20 yaşın üzerinde her hangi bir boy uzatma ürünü kullananlar buraya!

tc1203

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
85
0
37
Arkadaşlar internetteki tüm boy uzatma ürünlerini inceledim fakat olumlu yada olumsuz yorumlara güvenemiyorm. firmaların reklam amaçlı yazdıgı yorumlarda olabilir çünkü. Sitede satogrowth , supergrowth veya kimi yada yoko markalı tabanlıkları kullananlar varmı?? 1988 dogumluyum boyumdan şikayetçiyim. 3-5 cm uzamak istiyorum. Bu konuda kullananların deneyimlerini ve yorumlarını bekliyorum.

Uzamaxı denedim günde 3 kere içilebilcek bişey diil talaş gibi bi toz bi yararınıda görmedim.

aynen katılıyorum eğer kullanıp memnun kalan birileri varsa lütfen bilgi versinler acilll !!!

Arkadaşlar ben yoko aldım hemalhemsat dan bir satıcıdan almadan önce ürünü daha önce alan bir sürü insana mesaj attım çoğu işe yaramadığını söyledi 3 kişi uzadığını söyledi.. Ben de şansımı deneyeyim diyip aldım fakat bana gtd isimli mavi bir tabanlık geldi baktım gtdnin sitesi var aynı yoko gibi bir şey bilmiyorum işe yarayacakmı fakat uzadıklarını söyleyenlerin ilk bir ayda boyu uzamış ben de uzarsa yazacağım.. Gtd hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim..

bende uzamax almıstım ama tadı cok kotu kullanılcak gıbı degıl cıdden oyle duruyor sımdı

kımse buraya bakmıyormu yoksa kımse memnun kaldıgı bı yontem bulamadımı:çok üzgünüm:

3-4 yıldır gitmediğim doktor kalmamıştı. en son bu jmexy boy uzatma formülü etkili oldu bende kızlar. birde balık reçetesi uyguladım kullanırken:) herkeste etkili olurmu bilmem tabiki ama bende işe yaradı gerçekten baya problem yaptığım bi konuydu ama çözüldü şükür.

sabira yaşın kaçtı?nasıl bi etki oldu aydınlatırsan bizleri seviniriz

3-4 yıldır gitmediğim doktor kalmamıştı. en son bu jmexy boy uzatma formülü etkili oldu bende kızlar. birde balık reçetesi uyguladım kullanırken:) herkeste etkili olurmu bilmem tabiki ama bende işe yaradı gerçekten baya problem yaptığım bi konuydu ama çözüldü şükür.

yaa benn ınananmıyorumm yaa gerçektenn uzattımıı valla mı artık kıme ınnaacamı sasırdımm kımı yyoko uzamax bıotall hersyeı denedımm yokyok lütfenn istersen özelden de yazabilirsinn acill ama iyicee psikolojim bozulduumafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben :sinifsinif::sinifsinif:

Arkadaşlar internetteki tüm boy uzatma ürünlerini inceledim fakat olumlu yada olumsuz yorumlara güvenemiyorm. firmaların reklam amaçlı yazdıgı yorumlarda olabilir çünkü. Sitede satogrowth , supergrowth veya kimi yada yoko markalı tabanlıkları kullananlar varmı?? 1988 dogumluyum boyumdan şikayetçiyim. 3-5 cm uzamak istiyorum. Bu konuda kullananların deneyimlerini ve yorumlarını bekliyorum.

Uzamaxı denedim günde 3 kere içilebilcek bişey diil talaş gibi bi toz bi yararınıda görmedim.

slm
:97:

ne oldu bisey bulabildinmi ?? merak ettim bende arastirma icerisindeyimm cunku ..:KK68:

jmexy ise yariormu gercekten ??? ama kullanilan yas da onemli sanirim! ah keske ise yarasa ya :)

bu boy uzatma ürünleriyle ilgili gercekten fayda gören varmı kızlar bende kullanmak istiyorum benim annem babamın boyu uzun ama bende romatizmal hastalı oldugu için kısa kaldım galiba bu arada yaşım 28 jmexy yada Satogrowth gercekten boy uzatıyormu bizim bu türklerin 19 20 den sonra boy uzamaz dedigine bakmayın bilim adamları 35 yaşa kaç büyüme hormonlarının salgılandıgını kanıtlamıslardır insanlara soruyorsun şu üründen fayda gören varmı diye bilenden çok bilmeyen kendi kafasından yorum yapıyor yok süt iç yok bilmem ne yap gercekten bilen konussun kullanan varsa yazarsa sevinirim sevgilerimle

X