sevgiliminbeni affetmesi için ne yapabilirim?

enteresanmis ama sozune guvenmemeniz kirici olmus hakkaten..

adalaydacan böyle bana güven deyınce guvenmem mı gerekıyor
ben daha garantıcıyım sanırım, kesın olmadan olmus gıbı bakamıyorum
ıcımde şüphe de yok aslında ama ... böyle böyle kacırıyorum gercı ... :eek:

adalaydacan böyle bana güven deyınce guvenmem mı gerekıyor
ben daha garantıcıyım sanırım, kesın olmadan olmus gıbı bakamıyorum
ıcımde şüphe de yok aslında ama ... böyle böyle kacırıyorum gercı ... :eek:

hayir da nasil bisi beklyosunuz onu anlamiyorum ben 1 yil sonra bugun dese soz verse ve sartlar dolayisi ile olmasa ne anlami var o sozun?
sizinle evlenmyi dusunen bunu kafaya koyan adam zaten bunu yapar.
dusunmeyen adam 1 hafta sonasina da gun verse 1 saat oncesinde kacar. habeirn olsun.

garanticilikle karsinizdakinin sozune itimat etmeniz ayni seyler degil.. size ayni sey yapilsa kendinizi nasil hissederdin acaba biraz empati yap bakalim.

hayir da nasil bisi beklyosunuz onu anlamiyorum ben 1 yil sonra bugun dese soz verse ve sartlar dolayisi ile olmasa ne anlami var o sozun?
sizinle evlenmyi dusunen bunu kafaya koyan adam zaten bunu yapar.
dusunmeyen adam 1 hafta sonasina da gun verse 1 saat oncesinde kacar. habeirn olsun.

garanticilikle karsinizdakinin sozune itimat etmeniz ayni seyler degil.. size ayni sey yapilsa kendinizi nasil hissederdin acaba biraz empati yap bakalim.

kafamı karıştırdın adalaydacan,bana dedıgı daha erken benım sözume guven
bır yıgın sey dıyor sonucta bunlar cıkıyor, erken oldugu :uhm:

ve senın dedıgıne göre o bana bu baskıyı yapsa hadı hadı hadı hadı evlenelım gelın eve gorelım goruselım yuzuk takalım hadı hadı hadı dese, ben de zaman kazanmak ıcın elımden gelenı ardıma koymazdım beceremedıgım yerde ayrılırdım ki ben yalan soyleyıp kıvıramam o yuzden sıkısıp kalırdım sonra da kaçardım...... haklısın kız afferın empatı işe yarıyor :)

Son düzenleyen: Moderatör:
erkekler çok evlenmek ısteyen kızlardan korkarlar, benımle evlenmeye layıkmısın bakalım trıbınde gezen kızların peşinden ayrılmazlar. cepte olan bır şeyı sevmez erkekler. bırakın geceler boyu evlılık teklıfını duşunsun, kabul eder mı dıye korksun, gul yaprakları sersın ayaklarınıza, surundurum azıcık... ahh kızlar ah hıç bılmıyorsunuz şu işleri :eek:klava:

pekı sımdı sözune de guvenıorm mu dıycem ben guvenmıyorum kı halen,
yani empatı bıle yapmıs olsam guvenmem ben hıc kımseye.

kolonyacım ben diğer başlıkta da sana yazdım. Bence özür dilenemen filan çok önemli değil. Önemli olan 2 tarafın ilişkiye ne mana yüklediği. Sen bu ilişkiden ne istiyorsun, o ne istiyor. Bunları bir düşün araştır derim ben. Ayrıca senin yapın eğer güvenemeyen bir yapı ise bu çok normal. Bu da bir karakter yapısı. Seni bana inanmıyor musun gibi bir sözle suçlayamaz ki. Kendisi çok mu güven veriyormuş? Bence yaptığı çocukca bir tavır. Bana güvenmiyor musun demesi filan... Bir kadının erkekte aradığı en büyük değer güven duyabilmesidir. Sakın kendini ezdirme bence. Özür dile veya dileme ama ilişkiden ne beklediğini düşün ve ona bu kararını söyle. Ona aşık olmak mı sende ağır basıyor, evlilik mi?

Son düzenleme:
evt kızlar, erkegı bıraz böle acaba? duygusu tasıması,
kendısının daha cok ıstemesı onemlı olan

kendısı bana karısık seyler soyluyor, bır dıyor kı zaman bır dıyor kı bana guven
ben de cok bagardım o yuzden affedersın dedım ama sonuc olarak sevgısıne guvenıyorum yoksa evlnmek ıcın guven vermıs ya da vermemıs benım mızacım degıl guvenmek bı ınsana, o yuzden kader kısmet dedım sevgıne guvenıyorum dedım. ıyı mı dedım dıye dusunuyorum ama guvenmedıgım bıseye de yalan atamam kı.
olucaksa olur olmıcaksa olmaz gıbısınden söledım, bakalım belkı tepkı yapar da ıyı yuzukse yuzuk al sana der gelır aılesıyle, smdıye kdr da hep ıstıyordu aılemı getıreyım dıyen ınsandı bı anda ben de ısteyınce tepkı olustu buna ınanamıyorum yani.
huyuna da gıtmek ıstıorm zaten ben de sinirli bı ınsanım o dakeza oyle co k kırmak yıpratmak da ıstemıorm ama işte ... dıyebılcegımı dıyorum.

erkekler çok evlenmek ısteyen kızlardan korkarlar, benımle evlenmeye layıkmısın bakalım trıbınde gezen kızların peşinden ayrılmazlar. cepte olan bır şeyı sevmez erkekler. bırakın geceler boyu evlılık teklıfını duşunsun, kabul eder mı dıye korksun, gul yaprakları sersın ayaklarınıza, surundurum azıcık... ahh kızlar ah hıç bılmıyorsunuz şu işleri :eek:klava:

ahh ah eskıden boyleyken süreklı ayaklarıma kapanıp teklıf ederdı :KK43:
yapışırdı resmen paçalarıma iktirir atardımmm bee nerde o günler...
adam aynı adam.. :nazar:

evt kızlar, erkegı bıraz böle acaba? duygusu tasıması,
kendısının daha cok ıstemesı onemlı olan

kendısı bana karısık seyler soyluyor, bır dıyor kı zaman bır dıyor kı bana guven
ben de cok bagardım o yuzden affedersın dedım ama sonuc olarak sevgısıne guvenıyorum yoksa evlnmek ıcın guven vermıs ya da vermemıs benım mızacım degıl guvenmek bı ınsana, o yuzden kader kısmet dedım sevgıne guvenıyorum dedım. ıyı mı dedım dıye dusunuyorum ama guvenmedıgım bıseye de yalan atamam kı.
olucaksa olur olmıcaksa olmaz gıbısınden söledım, bakalım belkı tepkı yapar da ıyı yuzukse yuzuk al sana der gelır aılesıyle, smdıye kdr da hep ıstıyordu aılemı getıreyım dıyen ınsandı bı anda ben de ısteyınce tepkı olustu buna ınanamıyorum yani.
huyuna da gıtmek ıstıorm zaten ben de sinirli bı ınsanım o dakeza oyle co k kırmak yıpratmak da ıstemıorm ama işte ... dıyebılcegımı dıyorum.

O zaman madem öyle diyorsun, insan bazen evlilik krizine giriyor (bende de oluyor ordan biliyorum sırnaşık şey) bir süre kafanı evlilik meselesinden uzaklaştır. Evlileri ve evliliği aklına çok getirme. Hem bence evlenmeden önceki dönem evlilikten sonraki dönemden çok çok daha güzel olan birşey :dance: Böylece hiç beklemediğin bir anda sevgilinden yine evlilik teklifi alırsın. Özürünü dile ve artık umursamıyor moduna gir, rahat kız ol canım benim :))))

evet cnm,
bakalım :) yapabilecek mıyım o rahat kız modunu :))

cnm güwenmek zorundasın güwensiz ilişki olmaz yanii ama çok şımartma sakın onu sonra eskisi gibi ayaklarına kapanmaz

banaa benı kırdın dıyor amaa

aman ne war canım bayanların aybası yılbası muhabbetlerı wsar bu gunlerde cok alıngan duygusal falan oluruz ole bı gunumdeydım naptıgımı bıle kestıremedım sende benı hıç anlamıyosun amaaaaaa de sırnaş yumusar o.isterse yumusamasın :roflol:

Bence boşver gitsin
Eninde sonunda kendisi geri döncektir
Banada sevgilim çok kızgın bugün okul çıkışı erkek arkadaşların evine ders çalışmaya gittik fakat erkeklerle çalışmadık üç kız çalıştık
Bunu anlatmaya çalıştım vay efendim niye izin almamaışımda bi kapris bişey bende aramadım daha o da aramadı kendi haline bırak bence
O da tarih verseymiş aman beee bu erkeklere napsan yaranamazsın :dilcikar:

kızlar teşekkürler yardımınız oldu affettı

affetmek bı yana ılk postasını koydu bıle
sımdı tafra zamanı bende cunku cok cok sinirletttırdı aksam aksam

yeter yani. elımde kalacak bu cocuk benım :eek:klava:

kızlar teşekkürler yardımınız oldu affettı

affetmek bı yana ılk postasını koydu bıle
sımdı tafra zamanı bende cunku cok cok sinirletttırdı aksam aksam

yeter yani. elımde kalacak bu cocuk benım :eek:klava:

Hehehehehe :roflol:

Sende benim gibisin yaa kaydirigubbakcemile3

Bence boşver gitsin
Eninde sonunda kendisi geri döncektir
Banada sevgilim çok kızgın bugün okul çıkışı erkek arkadaşların evine ders çalışmaya gittik fakat erkeklerle çalışmadık üç kız çalıştık
Bunu anlatmaya çalıştım vay efendim niye izin almamaışımda bi kapris bişey bende aramadım daha o da aramadı kendi haline bırak bence
O da tarih verseymiş aman beee bu erkeklere napsan yaranamazsın :dilcikar:

ne yaptın sen kendı halıne mı bıraktın?
bırakınca sakinlesıyolar aslında, benımkı de restı ceker gıbıydı
sımdı ben cektım walla iki gune kadar gene sefil olurum ama bugun degıl . kötükedihüso

X