
bu arada pantene in bu şampuanlarında bence resmen boya var ya

evet ama çok tuhaf renkler çıkıyo turuncumsu sarı.
bu arada pantene in bu şampuanlarında bence resmen boya var ya

ama mesela benm saçım zaten sarı daha da tonunu açmak için kullansam renk turuncu olur mu yoksa düzgün açılır mı

pantene boyalı saçlar içn olan şampuanları mı

hani sarı saçlar kahverengi diye ayrılan?

evet canım o şampuan
benim de saçım 2 sene önce senin rengindeydi ben üstüne lorealin çok çok açık doğal sarıyı boyuyodum tonu hem biraz daha açılıyo hem de dip yaptırmıyodum 2-3 ay
bunu sakın kullanma pigmentleri yok ediyo resmen beyaz olur, onu da denedim. saçımı rezil edip kahverengine boyatma hikayem de böyle aslında.

ayy sağoll cnmm. şu lorealle sarıları biraz daha açmayı deneyeyim ama röfleli kısımdaki sarıları tek tek röfleyle karıştırmadan boyamam lazım baya zor olcak?

Saçım bu hali aldı napsam acaba bugün de bal köpüğü rengi aldım palette bu saça tutar mı imdat yine!

dsc02115.jpg
+ palette natural bal köpüğü 8/0

Sizce olur mu?

Son düzenleme:
bu kadar işLém görén saç acaba nasıL şimdi dié mérak étmştm dogrusu :-)
iyi duruyor yiné ;d

X